Yengeç Burcunda Güneş Tutulması Sizi Nasıl Etkiliyor?

21 Haziran’da sabah 9:41’de Yengeç burcunun 0 derecesinde Güneş Tutulması var. Tutulma Kiron ve Mars’la kare, Satürn ile 150 derecelik açıda. Tutulma haritasında 5 gezegen geri harekette, Merkür, Venüs, Jüpiter, Satürn ve Plüton.

Öne çıkan durumlar ve geçmişten gelen konuları (örn: salgın) tetikleyecek gelişmeler var.

Ertelenen, daha önce düşünülen, karar verilen ancak yapılamayan şeylerle ilgili hızlı başlangıçlar ve eyleme geçmek söz konusu olabilir.

Duygularımızı ifade etme ve yakın ilişkiler kurma ihtiyacımız artıyor. Eskiyi çokça düşünüyor, hatırlıyor veya konuşuyoruz.

Ailemizle ve dostlarımızla iyi ilişkiler kurabilir, güzel sofralar hazırlayabilir, yeme-içmeye eğilimli olabiliriz.

Güneş tutulması sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ev ya da aileyle ilgili başlangıçlar, taşınmak, ev almak, evlenmek ya da çocuk sahibi olmak söz konusu olabilir.

Aileyle ve akrabalarla geçmişten gelen konular gündeme gelecek, konuşulacak. Yeni başlangıçlar söz konusu.

Geçmişi, çocukluğunuzu çokça düşünüyor, hatırlıyorsunuz, bu sizin için nostaljik bir dönem. Uzun zamandır görmediğini akrabalarınızı görebilir, anıları tazeleyebilirsiniz.

Yükselen Boğa

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ertelenen bir seyahate çıkabilir, kardeş, komşu ya da akrabalarla ilgili haberler alabilir ya da uzun zamandır görmediğiniz akrabalarla görüşebilirsiniz. Parayla ilgili konular sizi düşündürüyor. Ertelenen bir eğitim ya da anlaşma tekrar gündeme gelebilir.

Yükselen İkizler

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Geciken bir zam alacaksınız ya da daha önce satın almak istediğiniz fakat ertelediğiniz bir satın alma gerçekleştireceksiniz. Eski aşklar geri dönebilir, eski sevgiliniz sizi unutamadığını beyan edebilir!

Yükselen Yengeç

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ertelenen kararlar gündeme geliyor. Öne çıkabilir, dikkat çekebilir, gelişmelerin odağı haline gelebilirsiniz. Son 2 yılda Yengeç’te gerçekleşen tutulmalar kendi gücünüzü keşfetmenizi sağladı, bu Yengeç’teki son tutulma. Geçmişten gelen bazı konuları çözüme kavuşturacak, eski ile ilgili yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Yükselen Aslan

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Yalnız kalmaya ve dinlenmeye ihtiyaç duyacaksınız. Hayatınızda bir dönem bitiyor, geride kalıyor. Bu süreçte geçmişte yaşananları ve ilişkileri sorguluyorsunuz. Geçmişten gelen bazı duyguları, ailevi konuları fark etme, duygusal iyileşme ve yenilenme söz konusu.

Yükselen Başak

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Gelecekle ilgili planlarınızı, hedeflerinizi yenilemeniz gerekiyor. İşle ilgili sorunlar sizi düşündürüyor. Eski arkadaşlarla, gruplarla görüşecek, belki de tekrar yeni bir grup oluşturacaksınız. İş hayatında eski tanıdıklarla görüşmeniz, bağlantı kurmanız ve yeni bir ekibe girmeniz söz konusu olabilir.

Yükselen Terazi

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. İş hayatında ertelenen bir pozisyon gündeme geliyor. Herkes tatil planlarken siz işe odaklanacaksınız gibi görünüyor. Yeni fırsatlar, teklifler var. Toplum içinde öne çıkabilir, dikkat çekebilirsiniz. Evlilik ya da boşanma gündeme gelebilir. (Kadınlar için)

Yükselen Akrep

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ertelenen bir seyahat, eğitim ya da girişim gündeme gelebilir. Yurtdışı, yabancılar, medya, yayıncılık ya da hukukla ilgili ertelenen konularda hızlı gelişmeler olabilir. Geçmişi sorguluyor, hayata farklı bir pencereden bakmaya başlıyorsunuz. Ailevi konular ve parasal meseleler sizi düşündürüyor.

Yükselen Yay

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ertelenen alacakları tahsil edecek ya da borçlarınızı yeniden yapılandıracaksınız. Ertelenen bir borç, tazminat, prim, vb. alabilirsiniz. Finansal bir yatırım veya ortaklık gündeme gelebilir. Tutulma yakın ilişkilerde önemli bir dönüm noktasını gösteriyor. Nişan, evlilik, hamilelik ya da ayrılık söz konusu olabilir.

Yükselen Oğlak

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Yeni bir ilişki, dostluk ya da ortaklık gündeme geliyor. Bu kişi daha önceden tanıdığınız biri olabilir, eski sevgilinize bir şans daha verebilirsiniz. Partnerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir. İş ve parayla ilgili konular sizi düşündürüyor.

Yükselen Kova

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Daha önce çalıştığınız bir yerde çalışmaya ya da ertelenen bir işe, projeye başlayabilirsiniz. Günlük hayatınızı yeniden düzenleyecek ve sağlığınıza özen göstereceksiniz. Bugünlerde hayattan keyif almakta zorlanıyorsunuz.

Yükselen Balık

21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ön plana çıkacak, kendinizi gösterecek, yeteneklerinizi sergileyecek ve dikkat çekeceksiniz. Çocuklar ya da aşkla ilgili olumlu gelişmeler var. Eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmeniz mümkün. Yaratıcı çalışmalar, sanatla ilgili konular, yeni bir hobiye başlamak, ertelenen bir tatile çıkmak söz konusu olabilir. Ailevi konular sizi düşündürüyor.

error: Content is protected !!