Boğa Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

12 Kasım’da saat 16:33’te 19 derece Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay Satürn ve Plüton ile üçgen, Neptün ile sekstil, geri giden Merkür ile karşıt açıda. Bir şeyleri somutlaştırmak, kalıcı hale getirmek için adım atabilir, maddi konuları yoluna sokabilir, daha huzurlu ve güvende hissedebiliriz. Diğer yandan Merkür geri gidiyor, evrak vb. işleri iki kere kontrol edin, önemli kararlar alırken dikkatli olun.

Dolunay son haftalardaki yorucu günlerden sonra bu hafta sakin ve keyifli bir zaman yakalayabileceğimizi gösteriyor.

Bu aralar enerjimizi yeni şeylere başlamak üzerine değil de analiz etmek, düzeltmek, düzenlemek üzerine yoğunlaştırabiliriz. Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerde bozulan dengeler yeniden kurulabilir.

Bu dönemde,

  • Adım adım ilerleyin, acele etmeyin.
  • Size keyif verecek ya da sizi rahatlatacak bir şeyler yapın.
  • Aşırı duygusallıktan ve abartıdan uzak durun.
  • Duygularınızı yazın ya da güvendiğiniz birine anlatın, içinize atmayın.
  • Sevdiğiniz müzikleri dinleyin, şarkı söyleyin, dans edin.
  • Bolluğa, berekete, hayatınızda iyi giden şeylere ve maddi-manevi sahip olduklarınıza odaklanın.

Boğa burcunda Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay para ile ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Gecikmiş bir ödeme alabilir, maddi konuları yoluna sokabilir, güvende hissedebilirsiniz. Eylül’den beri yaptığınız çalışmalar gelirinize yansıyacak. Terfi ya da zam söz konusu olabilir. Önemli bir şey satın almanız mümkün.

Yükselen Boğa

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Kendinden emin, sakin ve huzurlu olacak, eski dostlar, tanıdıklarla görüşecek ve fikir alışverişinde bulunacaksınız. Dış görünüşünüze, sağlığınıza odaklanabilir, sizin için önemli konuları düşünebilir, yapmak istediğiniz ancak ertelediğiniz şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Yükselen İkizler

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay kendinize vakit ayırmanız ve dinlenmeniz gerektiğini gösteriyor. Bir süredir üzerinde çalıştığınız projelerde aksaklık ve gecikmeler, iş ortamında iletişim sorunları yaşıyorsunuz. Dolunay bazı bitişleri ya da gizli konuları gösterebilir. Olayları kontrol etmeye çalışmayın, akışa uyun ve sezgilerinize dikkat edin. Eşiniz, ortağınız ve yakın dostlarınızdan destek göreceksiniz.

Yükselen Yengeç

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, geçmişi hatırlayabilir, eski günlerden bahsedebilirsiniz. Eski dostları görmek size iyi gelecek.  Sosyalleşebilir, grup çalışmalarına katılabilir, gelecek planlarınıza odaklanabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz.

Yükselen Aslan

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay işle ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Eylül’den beri yaptığınız çalışmaların sonuçlarını görmeye başlıyorsunuz. İş hayatında öne çıkabilir, üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Beğeniliyor, takdir ediliyorsunuz. Terfi ya da zam söz konusu olabilir.

Yükselen Başak

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay hukuk, medya, yayıncılık, eğitim ya da yurtdışı ile ilgili olumlu gelişmeleri gösteriyor. Görüşlerinizi, inançlarınızı gözden geçiriyorsunuz, ufkunuz genişliyor, bakış açınız netleşiyor. Kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Seyahate çıkmanız mümkün.

Yükselen Terazi

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay para ile ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Gecikmiş bir ödeme alabilir, kredi, borç bulabilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızın geliri artabilir. Yakın çevrenizden maddi-manevi destek göreceksiniz.

Yükselen Akrep

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay hayatınızdaki önemli kişilerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Partneriniz, yakın bir dostunuz ya da ortağınızla ilişkiniz sağlamlaşabilir, kendinizi güvende hissedebilir, önemli bir karar alabilirsiniz. Kendi değerinizi fark edeceksiniz, para ile ilgili olumlu gelişmeler var.

Yükselen Yay

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay işle ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilir, sonuçlandırabilirsiniz. Başka bir iş ya da departmana geçmek söz konusu olabilir. İşyerinizi düzenlemek, sağlığınıza özen göstermek için iyi bir zaman. Gardırobunuzu elden geçirebilir, dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay aşk ya da çocuklarla ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Tatile çıkabilir, arkadaşlarınızla eğlenebilir, hobilerinize odaklanabilirsiniz. Hayattan keyif alacak, kendinizi güzel ifade edecek ve ön planda olacaksınız.

Yükselen Kova

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay ev ya da aileyle ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Taşınabilir, evinizi güzelleştirebilir, ailenizle bir araya gelebilir, geçmişten gelen bazı konuların çözüldüğünü görebilir, daha huzurlu ve güvende hissedebilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz de destekleyici olacak.

Yükselen Balık

12 Kasım’da Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay yakın çevrenizle ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Kısa bir seyahate çıkabilir, zihinsel çalışmalarla ilgilenebilirsiniz. Hayata bakış açınızı gözden geçiriyorsunuz, görüşleriniz netleşiyor. Kardeş, akraba ya da komşularla bir araya gelebilirsiniz.

error: Content is protected !!