Yengeç Burcunda Ay Tutulması Sizi Nasıl Etkiliyor?

10 Ocak’ta saat 22:21’de 20 derece Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Tutulma Satürn-Plüton kavuşumunun karşısında olacak. Tutulma haritasında Güneş, Merkür, Satürn ve Plüton Oğlak’ta birleşiyor.

Tutulma kalbimizin sesine ve duygularımıza kulak vermemiz gerektiğini gösteriyor.

2019 Aralık, 2020 Ocak-Şubat aylarında gökyüzünde etkili olan Satürn-Plüton kavuşumu suikastlere, savaşlara, büyük değişimlere, kurumlar içerisinde yeniden yapılanmaya, üst yönetimde yaşanan değişikliklere işaret ediyor. Bireysel hayatlarımızda da kendimizi sıkışmış hissettiğimiz koşullar içerisinde olabiliriz.

Yengeç burcundaki tutulma güç, başarı hırsı nedeniyle kendimize ya da dünyaya nasıl eziyet ettiğimizi, kendimizi ve dünyayı nasıl beslemediğimizi, sevmediğimizi, korumadığımızı görmemizi sağlayabilir. Kendimize iyi bakmaya ve istediklerimizi elde etmeye engel olan korkuları görebiliriz; başarı, güç ve otoriteye bakış açımız değişiyor.

Tutulma sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Ailevi bir sorun sürpriz bir şekilde çözülebilir, geride kalabilir. Ya da uzun süredir görüşmediğiniz bazı aile üyeleriyle barışabilir, tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Karmik Satürn ve Plüton Ay’la karşı karşıya olacak, aileyle ilgili karmik olaylar, geçmişten gelen konular gündeme gelebilir, kontrolünüz dışında bazı gelişmeler ve değişimler var. Geçmiş şartlanmalar, çocukluktan gelen anılar, travmalar açığa çıkıp çözülecek. Regresyon ya da aile dizimi gibi çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz. Aile köklerinizi keşfedebilir, çocuk sahibi olabilir, evinizde değişiklik yapabilir, taşınabilir ya da ev alabilirsiniz.

Yükselen Boğa

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili düşünceleriniz netleşecek, kim dost kim düşman belli olacak. Karmik Satürn ve Plüton Ay’la karşı karşıya, komşularla ilgili gelişmeler, eşinizin ailesiyle ilgili zorluklar olabilir. Yazı ya da sosyal medya ile ilgili projeler gündeme gelebilir, hobi olarak başladığınız işler önem kazanabilir.

Yükselen İkizler

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Çok güzel fakat yorucu ve tam olarak size uygun olup olmadığını bilemediğiniz bir iş teklifi alabilirsiniz, artan sorumluluklar ve iş yükü gözünüzü korkutabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ya da iliğinizi kemiğinizi kurutan bir işten ayrılmayı seçebilir, istifa edebilirsiniz. Tutulma Satürn ve Plüton’un karşısında olacak, ne olursa olsun, değerleriniz ve paraya yaklaşımınız değişecek gibi görünüyor.

Yükselen Yengeç

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Dış görünüşünüzü yenileyebilir, önemli kararlar alabilir, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza öncelik verebilirsiniz. Eğer diğer insanları memnun etmeye çalışıyor ve onlar için yaşayıp kendinizi ihmal ediyorsanız, buna bir son verecek hatta bu kişileri hayatınızdan çıkarmayı düşüneceksiniz. Tutulma Satürn ve Plüton’un karşısında, ikili ilişkilerde zorlanabilir, sevdiğiniz insanların direnciyle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Aslan

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Tutulma 12. Evde Satürn ve Plüton’un karşısında, güçlü duygular açığa çıkabilir, içe dönme ihtiyacı hissedecek ve bilinçaltında önemli bir çözülme yaşayacaksınız. Kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Bazı sırlar ya da gizli konuları öğrenebilirsiniz. Uzun süredir uğraştığınız fakat bir türlü yoluna girmeyen bir şeyden vazgeçebilirsiniz. Bu tutulma sizin için geçmişi geride bırakmak, affetmek ve hafiflemekle ilgili. Bilinçaltına yönelik çalışmalardan, enerji çalışmalarından ya da psikoterapiden fayda sağlayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın, sadeleşin ve akışa bırakın.

Yükselen Başak

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Tutulma 12. Evde Satürn ve Plüton’un karşısında, bir arkadaşınız ya da ait olduğunuz bir grup veya dernekle ilgili sorunlar çıkabilir. Bu kişiyle ya da grupla/dernekle bağınızı koparmaya karar verebilirsiniz. Gelecek planlarınızda radikal değişiklikler olabilir, önümüzdeki yıllar için vizyonunuzu tamamen değiştirebilirsiniz.

Yükselen Terazi

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Tutulma 10. Evde Satürn ve Plüton’un karşısında, iş hayatında önemli bir dönüm noktasını gösteriyor. Birlikte çalıştığınız biriyle yollarınızı ayırabilir ya da sorumlu olduğunuz bir görevi bırakabilirsiniz. Üst düzey bir kadın yöneticinin işten ayrılması mümkün. Muhtemelen işle ilgili hedefleriniz değişecek.

Yükselen Akrep

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Tutulma 9. Evde Satürn ve Plüton’un karşısında, hayata bakış açınız radikal bir şekilde değişiyor. İnançlarınız sarsılabilir, medya, yayıncılık, eğitim, yurtdışı ya da yasal meselelerle ilgili gelişmeler olabilir.

Yükselen Yay

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma önemli bir ilişkiyi dönüm noktasına getiriyor, hamilelik, nişan, söz, finansal bir ortaklık ya da ayrılık gündeme gelebilir. Bir borcu ya da krediyi yeniden yapılandırmak, başkalarıyla kaynakları birleştirmek, paylaşmak ya da borçları, ödemeleri yoluna sokmak için kaynak bulmak gerekecek. Tutulma Satürn ve Plüton’un karşısında olacak, yoğun duygular ortaya çıkıyor ve içsel dönüşümünüz hızlanıyor.

Yükselen Oğlak

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma önemli bir ilişkiyi dönüm noktasına getiriyor, evlilik ya da ortaklık gündeme geliyor. Yürümeyen bir ilişki ya da ortaklık ise, aniden bitebilir. Tutulma Satürn ve Plüton’un karşısında olacak, yoğun duygular ortaya çıkıyor, geçmişi geride bırakın, yolunuza devam edin.

Yükselen Kova

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma iş hayatında önemli bir dönüm noktasını gösteriyor. İş değişikliği ya da işten ayrılmak söz konusu olabilir. Sağlık nedeniyle çalışma şekliniz ve yaşam biçiminizde değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Tutulma Satürn ve Plüton’un karşısında olacak, kontrolünüz dışında etkenler iş başında görünüyor.

Yükselen Balık

10 Ocak’ta Yengeç burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma aşkta önemli bir dönüm noktasını gösteriyor. İlişkiniz ciddiye binebilir, beraber yaşamaya ya da evlenmeye karar verebilirsiniz. Eğer yürümeyen bir ilişki içindeyseniz, ayrılmanız da olası. Tutulma Satürn ve Plüton’un karşısında olacak, yoğun duygular ortaya çıkıyor. Çocuklarla ilgili gelişmeler ya da hamilelik gündeme gelebilir.

error: Content is protected !!