Kova Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

3 Ağustos’ta akşam 7 civarında 11 derece Kova burcunda Dolunay var. Dolunay haritasında sert açılar dikkat çekiyor. Mars Jüpiter’le partil kare, Merkür Satürn’le partil karşıt. Uranüs Güneş ve Ay’ın orta noktasında duruyor, Kiron ise Güneş ve Ay’la iyi açıda. Venüs Güneş ve Uranüs’le 45 derece, Ay’la 135 derecelik açıda.

Dolunay haritasına Uranüs öne çıkıyor, zira hem Güneş hem Ay’la neredeyse partil kare. Beklenmedik gelişmelere, sürprizlere, ayrılıklara, farkındalıklara açık günlerdeyiz. Gelişmeler ilk etapta bizi şaşırtıp huzurumuzu bozsa da duygusal iyileşme ve yenilenme getirebilir. Bazı ilişkilerde ayrılık, kopma söz konusu olabilir. Karşımızdaki kişilerin farkında olmadığımız yönlerini görebilir, ani kararlar alabiliriz.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Dolunay arkadaşlarla ilgili sürpriz gelişmelere işaret ediyor. Bir arkadaşınızla ilgili beklenmedik bir haber alabilir ya da bu kişiyle ilgili daha önce fark etmediğiniz gerçeklere uyanabilirsiniz. Arkadaşlığı bitirmeniz ya da bir grup/dernek vs. ile yollarınızı ayırmanız olası. Para ve yatırımlarla ilgili ani gelişmeler planlarınızı değiştirmenize yol açıyor.

Yükselen Boğa

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. İş hayatında beklenmedik gelişmeler var. İşten ayrılmanız ya da üstlerinizden birinin ani ayrılığı olası. Ani tepkiler verebilir, hızlı karar alabilirsiniz. Arkanızdan konuşan ya da iş çeviren insanlar ya da bilinçaltı korkular, endişeler huzursuz olmanıza neden oluyor.

Yükselen İkizler

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Ani bir seyahat ya da tatil gündem gelebilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da arkadaşlarla tatile çıkabilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz. Yeni yerler görmek, yeni şeyler öğrenmek size iyi gelecek. Görüşlerinizi değiştiren olaylar, hukuki meseleler ya da eğitimle ilgili ani, beklenmedik gelişmeler olabilir. Önemli bir farkındalık yaşayacak ve hayatı başka bir açıdan görmeye başlayacaksınız.

Yükselen Yengeç

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Dolunay ortak finansal konular, borç-kredi, yatırımlarla ilgili ani gelişmelere ya da duygusal bir krize işaret ediyor. Bir borcu kapatabilir, bir ortaklıktan çekilebilirsiniz. Derin korkular, egosal bağımlılıklarla yüzleşmek ve yenilenmek olası. Sosyal çevreniz ya da arkadaşlarla ilgili beklenmedik olaylar daha derin sorgulamalara neden oluyor. Maddi ya da duygusal krizler gelecek planlarınızı yeniden düşünmenize yol açacak.

Yükselen Aslan

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. İkili ilişkilerle ilgili önemli gelişmeler var. Ani bir ayrılık kararı almanız olası. Partneriniz, yakın bir dostunuz ya da beraber çalıştığınız biri ile ilgili beklenmedik olaylar olabilir. Hayatınızda önemli bir yeri olan birinin gerçek yüzünü görebilir ve bu kişiyle yollarınızı ayırmaya karar verebilirsiniz. İşle ilgili stresler, ani olaylar ortaya çıkabilir.

Yükselen Başak

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. İşle ilgili ani gelişmeler, bir projenin sona ermesi, işten ayrılmak ya da iş arkadaşlarınızdan birinin işten ayrılması olası. Sağlığınıza dikkat edin, ani durumlar, riskler ortaya çıkabilir. Hukuki meseleler, yabancılarla ilgili konular iş ortamında stres yaratabilir.

Yükselen Terazi

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Aşkta beklenmedik gelişmeler, ani bir ayrılık söz konusu olabilir. Para ya da çocuklarla ilgili endişeler, fikir ayrılıkları partnerinizle ters düşmenize yol açıyor. Yatırımlarla ilgili iniş çıkışlar olası. Eğer yalnızsanız, beklenmedik bir aşk, hızlı bir başlangıç karşınıza çıkabilir.

Yükselen Akrep

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Ev ve aileyle ilgili ani gelişmeler var. Partnerinizle ilgili beklenmedik olaylar, ani bir ayrılık söz konusu olabilir. İlişkilerle ilgili iniş çıkışlar iç dünyanızda huzuru yitirmenize neden oluyor. Bu dönemde iş ortamında da fevri davranabilir, beraber çalıştığınız kişilerle gerginlik yaşayabilir ve yollarınızı ayırmaya karar verebilirsiniz. Aileyle ilgili beklenmedik haberler ya da taşınma söz konusu olabilir.

Yükselen Yay

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Kardeşler, komşular, yakın akrabalarla ilgili beklenmedik gelişmeler var. Sürpriz haberler alabilir ya da bu kişilerle gerginlik yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilerden uzaklaşmaya karar verebilirsiniz. İş ortamında ani gelişmeler olabilir, sağlığınıza dikkat edin, kendinize iyi bakın. Sevgilinizle kısa bir seyahate ya da tatile çıkabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Dolunay parayla ilgili ani gelişmelere işaret ediyor. Yatırımlarla ilgili iniş çıkışlar, eğlence, tatil ya da çocuklarla ilgili masraflar bütçenizi etkiliyor. Borç-alacak meseleleri, ödemelerle ilgili stresler olabilir, beklenmedik bir kriz gündeme gelebilir. Aşkta ani bir ayrılık olası, değerlerinizi sorgulayabilir, kendi değerinizi fark edebilir ve size hak ettiğinizi değeri vermeyen kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Yükselen Kova

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Ani kişisel kararlar, sezgiler, sağlıkla ilgili konular öne çıkıyor. İlişkilerde önemli farkındalıklar, ailevi değişimler, iç dünyanıza ve duygularınıza ilişkin farkındalıklar ve dış görünüşünüzde ani değişim yapma isteği söz konusu.

Yükselen Balık

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Bilinçaltınızda beklenmedik çözülme ve farkındalıklar var. Kendinize zaman ayırın, sezgilerinize, rüyalarınıza dikkat edin. Kontrol dışı ani gelişmeler olabilir, yakın çevreniz, kardeş, komşu, akrabalarla ilgili haberler gündeme gelebilir. Sağlığınıza dikkat edin, ani riskler ortaya çıkabilir.

error: Content is protected !!