Aslan Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

9 Şubat’ta sabah 10:30 civarında 20 derece Aslan burcunda Dolunay var. Dolunay Yay burcundaki Mars’la üçgen açı yapıyor. Dolunay haritasında Venüs Koç’ta Kiron’la birleşiyor.

Yaratıcı, kararlı, tutkulu, hassas ve kırılganız. Hayattan keyif almak, eğlenmek, kendimizi ifade edebileceğimiz, yaratıcı uğraşlar, aşk ve çocuklarla ilgili güzel bir dönemdeyiz. Kendimizi geliştirmek istediğimiz konular ve kalbimizden geçenler doğrultusunda harekete geçeceğiz. Hobilerle ilgilenebilir, keyif aldığımız şeylere vakit ayırabilir, sevdiklerimizle sosyalleşebiliriz. İlişkilerde kırılganlık ya da duygusal iyileşme söz konusu olacak.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay, çocuklar ya da aşkla ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Yaratıcı çalışmalar, sanatla ilgili konular, yeni bir hobiye başlamak, seyahat, tatil ve eğlence söz konusu olabilir. Kendinizi gösterecek ve dikkat çekeceksiniz. Duygularınız yoğun, çekiciliğiniz yüksek ancak nasıl göründüğünüzle ilgili hassas olabilirsiniz.

Yükselen Boğa

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay, ev ve aileyle ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Kredi, borç alabilir, taşınabilir, evinizi yenileyebilir, ailenizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. İç dünyanızda önemli değişimler var. Kendinizi güvende hissedecek ve duygusal olarak iyileşeceksiniz. Güçlü bir kadın bu süreçte rol oynayabilir.

Yükselen İkizler

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay, kardeşler, komşular, yakın çevre ya da eğitimle ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Yeni bir kursa başlayabilir; partneriniz ya da yakın arkadaşlarınızla seyahate çıkabilirsiniz. Düşüncelerinizi açıkça ifade edeceksiniz.

Yükselen Yengeç

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay, finansal konularla ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Geliriniz artabilir ya da önemli bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirmek için de iyi bir zaman. Kendi değerinizi fark edeceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni bir iş fırsatı gündeme gelebilir. İş hayatı ve kariyerle ilgili endişeler ya da diğer insanların sizi nasıl gördüğüyle ilgili hassasiyetler ortaya çıkıyor, duygusal olarak iyileşiyorsunuz.

Yükselen Aslan

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay var. Kendi isteklerinize öncelik verdiğiniz bir dönemdesiniz. Kişisel gelişiminizi ve hayatınızdaki güzellikleri kutlamak için güzel bir zaman. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edecek ve dikkat çekeceksiniz. Dış görünüşünüzü yenileyebilir, önemli kararlar alabilir, harekete geçebilirsiniz. Güç sizde.

Yükselen Başak

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay var. Önemli farkındalıklar, bazı bitişler ve kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. İç dünyanızda olumlu değişimler var. Korkularınız geride kalıyor ve duygusal olarak yenileniyorsunuz. Kendi içinize dönecek, size faydası olmayan alışkanlıkları, bağımlılıkları geride bırakacaksınız.

Yükselen Terazi

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay var. Gelecekle ilgili planlarınız netleşiyor. Arkadaşlarınızdan destek görecek, sosyal hayatınızda, sosyal çevrenizde mutlu olacaksınız. İş hayatında ekip çalışmaları gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde hassasiyetler açığa çıkıyor, bunları partnerinizle konuşacaksınız.

Yükselen Akrep

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay, terfi edebilir, ödül alabilir, işinizle ilgili önemli bir pozisyona gelebilirsiniz. İş ya da sosyal hayatınızda ön planda olacaksınız. Yeni bir iş ya da proje gündeme gelebilir.

Yükselen Yay

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay var. Yurtdışı seyahat gündeme gelebilir, eğitim ya da yabancılarla ilgili olumlu gelişmeler var. Kendinizi geliştirmek ve ufkunuzu genişletmek için güzel fırsatlar çıkıyor. Çekiciliğiniz yüksek ve dikkat çekiyorsunuz ancak kendinizi ifade etmekte hassas olabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay var. Kredi, borç, tazminat ya da prim gibi yüklü bir ödeme alabilirsiniz. Partnerinizin/ortağınızın geliri ya da mirasla ile ilgili olumlu gelişmeler var. İç dünyanızda değişim ve duygusal yenilenme dönemindesiniz. Korkular geride kalıyor, duygusal olarak iyileşiyorsunuz.

Yükselen Kova

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay, ikili ilişkilerle ilgili olumlu gelişmeleri gösteriyor. İlişkinizle ilgili önemli bir karar aşamasındasınız. Partneriniz ya da ortağınızın hayatında önemli gelişmeler var. Partnerinizle sosyalleşmekten ya da yakın dostlarınızla seyahat etmekten keyif alacaksınız.

Yükselen Balık

9 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay var. İşyeriniz, iş hayatınız, çalışma ortamınız ya da sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler var. Yeni bir proje ya da işe başlayabilirsiniz. Sizin için çalışan kişiler ya da işyerinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bu sizi maddi olarak olumlu etkileyecek ve yeteneklerinizi fark etmenize sebep olacak.

error: Content is protected !!