Oğlak Burcunda Güneş Tutulması

26 Aralık’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Tutulma Güney ay düğümü ve Jüpiter’le kavuşumda, Uranüs’le olumlu, Kiron’la sert açıda.

Bir yılda 4-6 tutulma gerçekleşir, tutulmalar hızlı gelişen olayları ve dönüm noktalarını gösterir. Karar veremediğiniz noktalarda, tutulmalar sizi harekete geçirir ve bir karar verme noktasına getirir. Bu süreçte beklenmedik gelişmeler olabilir ve planlar değişebilir.

Eskiler tutulmalardan çok korkarlardı, felaket habercisi olarak kabul edilirdi. Her ne kadar modern astroloji olaylara bu şekilde yaklaşmasa da, tutulmaların oldukça güçlü göstergeler olduğunu kabul etmek gerek. Tutulmalar sahneyi değiştirir. (Bazen iyi de olabilir.)

Tutulmaların etkisi genelde 3-5 gün önce ya da sonra hissedilir, 1 ay önce ya da sonra fark edilebileceğini söyleyenler de var.

26 Aralık’ta sabah 8 civarında 4 derece Oğlak burcunda Güneş Tutulması var.

Hedeflerimiz, planlarımız, kararlarımız netleşiyor. İşle ilgili ya da Oğlak burcunun yıldız haritamızda yer aldığı evle ilgili konularda dönüşüm, yeniden yapılanma mümkün.

Geçen sene başında, 6 Ocak 2019’da Oğlak burcunda yine Güneş tutulması vardı. 17 Temmuz’da yine Oğlak’ta bir Ay Tutulması gerçekleşti. 2019 başından beri bizi zorlayan konularla ilgili aşama kaydettik gibi görünüyor. Oğlak’taki son tutulma 5 Temmuz 2020’de (Ay Tutulması).

Güneş Tutulması hepimizin hayatında belli konuları vurguluyor ve başlangıçları gösteriyor.

Güneş Tutulması sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

26 Aralık’ta Oğlak’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması ile birlikte iş hayatında önemli bir aşama atlayabilir ve bambaşka bir noktaya gelebilirsiniz. Uzun zamandır süregelen çabalarınızın sonuçlarını almaya başlıyor, işinizde istediğiniz noktaya geliyorsunuz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkıyor. Terfi edebilir ya da üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Buna bağlı olarak sorumluluklarınız artabilir. İş dolayısıyla seyahat etmeniz veya taşınmanız mümkün.

Yükselen Boğa

26 Aralık’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Bu fikirlerinizi ifade etmek, düşüncelerinizi yaymak ve öğretmek için mükemmel. Girişimcilik ve kendi işini kurmak isteyenler için de güzel, harekete geçebilir, risk alabilirsiniz. Üniversiteye dönmek, yüksek lisans ve doktora yapmak ya da kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimlere katılmak gündeme gelebilir. Yurtdışına seyahat etmeniz, felsefe ya da dinle ilgilenmeniz olası. Davalar lehinize sonuçlanacak, yasal problemler çözülecek.

Yükselen İkizler

26 Aralık’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Jüpiter’le birlikte Satürn ve Plüton da Oğlak’ta yer alıyor. 2020 yılının başı duygusal ve finansal olarak yenilendiğiniz, korku ve bağımlılıkları geride bıraktığınız yoğun bir dönem olabilir. Elinize önemli bir maddi kaynak geçebilir. Evlilik kararı almak, hamilelik, ayrılık, miras vb. hayatınızı tamamen değiştirecek önemli bir olay gündeme gelebilir.

Yükselen Yengeç

26 Aralık’ta Oğlak’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması evlilik, nişan ya da uzun süredir birlikte olan çiftler için mutluluk getirecek. Eğer yalnızsanız, sizi gerçekten anlayan ve tamamlayan, birlikte iyi bir ikili olacağınız kişilerle karşılaşacaksınız, dostluk, ortaklık ya da romantik bir ilişki gündeme gelecek.

Tutulma partnerinizle yollarınızı ayıracağınızı da gösterebilir ancak bu dostça olacak. Eğer ayrılık olursa, kısa zamanda çok daha uyumlu olabileceğiniz biriyle tanışacaksınız.

Yükselen Aslan

26 Aralık’ta Oğlak’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması, Jüpiter’le kavuşumda, işleri delege etmek, yardımcı tutmak, günlük hayatınızı düzenlemek ve sağlığınızı optimum düzeye getirmek için size yardım edecek. Geliriniz artabilir, karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir.

Sağlığınıza ya da fit olmaya öncelik verebilir, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilir ve sağlıklı yaşam konularına merak salabilirsiniz. Yoga, pilates, fitness vb. başlamanız mümkün. Varsa sağlık problemleriniz düzelecek.

Yükselen Başak

26 Aralık’ta Oğlak’ta Güneş Tutulması var. Yani, yılsonunda kalbinizi ilgilendiren meselelerle ilgili bir dönüm noktasına geliyorsunuz. Bu ev yaratıcı çalışmaları ve çocuk sahibi olmayı gösteriyor. Çocuk sahibi olabilir ya da üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edip ortaya koyacağınız ve dikkat çekeceğiniz yaratıcı bir döneme giriyorsunuz. Eğer yalnızsanız, güçlü bir aşk, ciddi bir ilişki gündeme gelecek.

Yükselen Terazi

26 Aralık’ta Oğlak’ta Güneş Tutulması var. Yılsonunda ev ve aileyle ilgili kararlar ve değişimler gündeme gelecek. Güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir, istediğiniz gibi bir ev bulmak ya da satın almak söz konusu olabilir. Nihayet yerinizi, evinizi, yuvanızı buluyor ve kendinizi güvende hissedeceğiniz, kök salacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Yükselen Akrep

26 Aralık’ta Oğlak’ta Güneş Tutulması var. Yılsonunda eğitim, iletişim, yayıncılık ya da kardeşlerle ilgili önemli gelişmeler var. Eğer yazmakla uğraşıyorsanız, yazdıklarınızı yayınlamak için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde işbirliği yapabileceğiniz insanlarla tanışabilir, yeni projelere başlayabilirsiniz.

Yükselen Yay

26 Aralık’ta Oğlak’ta Güneş Tutulması var. Yılsonunda iş ve parayla ilgili kararlar ve değişimler gündeme gelecek. Güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir, istediğiniz gibi bir iş bulmak ya da yeni bir iş kurmak söz konusu olabilir. Yeni bir işe ya da pozisyona geçecek, yeni gelir yolları bulacaksınız. Bu yıl maddi güvencenizi oluşturmak için bayağı yol kat edebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

26 Aralık’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Tutulma Jüpiter’le kavuşumda, Uranüs’le olumlu açıda. Güçlü başlangıçlar gündeme geliyor. Şans sizden yana. Yeni bir iş ya da ilişki, eğitim, seyahat fırsatı var. Fırsatları kendinize çekiyorsunuz. Şimdi kendinizi çok daha iyi tanıyorsunuz ve çok daha güçlüsünüz. Size sorumluluk ve liderlik getiren yeni başlangıçlara hazır olun.

Yükselen Kova

26 Aralık’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Tutulma Jüpiter’le kavuşumda, Uranüs’le olumlu açıda. Bilinçaltını temizlemek ve hayatınızda bir dönemi geride bırakmak için güzel etkiler var. Hiç farkında olmadığınız şeyler açığa çıkarken duygusal ve ruhsal iyileşme söz konusu olacak. Hayatınızda sizi ne aşağıya çekiyor? Neyi bırakmanız, kimi affetmeniz gerekiyor? Bitirmeniz gereken ancak halen tutunduğunuz iş, ilişki, arkadaşlık ve alışkanlıklar neler?

Yükselen Balık

26 Aralık’ta Oğlak’ta Güneş Tutulması var. Tutulma Jüpiter’le kavuşumda olacak. 2019’da iş hayatında başarılı bir yıl geçirdiniz, 2019 sonunda ise gelecek planlarınız ve hedefleriniz netleşecek ve ne yöne gideceğiniz ortaya çıkacak. Yeni, farklı ve size farklı kapılar açabilecek kişiler hayatınıza girecek.

error: Content is protected !!