İkizler Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

12 Aralık’ta sabah 8 civarında 19 derece İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay Neptün ile kare, Satürn, Venüs ve Plüton ile 150 derece açıda.

İlişkilerle ilgili olarak ikilemde kalacağız gibi görünüyor. Kafamız karışabilir. Karar vermekte zorlanabiliriz. Venüs Satürn ve Plüton’un arasına sıkışmış durumda, sevgimizi göstermemiz de sevildiğimizi hissetmemiz de zor. Görev ve sorumluluklar ağır basıyor. İlişkilerde yanılma olasılığı da var. İletişime önem vermek, açık ve net olmak, yanlış anlamalara dikkat etmek gerek.

İkizler burcunda dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Kardeş, komşu, kuzen ya da yakın akrabalarla bir araya gelebilirsiniz. Bu dönemde yoğun çalışıyorsunuz, tamamen işe güce odaklanmış durumdasınız. İş hayatında anlaşmalar gündeme gelebilir. Evrak işlerinde ve iletişimde dikkatli olun. Hatalar, yanılmalar, yanlış anlamalar olabilir.

Yükselen Boğa

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Parayla ilgili gelişmeler var. Harcamalar ya da gelir artışı söz konusu olabilir. Dikkatsizlikler yaşanabilir, hesapları, faturaları kontrol edin. Eğitim, seyahat, yurtdışı, hukuk ya da yayıncılıkla ilgili konuları yoluna sokmaya çalışıyorsunuz. Yeni ufuklara açıldığınız, yeni girişimlerde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.

Yükselen İkizler

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Kendinize ve isteklerinize odaklanıyorsunuz. İkili ilişkilerde iletişime özen gösterin. Yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat edin. Bu dönemde finansal konular ya da yakın ilişkiler öne çıkıyor. Kredi, borç, alacak, vergi, sigorta ya da miras işleriyle uğraşıyorsunuz. Psikoloji, ruhsal konular, ölüm ve ölüm ötesiyle ilgilenebilir, hayata daha derin bakabilirsiniz.

Yükselen Yengeç

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz, kendinize vakit ayırın. İkili ilişkilere ve partnerinize odaklandığınız bir dönemdesiniz. İlişkiler hakkında düşünüyor ve ne istediğinizi sorguluyorsunuz. Rüyalarınıza ve sezgilerinize dikkat edin. Bilinçaltında farkında olmadığınız duygu ve düşünceler açığa çıkıyor. Eğer yürümeyen bir ilişki içerisindeyseniz, ayrılık kararı alabilirsiniz.

Yükselen Aslan

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, grup çalışmalarında yer alabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu dönemde iş yükünüz çok, yoğun çalışıyorsunuz. Sağlığınıza dikkat edin, dinlenmeye ve sosyalleşmeye vakit ayırın.

Yükselen Başak

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatında önemli gelişmeleri gösteriyor. Üstlerinizden biri işten ayrılabilir ya da çalıştığınız kurumla ilgili bir gelişme olabilir. Ön planda olduğunuz, yaratıcı çalışmalara, hobilere odaklandığınız bir dönemdesiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade ediyor, ortaya koyuyorsunuz. Çocuklarla ilgili sorumluluklar yorucu olabilir ya da sevgilinizle sorun yaşayabilirsiniz.

Yükselen Terazi

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Yeni şeyler öğrenebilir ya da seyahate çıkabilirsiniz. İş hayatında bazı belirsizlikler olabilir. Güvende hissetmekte zorlandığınız bir dönemdesiniz. Ailevi sorumluluklarınız fazla, ev ve aileyle uğraşıyorsunuz. Farklı konularla ilgilenmek kafanızı dağıtmanızı ve bakış açınızı genişletmenizi sağlayacak.

Yükselen Akrep

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Ödemeler, borçlar ya da yakın ilişkiler önem kazanıyor. Finansal belirsizlikler olabilir. Eğlence, tatil ya da çocuklar için yaptığınız harcamalar bütçenizi etkileyebilir. Zihinsel çalışmalara, öğrenmeye ya da öğretmeye odaklandığınız bir dönemdesiniz. Kardeş, komşu, kuzenler ve yakın çevreyle ilişkiler sizi yorabilir.

Yükselen Yay

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Çok çalıştığınız ve maddi konulara odaklandığınız bir dönemdesiniz. Partneriniz, ortağınız veya yakın bir dostunuzla vakit geçirebilir, kafa dağıtabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Eğer yürümeyen bir ilişki içerisindeyseniz, ayrılık kararı almanız mümkün.

Yükselen Oğlak

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. İş hayatında yoğunluk, yakın çevrenizde seyahatler ve hareketli günler var. Ön plana çıktığınız, sorumluluk aldığınız ve dikkat çektiğiniz bir dönemdesiniz. Sorumluluklar yorucu olabilir, sağlığınıza dikkat edin, dinlenmeye zaman ayırın.

Yükselen Kova

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. İçe dönmeye ve tek başınıza vakit geçirmeye ihtiyaç duyduğunuz bir dönemdesiniz. Eğlenmek, hobilerle ilgilenmek, sevgilinizle ya da çocuklarla birlikte olmak kabuğunuzdan çıkmanızı sağlayacak.

Yükselen Balık

12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Sosyal hayata ve arkadaşlarınıza odaklandığınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevrenizden uzaklaşmaya, evinizde, ailenizle vakit geçirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

error: Content is protected !!