Kova Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

24 Ocak’ta gece yarısına doğru 4 derece Kova burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Uranüs’le kare, Kiron ile uyumlu açıda. Ani kararlar, sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir.

Yeni şeylere başlamak, olaylara farklı bir açıdan bakmak, hayatımıza yenilik getirmek, değişiklik yapmak için güzel bir zamandayız. Grup çalışmaları ve arkadaşlarla bir araya gelmek için de. Sıradışı olaylar, farklı konular ilgimizi çekebilir.

Özellikle Aralık itibariyle gökyüzünde Oğlak vurgusu sorumluluk sahibi, çalışkan ve iş odaklı olduğumuzu gösteriyor. Yeni Ay ise özgür olmak ve farklı şeyler yapmak için güçlü bir istek getiriyor. Asi tavırlarla karşılaşabilir ya da biz başına buyruk davranabiliriz. Rutinden sıkıldık, değişiklik arıyoruz. Bizi kısıtlayan ortamlardan uzaklaşıp farklı çevrelere girmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek iyi olabilir. Kendi farklılığımızı ortaya koymak isteyebilir, bağımsız ve bireysel davranabiliriz.

Yeni ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi arkadaşlar, gruplar ve sosyal hayatla ilgili etkiliyor. Yeni arkadaşlıklar, ekip çalışmaları gündeme geliyor. Sürpriz arkadaşlıklar kurulabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Yükselen Boğa

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi iş hayatı ve kariyerle ilgili etkiliyor. Yeni iş ve projeler gündeme geliyor. Hedefleriniz netleşiyor, iş hayatında beklenmedik fırsatlar ortaya çıkabilir.

Yükselen İkizler

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi eğitim, seyahat ve yurtdışı ile ilgili etkiliyor. Ani bir seyahate çıkabilir ya da bir eğitime/kursa başlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirecek, farklı insanlarla bir araya gelecek ve yeni şeyler öğreneceksiniz. Bakış açınız değişiyor.

Yükselen Yengeç

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi ortak finansal konularla ilgili etkiliyor. Beklenmedik bir maddi kaynak/destek bulabilir, bonus, prim, tazminat, kredi ya da borç alabilirsiniz.  Farkındalığınız artıyor, korkularınız geride kalıyor, yenileniyorsunuz.

Yükselen Aslan

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi ikili ilişkilerle ilgili etkiliyor. Sürpriz bir ilişki, dostluk ya da ortaklık gündeme geliyor. Eğer biriyle birlikteyseniz, partnerinizin hayatında beklenmedik gelişmeler olabilir, ilişkinizde yeni bir dönem başlayacak.

Yükselen Başak

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi iş hayatıyla ilgili etkiliyor. Yeni bir iş ya da proje gündeme geliyor. Ani bir teklif alabilir, başka bir işe ya da departmana geçebilirsiniz. Beslenme sisteminizi değiştirebilir, egzersize başlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız.

Yükselen Terazi

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi aşk ya da çocuklarla ilgili etkiliyor. Beklenmedik bir karşılaşma gündeme gelebilir, etkilendiğiniz biri karşınıza çıkabilir. Ya da çocuklarla ilgili ani gelişmeler var. Yaratıcı çalışmalar yapıyorsanız, özgün şeyler üretebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni ve farklı bir hobiye başlayabilirsiniz.

Yükselen Akrep

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi ev ve aileyle ilgili etkiliyor. Ani bir kararla taşınabilir, tadilat yaptırabilir, evinizi yenileyebilirsiniz. Anne-babanızla ilgili beklenmedik gelişmeler, aileyle ilgili başlangıçlar gündeme geliyor.

Yükselen Yay

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi yakın çevreniz ve eğitimle ilgili etkiliyor. Kardeşiniz ya da yakın akrabalarla ilgili ani gelişmeler var. Farklı, alışılmadık bir konuda eğitim alabilirsiniz. Kendinizi özgün ve etkileyici bir şekilde ifade edeceksiniz. Yayıncılık ve medya ile ilgili fırsatlar çıkabilir.

Yükselen Oğlak

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi para ile ilgili etkiliyor. Beklenmedik bir zam alabilir ya da yeni bir işe geçebilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Sürpriz yatırım ya da kazanç fırsatları ortaya çıkıyor. Ani bir kararla önemli bir şey satın almanız mümkün.

Yükselen Kova

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi tavırlarınız ve dış görünüşle ilgili etkiliyor. Yeni şeylere başlayabilir, beklenmedik kararlar alabilir, başına buyruk davranabilirsiniz. Tarzınızı yenileyecek, farklı bir kıyafet/stil/saç denemek isteyeceksiniz.

Yükselen Balık

24 Ocak’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi bilinçaltı ile ilgili etkiliyor. Ani farkındalıklar ve çözülmeler yaşayacaksınız. Gizli bazı şeyler ve sırlar beklenmedik şekilde açığa çıkabilir. Hayatınızda bazı şeyler bitiyor ve geride kalıyor. Sezgilerinize ve rüyalarınıza dikkat edin, iç sesinizi dinleyin, kendinize vakit ayırın.

error: Content is protected !!