Oğlak Burcunda Ay Tutulması Sizi Nasıl Etkiliyor?

5 Temmuz’da sabah 07:44’te Oğlak burcunda Ay Tutulması var. 2018 Temmuz’dan beri Yengeç-Oğlak aksında gerçekleşen tutulmaların sonuncusu.

Tutulma hayatımıza geçtiğimiz yıl Oğlak’ta gerçekleşen 3 tutulmanın (6 Ocak, 16 Temmuz ve 26 Aralık 2019) devamı niteliğinde değişimler getiriyor. (Önümüzdeki 6 ay)

Genel olarak 2019’dan beri başarı, iş, kariyer, maddiyat, zenginlik, statü ve otoriteye bakışımız, yaklaşımımız, sorumlulukları ele alışımız değişiyor.

Belki kendi sorumluluğumuzu almadığımız için zor derslerle karşılaştık belki de gereğinden fazla sorumluluk hissettiğimizi ve bize ait olmayan sorumlulukları aldığımızı fark ettik.

Özellikle hayatımızın bir alanında değişim/dönüşüm içerisindeyiz. Önümüzdeki 6 ayda bu süreç tamamlanacak, taşlar yerine oturacak. Ay Tutulması hangi konuyla uğraştığımıza işaret ediyor.

Ay Tutulması sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

5 Temmuz’da Oğlak’ta Ay Tutulması var. Yeni sorumluluklar, yeni bir iş, terfi ve bununla bağlantılı yer değişikliği gündeme gelebilir. İşle ilgili olumlu gelişmeler, ön plana çıkmak, tanınmak söz konusu olacak. Bu tutulma sizin için başarıyı gösterebilir ve istediğiniz pozisyona geçmenizi sağlayabilir.

Yükselen Boğa

5 Temmuz’da Oğlak’ta Ay Tutulması var. Kısa süreliğine de olsa farklı bir şehre, ülkeye gitmek ya da yerleşmek söz konusu olabilir. Akademik bir çalışmaya ya da eğitime başlayabilirsiniz. Gelecek planlarınızı şekillendirecek, ideallerinizi ve vizyonunuzu netleştireceksiniz. Yasal meseleler çözülüyor.

Yükselen İkizler

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi finansal konular, borç, alacak, kredi ve mali ortaklıklarla ilgili etkiliyor. Başkalarıyla kaynakları birleştirmek, paylaşmak ya da borçları, ödemeleri yoluna sokmak gündeme gelecek. Yoğun duygular ortaya çıkabilir ve içsel dönüşümünüz hızlanabilir. Önemli bir ilişki ya da ortaklık sonlanabilir. Yüklü bir bonus, tazminat, miras ya da ödeme alabilirsiniz.

Yükselen Yengeç

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili etkiliyor. Bazı ilişkiler bitebilir, ilişkilerde dengeler değişebilir ve ortaklıklar kurulabilir. Partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir. Nişanlanmaya, evlenmeye ya da birlikte yaşamaya karar vermeniz mümkün.

Yükselen Aslan

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi iş hayatı ve sağlıkla ilgili etkiliyor. 2019 başından beri iş hayatında yaşadığınız kaos çözülecek, işler yoluna girecek. Büyük bir projeyi sonuçlandırabilirsiniz. İşte ya da evde yeni elemanlar alabilir ve işlerin bir kısmını onlara devredebilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenecek, alanında uzman kişilere danışarak beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.

Yükselen Başak

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi aşk, çocuklar ve yaratıcı çalışmalarla ilgili etkiliyor. Eğer sanatla uğraşıyorsanız, başarılı olacak, dikkat çekeceksiniz. Ön planda olduğunuz bir dönem, gözler üzerinizde. Bir ilişki ciddiye binebilir ve nişanlanmaya ya da birlikte yaşamaya karar verebilirsiniz. Eğer evliyseniz, çocuk isteyebilir ya da hamile kalabilirsiniz.

Yükselen Terazi

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi ev, aile ve duygularla ilgili etkiliyor. Son yıllarda evde ve iç dünyanızda yaşadığınız değişimler tamamlanıyor. Taşınmak, ev almak, çocuk sahibi olmak, şehir/ülke değiştirmek söz konusu olabilir. Ait olduğunuz yeri buluyorsunuz.

Yükselen Akrep

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi yakın çevre, kardeş, akraba ve komşularla ilgili etkiliyor. Kardeşlerinizle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bir kursa, seminere, workshopa katılabilirsiniz. Fikirleriniz netleşiyor, iletişiminiz gelişiyor.

Yükselen Yay

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi parasal konularla ilgili etkiliyor. Yeni bir iş teklifi, terfi ya da zam alabilirsiniz. İşinizi geliştirmek için yeni yollar bulabilir, önemli bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Bir gelir kaynağından ya da müşteriden vazgeçmek söz konusu olabilir.

Yükselen Oğlak

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi kişiliğiniz, dış görünüşünüz ve sağlığınızla ilgili etkiliyor. 2019 başında beri büyüyor, gelişiyor ve kendinize güveninizi yeniden kazanıyorsunuz. Artık ortaya çıkma zamanı. Yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme geliyor.

Yükselen Kova

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi bilinçaltı, bitişler ve korkularla ilgili etkiliyor. Hayatınızdan çıkacak birileri ya da bir şeyler var. Ya da siz kendinizi nasıl sabote ettiğinizi fark edeceksiniz. Duygusal olarak yoğun bir dönem olabilir, gizli konular ve sırlar açığa çıkabilir, elinizde olmayan gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Programınızı hafifletin, sakinleşebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz aktivitelere katılın. Duygusal bir problem, affedemediğiniz bir kişi, endişe ya da korkuyla başa çıkmak için yardım alabilirsiniz. Hipnoz ya da regresyon gibi bir çalışmaya katılabilirsiniz, rüya ve sezgilere dikkat edin.

Yükselen Balık

5 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay Tutulması var. Sizi sosyal çevre, arkadaşlarla ilgili etkiliyor. Yeni bir gruba ya da derneğe üye olabilir, grup içerisinde öne çıkabilir, ideallerinizi canlandıran yeni bir oluşumun içerisinde yer alabilirsiniz. Gelecek planlarınız netleşecek ve sonunda ait olduğunuz yeri bulacaksınız.

error: Content is protected !!