Aslan Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

19 Ağustos’ta sabaha karşı 26 derece Aslan burcunda Yeni Ay var. Yeni ay Merkür’le birleşiyor, Mars ve Ay düğümleri ile uyumlu açıda. Yeni ay haritasında Venüs Uranüs’le iyi, Mars ise Plüton ve Satürn’le sert açıda.

Yeni ay haritası girişimler, eğlence ve yaratıcılık açısından olumlu, özellikle kalpten istediğimiz bir şey için adım atmak uygun olabilir. Diğer yandan önümüzde çalkantılı bir dönem var, Ağustos’ta Mars Oğlak’taki Plüton ve Satürn ile zıtlaşıyor. Mars 10 Eylül’de geri gitmeye başlayacak ve Eylül sonu + Ekim’de tekrar Satürn ve Plüton’un karşısından geçecek. Önümüzdeki dönemde engeller, aksaklıklar, gecikme ve güç savaşları, otorite ile anlaşmazlık veya sabırlı olmamızı gerektiren koşullar karşımıza çıkabilir.

Yeni ay tatile çıkmak, arkadaşlarla bir araya gelmek, eğlenmek, hobiler, keyifler ve yaratıcı çalışmalar için iyi bir zamanı gösteriyor.

Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Yeni ay sizi tatil, eğlence, hobiler, yaratıcı çalışmalar ya da çocuklarla ilgili olumlu etkiliyor. Kendinize güveniniz ve enerjiniz yüksek, aşktan yana da kısmetiniz açık. Yeni bir ilişkiye başlamak söz konusu olabilir. Kısa bir tatil, arkadaşlarla bir araya gelmek, eğlenmek ya da hobilerle ilgilenmek gücünüzü toplamanıza yardım edecek. Ağustos’un son haftasında kariyer, iş ve sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz.

Yükselen Boğa

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Ev ve aileyle ilgili harekete geçebilir, yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Taşınmak, ev almak ya da ailenizi ziyaret etmek söz konusu olabilir. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir temel oluşturmak üzere adım atacaksınız. Ağustos’un son haftasında yabancılar, yurtdışı, eğitim ya da hukukla ilgili sorunlar endişelenmenize sebep olabilir ancak ailenizin ve yakın çevrenizin desteğini alacaksınız.

Yükselen İkizler

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Kardeş, komşu, kuzen ya da arkadaşlarla sosyalleşebilir hatta tatile çıkabilirsiniz. Kendinizi iyi ifade ediyor, iyi iletişim kuruyorsunuz. Kardeş ya da komşularla ilgili olumlu gelişmeler, başlangıçlar söz konusu. Kısa bir seyahate çıkabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Ağustos’un son haftasında borç-alacak, kredi, vergi, sigorta, yatırımlar veya ortak finansal konular üzerinizde baskı yaratabilir. Arkadaşlarla para ya da farklı değerler yüzünden sorunlar olası.

Yükselen Yengeç

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. İş hayatı ve para ile ilgili girişimler, olumlu gelişmeler var. Yeteneklerinizi ve değerinizi fark ediyorsunuz. İstediğiniz bir şeyi satın alabilir, yatırım yapabilir ya da gelirinizi artırabilirsiniz. Ağustos’un son haftasında ikili ilişkilerle ilgili sorunlar ya da sorumluluklar baskı altında hissetmenize sebep olabilir. Ancak iş ya da özel hayatınızda sınırlarınızı daha iyi çizeceksiniz.

Yükselen Aslan

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Yeni bir başlangıç, karar ve harekete geçmek söz konusu. Yeni ay güçlenmeye ve kendini ortaya koymaya işaret ediyor. Yeni bir işe, projeye başlayabilir, tatile ya da seyahate çıkabilirsiniz. Yeni ay kendinize güveninizi yerine getirecek. Ağustos’un son haftasında sağlık sorunları veya iş ortamındaki sorunlar yorulmanıza ve canınızın sıkılmasına neden olabilir, üzerinizde baskı yaratabilir.

Yükselen Başak

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Bazı şeyleri hayatınızdan çıkarmak, bitirmek ve vazgeçmek söz konusu. Yeni ay yüklerinizi hafifletecek, kendinizi yenilemenize yol açacak. İç dünyanıza vakit ayırabilir, düşünebilir, yazabilir, neyi neden yaptığınızı fark edebilirsiniz. Ağustos’un son haftasında çocuklarla ilgili sorumluluklar ya da özel hayatla ilgili sorunlar üzerinizde baskı yaratabilir. Olayları kontrol etmeye çalışmaktansa akışa bırakmak daha iyi.

Yükselen Terazi

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurabilir, yeni gruplara katılabilirsiniz. Partnerinizle sosyalleşmek söz konusu olabilir. Girişken olacak, yeni insanlarla tanışacaksınız. Gelecek planlarınız, hedeflerinizi düşünebilir, partnerinizle konuşabilir ve netleştirebilirsiniz. Arkadaşlarla birlikte olmak ve eğlenmek iyi gelecek. Ağustos’un son haftasında ev ve aileyle ilgili sorumluluklar veya sorunlar üzerinizde baskı yaratabilir.

Yükselen Akrep

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. İşle ilgili başlangıçlar, olumlu gelişmeler var. Yeni bir proje ya da iş teklifi söz konusu olabilir. Çok çalışıyor ve iş hayatında öne çıkıyor, dikkat çekiyorsunuz. Üstlerden destek görmeniz mümkün. Ağustos’un son haftasında kardeş, komşu ya da akrabalarla ilgili sorunlar veya eğitimle ilgili sorumluluklar üzerinizde baskı yaratabilir. İletişime dikkat edin.

Yükselen Yay

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Sevgilinizle seyahate ya da tatile çıkabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Yeni ay sizi yurtdışı, eğitim, hukuk ya da yayıncılıkla ilgili olumlu etkiliyor. Yeni girişimler söz konusu olabilir, kendinize güveniniz yüksek. Yeni Ay fırsatları görmenize yol açacak. Ağustos’un son haftasında iş ve para ile ilgili kaygılar ya da sorunlar üzerinizde baskı yaratabilir.

Yükselen Oğlak

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Kredi, borç-alacak, ortak finansal konularla ilgili olumlu gelişmeler var. Maddi destek bulabilir ya da yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ev ve aileyle ilgili hareketli bir dönemdesiniz. Duygusal olarak yenileniyor, korkuları geride bırakıyorsunuz. Ağustos’un son haftasında sorumluluklar ya da sağlıkla ilgili endişeler üzerinizde baskı yaratabilir.

Yükselen Kova

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Partneriniz ya da yakın bir dostunuz, iş arkadaşınızla ilgili olumlu gelişmeler var. Partnerinizle kısa bir seyahate, tatile çıkabilir, eğer yalnızsanız, seyahatte biriyle tanışabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, daha yakın ilişkiler, dostluklar kurabilirsiniz. Ağustos’un son haftasında kontrol dışı gelişmeler, elde olmayan nedenler endişelenmenize ve diğer insanlardan uzaklaşmanıza neden olabilir.

Yükselen Balık

19 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme geliyor. Günlük işlerinize ve sağlığınıza, alışkanlıklarınıza odaklanmak ve yeni rutinler oluşturmak, hayatınızı düzene sokmak için iyi bir dönemdesiniz. Kendinize daha iyi bakmaya başlayacaksınız. İş ve parayla ilgili girişimler söz konusu olabilir, iş ya da sağlık için harcama yapabilirsiniz. Ağustos’un son haftasında geleceğe dair düşünceler, planlar üzerinizde baskı yaratabilir ya da arkadaşlarla ilgili sorunlar/sorumluluklar canınızı sıkabilir.

error: Content is protected !!