Terazi Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

16 Ekim’de saat 22:30’da 23 derece Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Mars’ın karşısında, ay düğümleri ile iyi, Jüpiter, Plüton, Satürn ile sert açıda.

İkili ilişkilerde zorlu başlangıçlar, çatışmalar olabilir. Karşı tarafın düşüncesini, bakış açısını anlamak gerek, diğer yandan Merkür geri gidiyor ve Uranüs’ün karşısında, yanlış anlamalar, anlaşılmalar olası ve fevri sözler söylemek de çok mümkün. Mars’ın da etkisiyle acele, ani kararlar alabiliriz.

Venüs Başak’ta kusurları görmeye ve eleştirmeye meyilli olsa da Neptün’ün karşısında, karşımızdakini olduğu gibi görememek (daha iyi görmek) ve yanılmak olası. Bu dönemde başlayan ilişkilere (iş ya da özel) dikkat etmek gerek. Bu ilişkiler ister önceden tanıdığımız ister yeni tanıştığımız kişilerle olsun, durum pek parlak değil.

Süregelen ilişkilerde tartışmalar, iletişim sorunları yaşanabilir, geçmişle bağlantılı konular, olaylar gündem oluşturabilir.

Yeni ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Yeni ay ikili ilişkilerde hızlı başlangıçlara ya da bitişlere işaret ediyor. Beklenmedik kararlar olası. İş hayatı ve sorumlulukların baskısı bunalmanıza sebep olabilir, özel hayatınızı etkileyebilir. İkili ilişkilerde yeni bir dönem başlıyor, karşı tarafı anlamaya çalışmak, uyum sağlamak gerekiyor.

Yükselen Boğa

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Yeni bir proje veya iş gündeme gelebilir ancak bununla ilgili endişeler de var. Daha önce başlamış, yarım kalmış ya da ertelenmiş bir işe yeniden başlamak söz konusu. Sağlığınıza dikkat etmek, günlük rutininize çekin düzen vermek ve olumsuz alışkanlıkları geride bırakmak gerekiyor.

Yükselen İkizler

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Eğer yalnızsanız, eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmek gündeme gelebilir. Eğer biriyle birlikteyseniz, ani bir ayrılık kararı almanız mümkün. Çocuklarla ilgilenmek, onlarla bağlantılı konuları yoluna sokmak gerekiyor. Maddi kaygılar ve arkadaşlarla ilgili sorunlar canınızı sıkabilir.

Yükselen Yengeç

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. İç dünyanızda güvende hissetmekte zorlanıyor, yeni bir temel oluşturmaya çalışıyorsunuz. İkili ilişkilerle ilgili sorunlar, sorumluluklar psikolojik olarak yorulmanıza neden oluyor, ki zaten son 3 yıldır bunlarla uğraşıyorsunuz. Ev ve aileyle ilgili gelişmeler, ertelenmiş bir taşınma ya da tadilat söz konusu olabilir.

Yükselen Aslan

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Eğitim konularında ya da yakın çevrenizle ilişkilerde başlangıçlar var. Öğrendiklerinizin üzerinden geçebilir, ilişkiler hakkında düşünebilir, okumak, yazmakla meşgul olabilirsiniz. Kısa bir seyahate çıkabilirsiniz ancak tersliklere dikkat etmek gerek.

Yükselen Başak

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Bir süredir maddi sorunlarla uğraşıyor, işleri yoluna sokmaya çalışıyorsunuz. Yeni ay bir miktar düzelme, toparlanma gösteriyor. Gecikmiş alacakların ödenmesi ya da ertelenmiş bir zam gündeme gelebilir. Çocuklarla ilgili sorumluluklar, sorunlar yorulmanız sebep oluyor. İkili ilişkiler ya da parayla ilgili ani bir karar alabilirsiniz.

Yükselen Terazi

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Yeni başlangıçlar ve kararlar gündeminizde. İkili ilişkilerle ilgili sorunlar sizi yeni kararlar almaya itebilir. Beklenmedik tepkiler, fevri çıkışlar söz konusu olabilir. Ani bir ayrılık da olası. Ailevi sorumluluklar, geçmişten gelen problemler “Artık yeter!” demenize sebep oluyor.

Yükselen Akrep

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Sağlığınıza özen göstermeniz ve dinlenmeye zaman ayırmanız gerekiyor. İşle ilgili gecikme ve aksaklıklar var. Kontrol dışı olaylar canınızı sıkabilir, bitişler söz konusu olabilir. Arkanızdan konuşan, iş çeviren insanlara karşı dikkatli olun. İletişim sorunları, yakın çevreyle problemler yaşanabilir.

Yükselen Yay

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Yeni hedefler, planlar gündeme geliyor, yeni bir ortama girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Eski arkadaşlarla, dostlarla tekrar bir araya gelmek de olası. Maddi kaygılar, sorumluluklar, işle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Özel hayatınızda fevri çıkışlar yapabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. İşle ilgili başlangıçlar var ancak bunlar eski işyeri, daha önce başlamış fakat yarım kalmış ya da ertelenmiş bir proje vb. ile ilgili. Sorumluluklar ve iş yükü, evle ilgili sorunlar ya da aile içi tartışmalar yorulmanıza sebep oluyor. İş ya da özel hayatınızda ani kararlar, hızlı başlangıçlar var.

Yükselen Kova

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Araştırmak, öğrenmek, düşünmek ve olaylara farklı bir açıdan bakmak söz konusu. Yeni bir eğitime, kursa başlayabilir ya da seyahate çıkabilirsiniz ancak tersliklere karşı dikkatli olmak gerek. Yakın çevreyle ilgili sorunlar, belirsizlikler ve kontrol dışı gelişmeler canınızı sıkıyor.

Yükselen Balık

16 Ekim’de Terazi burcunda Yeni ay var. Kredi ya da borç alabilir, maddi konuları yoluna sokabilirsiniz. Son dönemde beklenmeyen masraflar bütçenizi sarstı, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Geleceğe dair belirsizlikler ve maddi kaygılar devam etse de, Yeni ay parayla ilgili bir miktar toparlanma, düzelme gösteriyor.

error: Content is protected !!