Mart’ta Gökyüzü

Mart başında Balık’ta ilerleyen Güneş, 20 Mart’ta Koç’a geçiyor. (Güneş 19 Nisan’a dek Koç’ta olacak.)

17 Şubat’tan beri geri giden Merkür 4 Mart’ta Kova’ya geçiyor, 10 Mart’a dek geri gidiyor. Merkür 10 Mart’ta düzelecek ve 16 Mart’ta tekrar Balık’a geçecek. (10-29 Mart gölge dönem) Merkür Venüs, Uranüs ve Ay düğümleri ile uyumlu açı yapacak.

Koç’ta ilerleyen Venüs, 5 Mart’ta Boğa’ya geçiyor. (3 Nisan’a dek Boğa’da.) Venüs 3-4 Mart’ta Satürn ile kare açıda, 8-9 Mart’ta ise Uranüs’le birleşiyor. Venüs 27-29 Mart arasında Jüpiter ve Plüton ile üçgen açıda olacak.

Mars 30 Mart’a dek Oğlak’ta olacak. Mars 18-24 Mart arasında Jüpiter ve Plüton’la, ay sonunda (30-31 Mart, 1 Nisan) ise Satürn’le birleşiyor. 30 Mart’ta Kova’ya geçecek.

27 Mart- 15 Nisan arasında Jüpiter Plüton’la birleşiyor. Gizli konular, sırlar açığa çıkıyor, büyük değişimler gündeme geliyor. Jüpiter Nisan, Haziran ve Kasım 2020’de Oğlak’ta Plüton ile birleşecek ve gücü kötüye kullanan, yozlaşan bazı kişi ya da kurumlarla ilgili gerçekler ve perde arkasında yaşananlar ortaya çıkacak.

22 Mart-2 Temmuz arasında Satürn, 1991-94’ten beri ilk defa, ilerleme ve teknolojiyle ilgili Kova burcuna geçiyor. Bu dönemde 2021 ve 22 yıllarında yaşayacağımız konular karşımıza gelebilir, kısa bir fragman izleyebiliriz. (Satürn 2021-22’de Kova’da olacak.) Teknolojik çalışmalar artabilir ve teknoloji hayatımızda daha fazla yer kaplamaya başlayabilir. Kova aynı zamanda toplumsal konuları, kolektif çabaları ve insana, bireye değer veren yaklaşımları gösterir.

9 Mart’ta Başak burcunda Dolunay, 24 Mart’ta Koç burcunda Yeni Ay var.

9 Mart’ta saat 20:47’de 19 derece Başak burcunda Dolunay var. Dolunay Jüpiter, Mars ve Satürn ile üçgen açıda, Neptün ile karşıt. Dolunay haritasında Venüs Uranüs’le birleşiyor. Ani ayrılıklar, iletişim sorunları ve yanlış anlama/anlaşılma söz konusu olabilir. Bu dönemde aldığımız kararlar değişebilir.

24 Mart’ta saat 12:30 civarında 4 derece Koç burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Kiron ile birleşiyor, Ay Düğümleri ve Venüs ile sert açıda. Yeni Ay haritasında Jüpiter, Plüton ve Mars Oğlak’ta birleşiyor.

Mart ayı gökyüzü hareketleri sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

error: Content is protected !!