Terazi Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

8 Nisan’da sabaha karşı Terazi burcunda Dolunay var. İlişkileri gözden geçirme zamanı.

Son olayların bendeki yansıması aslında sevmediğim fakat katlandığım, idare ettiğim insanları hayatımdan çıkarmak oldu. Şu yalan dünyada buna vaktim olmadığını fark ettim.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor ve değişim/dönüşüm için büyük bir şans getiriyor. İlk olarak Jüpiter 5 Nisan’da Plüton ile birleşiyor, 30 Haziran’da bu 2 gezegen tekrar yan yana gelecek ancak ikisi de geri hareket ediyor olacak. 12 Kasım’da ise Jüpiter ve Plüton ikisi de ileri harekette iken son kez birleşecek.

Jüpiter-Plüton kavuşumu dönüşüm ve yenilenme demek. Gizli konular ve perde arkasında yaşananlar ortaya çıkacak, bazı kişi ya da şirket, kuruluş, organizasyonlar güç kazanacak. Gücü kötüye kullanan, yozlaşan kişi ya da kurumlarla ilgili gerçekler de gün yüzüne çıkacak. Biliyorsunuz, gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu var 😉

Dolunay haritasında gerilimli bir başka açı ise Mars-Uranüs karesi. Bu kazalara, öfke patlamalarına ve ani çıkışlara, tepkilere işaret ediyor.

Merkür Balık’ta olduğundan güçsüz ve olanı olduğu gibi görmeyi ya da doğru dürüst iletişim kurmayı zorlaştırıyor.

Terazi burcunda Dolunay ilişkilerde dönüşüm, gerilim, ayrılık ya da yakınlaşmaya işaret edebilir. Uzlaşmak, özen göstermek, dinlemek ve barışçıl olmak gerek. İlişkilerde uyum ve çevremizde güzellik yaratmaya ya da kendi iç dengemizi bulabilmek için huzursuzluktan ve uyumsuz ilişkilerden uzaklaşmaya ihtiyacımız var.

Dolunay ve Jüpiter Plüton kavuşumu sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay eşiniz, ortağınız ya da birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. İkili ilişkilerde bir dönüm noktasına geldiniz.

Çevrenizde etkili olabileceğiniz bir dönemdesiniz ancak uzlaşmacı olmalısınız. Otorite figürleri ile çatışma, işle ilgili sorumluluklar ve yorgunluk söz konusu olabilir.

Parayla ilgili stresler ve beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve kariyerinizde ilerlemek ya da işinizi dönüştürmek için büyük bir şans getiriyor.

Kariyerinizde büyük gelişim ve değişim olabilir. Güçlü bir pozisyona gelebilir ya da kariyerinizi değiştirmek için cesur adımlar atabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir, kendinize ayıracak zaman pek kalmayacak gibi görünüyor.

Yükselen Boğa

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay işle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili gelişmelere ya da bitişlere işaret ediyor. Bir iş ya da projeyi bitirmek için çok çalışabilir ve yorulabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin.

Beklenmedik tepkiler verebilir, ani kararlar alabilir ve bazı sorumlulukları ya da bazı kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Otorite figürleri ile çatışma, iş baskısından bunalma söz konusu olabilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve eğitim hayatında ilerlemek ya da hayata bakış açınızı yenilemek için büyük bir şans getiriyor.

Girişimcilik ve kendi işini kurmak isteyenler için de güzel, harekete geçebilir, risk alabilirsiniz. Üniversiteye dönmek, yüksek lisans ve doktora yapmak için de uygun. Online eğitimlere katılabilir ya da sosyal medya, youtube vb. araçlarla bildiklerinizi aktarabilirsiniz.

Öğretmek ya da yazmakla uğraşıyorsanız, daha üretken olacaksınız. Yazdıklarınızı yayınlayabilirsiniz. Felsefe ya da dinle ilgilenmeniz olası. Davalar lehinize sonuçlanabilir, yasal problemler çözülebilir.

Yükselen İkizler

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay kendinizi ifade etmeniz gerektiğini gösteriyor. Aşk ya da çocuklarla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Resim, moda veya sanatla ilgili bir hobiye başlayabilir ya da yeni biriyle tanışabilir ve bu kişiden çok etkilenebilirsiniz. Eğer biriyle birlikteyseniz, ayrılmak ya da ilişkinizin nereye gittiğini konuşmak isteyebilirsiniz.

Bu dönemde çevrenizdeki kişilerle görüş ayrılıkları ve tartışmalar söz konusu olabilir. Eğitimle ilgili zorluklar gündeme gelebilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve kendinizi yenilemek için büyük bir şans getiriyor.

Hayatınızda bir sayfa kapanıyor, ruhsal olarak hafifliyor ve yenileniyorsunuz ancak bu hiç kolay değil çünkü resmen kabuk değiştiriyorsunuz. Ortak finansal konulardan yakın ilişkilere, cinsellikten güç ve yoğun duygulara birçok konuda gerçekleri daha iyi görecek ve kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Başkalarıyla güçlerinizi birleştirebilir, yakın ortaklıklar ve ilişkiler kurabilir ya da yollarınızı ayırabilirsiniz. Güçlü duygular açığa çıkabilir, bastırılmış duygular patlayabilir.

Yüklü miktarda para kazanabilir ya da ödeme alabilir, korkularınızı aşabilir, hiç olmadığınız kadar güçlenebilir ve çevrenizde etkili olabilirsiniz. Kendi karanlığınızla yüzleşmeye ne kadar istekliyseniz, o kadar iyi bir duruma geleceksiniz.

Yükselen Yengeç

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay ev, aile, anne-babanızla ilgili gelişmelere işaret ediyor. İçe dönebilir ve kendinize vakit ayırmaktan mutlu olabilirsiniz.

Geçmişten gelen koşullanmaları fark edebileceğiniz ve bunlardan özgürleşebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bilinçaltı korkular açığa çıkabilir, bu korkular yakın ilişkiler, para ya da güvenlikle ilgili olabilir.

Ortak finansal konular ya da borç/kredilerle ilgili stresler, zorluklar çıkabilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve ilişkilerinizi dönüştürmek için büyük bir şans getiriyor.

Son yıllarda ilişkilerde yaşadığınız sorunlar çözülüyor ve dengeler yerli yerine oturuyor. İkili ilişkilerde sizi engelleyen korkuları, mutlu olmanızı baltalayan kalıpları fark edecek ve bunların dışına çıkacaksınız.

Sizi gerçekten anlayan ve tamamlayan kişilerle karşılaşabilir, eğer biriyle birlikteyseniz, nişanlanmaya, beraber yaşamaya ya da evlenmeye karar verebilirsiniz. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa, ayrılık söz konusu olabilir.

Yükselen Aslan

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Online bir eğitime ya da kursa başlayabilir, düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bir anlaşma ya da sözleşmeyi iptal etmeniz de mümkün.

Yakın çevrenizle ilişkilerde kırılgan olduğunuz bir dönemdesiniz. İlişkilerle ilgili düşünebilir, iş ya da özel hayatınızda beklenmedik tavırlarla karşılaşabilirsiniz.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve sağlığınızı yenilemek ve işinizi, gündelik hayatınızı dönüştürmek için büyük bir şans getiriyor.

Günlük rutin, iş ortamı, çalışma şekli, beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınızda büyük değişimler yapabilirsiniz. Olumsuz alışkanlıklardan kurtulabilir, sağlıklı ve verimli rutinler oluşturabilirsiniz.

Bir süredir devam eden sağlık problemlerinin sebepleri ortaya çıkabilir ve bunları çözmek için yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Uranüs de Boğa’da 10. Evde ilerlediğinden kariyer yolunuz tamamen değişebilir.

Yükselen Başak

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay para ile ilgili gelişmelere işaret ediyor. Gelir artışı ya da bir gelir kaynağından vazgeçmek söz konusu olabilir. Finansal konulara odaklanmak, bütçe yapmak ve harcamalara dikkat etmek iyi fikir.

Sağlığınıza özen gösterin, beklenmedik sorunlar çıkabilir ya da iş hayatında tartışmalar gündeme gelebilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve kendinizi ifade etmek ve ortaya koymak için büyük bir şans getiriyor. Kalbinizi ilgilendiren meselelerle ilgili bir dönüm noktasına geliyorsunuz.

Aşk hayatınızda ve kendinizi ifade şeklinizde büyük değişimler olacak. Hem sizi hem de hayatınızı dönüştüren bir aşk gündeme gelebilir. Çocuk sahibi olabilir ya da üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalarınız birçok kişinin ilgisini çekebilir, bir anda hiç beklemediğiniz kadar popüler olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay kendinize, isteklerinize odaklanmanız ve bir karar vermeniz gerektiğini gösteriyor. Hayatınızda yeni bir temel oluşturuyorsunuz, diğerleri için yaşamayı bırakacak ve kendinize öncelik vereceksiniz.

Çocuklarla ilgili sorunlar, aşkta zorluklar, ortak finansal konular, kredi/borçlarla ilgili beklenmedik olaylar olabilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve içsel dönüşüm için büyük bir şans getiriyor.

Çocukluk kalıpları, geçmişten gelen kalıplar kırılıyor. Son yıllarda iş ya da özel hayatınızda bu dinamikleri tekrar ettiğiniz ve acı çektiğiniz bazı durumlar yaşamış olmanız mümkün. Muhtemelen hayatınızda ailevi sorumluluklar ve köklü değişimler var. Nihayet kendinizi güvende hissedeceğiniz, kök salacağınız ve içsel gücünüzün farkına varacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Gayrimenkul yatırımlarına girebilir, evinizde tadilat yapabilir, evinizi yenileyip güzelleştirebilirsiniz. Ev ya da arsaların değeri artabilir, yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Miras olasılığı da var.

Ailenizden ilişkileri yeniden yapılandırmak ya da bir aile büyüğünün vefatı söz konusu olabilir. Ailevi bir sır, geçmişten gelen bir mevzu gün yüzüne çıkabilir.

Yükselen Akrep

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay yalnız kalmanız, dinlenmeniz ve kendinize vakit ayırmanız gerektiğini gösteriyor. Rüya ve sezgilerinize dikkat edin, sağlığınıza, beslenmenize özen gösterin. Olayları kontrol etmeye çalışmayın, biraz akışa bırakın.

İkili ilişkilerde beklenmedik olaylar, tartışmalar yaşanabilir. Kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilir, ani tepkiler verebilirsiniz.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve düşünce biçimi ve iletişiminizi yenilemek için büyük bir şans getiriyor.

Fikirleriniz netleşiyor, düşünceleriniz derinleşiyor. Kendinizi güçlü ve etkili bir şekilde ifade ediyorsunuz. Yakın çevrenizde etkili olabilirsiniz. Varsa kardeşler/akrabalarla aranızdaki problemler çözülecek, onlardan destek göreceksiniz. Kardeşinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir.

Negatif düşünceler, korku ve endişeler tamamen kırılabilir ve tutsağı olduğunuz olumsuz inançlardan özgürleşebilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek kitaplar, eğitimler, mentorlar, koçlarla çalışabilir, düşünce yapınızı dönüştürebilirsiniz. Ya da kendiniz eğitim, seminer hazırlayabilir, araştırma yapabilir veya yazabilirsiniz.

Yükselen Yay

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay gruplar ya da arkadaşlarla ilgili olaylara işaret ediyor. Bir arkadaşınızla uzaklaşabilir ya da bir gruptan ayrılabilirsiniz. Gelecek planlarınız/hedefleriniz değişebilir.

Sağlığınıza özen gösterin, beklenmedik sorunlar çıkabilir ya da iş hayatında ani stresler olabilir. Bugünlerde sivri dilli olabilir, yakın çevrenizle fikir ayrılığına düşebilir, tartışabilirsiniz.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve özdeğerinizi fark etmek, iş hayatında ilerlemek ve finansal durumunuzu dönüştürmek için büyük bir şans getiriyor.

Parayla ilgili sizi engelleyen inanç ve korkuların farkına varabilir ve bunları değiştirebilirsiniz. Hayatta değer verdiğiniz şeyler kökten değişiyor. Daha bilinçli tüketerek sade ve basit bir yaşam kurabilir, kaynaklarınızı ve paranızı daha iyi değerlendirebilir, gelecek için tasarruf ve yatırım yapabilirsiniz.

Parayla ilgili olumsuz inançları ve başarınızı engelleyen noktaları net bir şekilde görmeniz mümkün.

İyi hesaplanmış riskler ya da yaratıcı, farklı bir fikir oldukça iyi sonuçlar getirebilir, yeni gelir yolları bulacaksınız.

İşle ilgili stresi azaltmak için meditasyon, yoga, spor ya da nefes egzersizleri yapmanız ve kendinize özen göstermeniz gerek. Yediklerinize, uykunuza ve enerji seviyenize dikkat edin ve kendinize iyi bakın.

Yükselen Oğlak

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay üstlerle ya da işle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Üstlerinizden biri ya da siz işten ayrılabilirsiniz. Ya da işe odaklanacak ve iş hayatında ön plana çıkacaksınız.

Parayla ilgili stresler ve beklenmedik harcamalar canınızı sıkabilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve kendinizi, dış görünüşünüzü, sağlığınızı yenilemek için büyük bir şans getiriyor.

Kişiliğiniz, dış görünüşünüz, alışkanlıklarınız, durumlara ve insanlara yaklaşım tarzınız tamamen değişiyor. İradeniz güçleniyor, kendinizi daha iyi tanıyor ve kontrol ediyorsunuz. Hem iç dünyanızda hem de çevrenizde güç kazanacak, kendinizi güçlü ve otoriter bir şekilde ortaya koyacaksınız. Başkalarını ve hayatı kontrol edemeyeceğinizi öğreniyor, özgüveninizi tekrar kazanıyorsunuz.

Eski kalıpları ve doğru olmayan inançları geride bırakacak, kim olduğunuzu, yetenek ve sınırlarınızı daha iyi göreceksiniz. Sadeleşin, önceliklerinizi belirleyin ve yaratmak istediğiniz sonuçlara odaklanın. Sorumluluk almanız, çalışmanız ve sabırlı olmanız önemli.

Dış görünüşünüzü değiştiriyor, daha sade ama etkileyici bir tarza, siyah, beyaz, gri ya da toprak renklere yöneliyorsunuz. Yoga, egzersiz ya da spora başlayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin ve iyi hissetmenizi sağlayacak aktivitelere zaman ayırın.

Yükselen Kova

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay görüşlerinizin, bakış açınızın değişeceğini gösteriyor. Online eğitimlere katılabilir ya da siz eğitim vermeye başlayabilirsiniz. Din ya da felsefe ile ilgilenecek, öğrenmeye açık olacak ve kendinizi geliştireceksiniz.

Sağlığınıza dikkat edin, kazalar, sakarlıklar söz konusu olabilir, aileyle ilgili beklenmedik olaylar huzurunuzu kaçırabilir.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve bilinçaltı korkuları, inançları dönüştürmek için büyük bir şans getiriyor.

Bilinçaltındaki olumsuz duygu ve düşünceler, kendi kendinizi sabote ettiğiniz kalıplar tamamen yıkılabilir. Eğer bir süredir bunlar üzerinde çalışıyorsanız, çabanızın meyvelerini göreceksiniz. Rüya ve sezgileriniz size doğru yolu gösterecek. Bu dönemde ruh, zihin, beden bağlantısını daha fazla fark edebilirsiniz. Gizli konular ya da perde arkasında yaşananlar ortaya çıkabilir.

Artık hayatınızda yeri olmayan işler ya da ilişkiler bitebilir, bazı alışkanlık ve davranışları geride bırakmanız gerekebilir, kayıp, yas ya da üzüntü söz konusu olabilir.

Sağlığınıza özen gösterin, stresten uzak durun, sanat, müzik, resim vb. yaratıcı uğraşlarla ilgilenin, yoga ya da meditasyon yapın.

Varsa hayatınızda yeme içme, alkol, sigara, kahve, tv, internet vb. bağımlılıklardan kurtulabilirsiniz.

Yükselen Balık

8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay finansal ya da duygusal bir krize işaret ediyor. Hayatı sorgulayabilir, bilinmeyen ya da mistik konulara ilgi duyabilirsiniz. Finansal bir ortaklık sonra erebilir, vergi, sigorta, borç veya kredi işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir.

Kontrol dışı gelişmeler bilinçaltı korku ve endişeleri açığa çıkarabilir. Yakın çevrenizde beklenmedik olaylar var.

Dolunay’ın en önemli açısı 20 Mart-15 Nisan arasında etkin olan Jüpiter-Plüton kavuşumu ile karesi.

2020’de Jüpiter Oğlak’ta 3 kez Plüton ile birleşiyor (5 Nisan, 30 Haziran, 12 Kasım) ve sosyal çevrenizi ve ideallerinizi, hedeflerinizi yenilemek için büyük bir şans getiriyor.

Toplumsal konulara daha duyarlı olacak, geleceğe dair planlarınızı ve ideallerinizi yeniden oluşturacaksınız. Çeşitli gruplara liderlik edebilir ve toplumsal çalışmalara katılabilirsiniz. Güçlü insanlarla bir araya gelebilir, uzun zamandır düşündüğünüz bazı projeleri hayata geçirebilir, idealleriniz yönünde adım atabilir ve önemli işbirlikleri yapabilirsiniz.

Sosyal medya aracılığı ile yeni insanlarla tanışacak, online gruplara katılacak hatta kendiniz internet üzerinden koçluk, eğitim vermeye ya da satış yapmaya başlayacaksınız.

Size çok şey katacak yeni insanlarla tanışabilir ve hayatınızda daha sonra da devam edecek dostluklar kurabilirsiniz. Ancak artık ortak noktanız kalmayan veya toksik bazı kişilerden uzaklaşmanız ya da artık kendinizi ait hissetmediğiniz gruplardan ayrılmanız da olası.

Sosyal çevrenizde size dost görünen ancak arkanızdan iş çeviren kişiler açığa çıkabilir, bu insanların size zarar verdiğini fark edebilir ve ilişkinizi bitirebilirsiniz.

error: Content is protected !!