Ay Düğümleri İkizler/Yay burçlarına geçiyor

6 Kasım 2018’den beri Yengeç/Oğlak aksında olan Ay düğümleri 5 Mayıs’ta burç değiştiriyor. Düğümler 18 Ocak 2022’ye dek İkizler/Yay aksında olacak. Kuzey ay düğümü İkizler, Güney ay düğümü Yay’da. (Tutulmalar da bu burçlara kayıyor, ilk tutulma 5 Haziran’da Yay burcunda olacak.)

Yurtdışı seyahat, turizm, dış ticaret, uluslararası ilişkiler, küreselleşme olumsuz etkileniyor. Küresel salgın yüzünden zaten duran yurtdışı seyahat, turizm gibi sektörlerin toparlanması 2022’yi bulabilir.

İletişim, veri yönetimi, bilgi teknolojileri, gazetecilik, yurtiçi ticaret ve yurtiçi turizm ise olumlu etkileniyor. Önümüzdeki dönemde yakın akraba, arkadaş ve komşularla daha çok görüşecek ve yakın çevremizdeki etkinliklere, aktivitelere katılacağız.

Kuzey düğüm İkizler’de, aşırı iyimserlikten ve risk almaktan kaçınmak gerek. Güncel olanla ilgilenmek, bilgi alışverişi, iletişim, okumak, yazmak, konuşmak ve dinlemek öne çıkıyor.

Hayatı fazla ciddiye almaktan uzak durup neşeye yer açmak, yavaşlamak ve başkalarıyla bağ kurmak iyi fikir.

Bu dönemde “Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir.” (Sokrates) sözü her zamankinden daha geçerli. Sezgiyle değil mantıkla hareket etmek, araştırmak, öğrenmek ve bilgi toplamak daha doğru.

Önyargılardan ve “ben haklıyım” düşüncesinden uzak durmak, yeni fikirlere ve deneyimlere açık olmak gerek.

Ay düğümleri sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi iletişimle ilgili etkiliyor. Geleceğe dair vizyonunuz netleşiyor ve fikirlerinizi daha iyi ifade ediyorsunuz. Eğitim/seyahat gündeme geliyor, kendinizi geliştiriyorsunuz.

Yükselen Boğa

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi para ile ilgili etkiliyor. Finansal konulara yaklaşımınız değişecek, işle ilgili değişimler olabilir, geliriniz artabilir, bazı gelirlerden vazgeçebilirsiniz ve yeni gelir kaynakları ortaya çıkabilir.

Yükselen İkizler

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi ilişkilerle ilgili olarak etkiliyor. Birlikteliğinizde dengeler değişiyor, kişisel olarak güçleniyor, ilişkilerde alma-verme dengesini yeniden kuruyorsunuz.

Yükselen Yengeç

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi hayatınızı düzene sokmak ve akışa uymak ile ilgili olarak etkiliyor. Farkındalığınız artıyor, duygusal olarak iyileşiyorsunuz. Geride bırakmanız gereken şeyleri bitirebilir, bazı sayfaları kapatabilirsiniz.

Yükselen Aslan

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi romantik ilişkiler, çocuklar, eğlence, sosyal hayat ve arkadaşlarla ilgili olarak etkiliyor. Kendinizi daha özgürce ifade etmeye başlayacaksınız. Aşık olabilir, yeni gruplara girebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yükselen Başak

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi iş hayatı, kariyer ve ev, aileyle ilgili etkiliyor. Önümüzdeki 1,5 yılda hayatınızda hem iş hem de evle ilgili değişimler var. Terfi edebilir, iş değiştirebilir, iş hayatında ön plana çıkabilirsiniz.

Yükselen Terazi

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi yakın çevre, kardeşler, akrabalar, iletişim, eğitim ve yurtdışı ile ilgili etkiliyor. Görüşleriniz değişecek, hayata bakış açınız genişleyecek. Yeni şeyler öğrenebilir, siz eğitim vermeye başlayabilir ya da seyahat edebilirsiniz.

Yükselen Akrep

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi para ile ilgili etkiliyor. Para, özdeğer ve yakın ilişkilerle ilgili değişimler yaşıyorsunuz. Miras, tazminat, kredi vb. gibi yüklü bir ödeme alabilirsiniz. Hayatınızda bir dönem kapanıyor, yeni bir dönem başlayacak.

Yükselen Yay

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek ikili ilişkilerle ilgili değişimleri gösteriyor. İlişkilere önem verecek, yeni dostluklar, ortaklıklar kuracaksınız. Yeni bir ilişki ya da evlilik gündeme gelebilir.

Yükselen Oğlak

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi hayatınızı yeniden düzenlemek ve çalışma/dinlenme dengesini kurmak için destekliyor. Günlük işlerinizi daha iyi organize edecek, sağlığınıza özen göstermeye başlayacak ve alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. İşle ilgili olumlu gelişmeler var.

Yükselen Kova

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek sizi aşk ve arkadaşlarla ilgili etkiliyor. Ön plana çıkmak ile bir grubun parçası olmak ve diğerleriyle birlikte hareket etmek arasında denge kurmaya çalışacaksınız. Aşk, eğlence, keyif ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler var.

Yükselen Balık

5 Mayıs’ta Ay düğümleri İkizler/Yay aksına geçiyor ve 18 Ocak 2022’ye dek ev/aile ve iş hayatıyla ilgili değişimleri gündeme getiriyor. Evlenebilir, taşınabilir, çocuk sahibi olabilir, iş-özel hayat dengesini kurmaya çalışabilir, ailenize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

error: Content is protected !!