Koç Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

[fusion_text]14 Ekim’de saat 00:07’de 20 derece Koç burcunda Dolunay var. Dolunay Plüton ile partil kare, Satürn ve ay düğümleri ile kare, Jüpiter ile partil üçgen açıda. Dolunay haritasında Venüs Uranüs karşıtlığı var.

Kendi yolumuzu çizmek isteyecek, anlaşmaları bozmaya, aniden çekip gitmeye yatkın olacağız. Venüs Uranüs karşıtlığı ile birleşince Koç’taki Dolunay zaten yürümeyecek ilişkilerde ani bir ayrılığa işaret ediyor. Kendimize dönme ve kendi ihtiyaçlarımıza öncelik verme gereği var. Son zamanlarda fazla uyumlu davranıp fedakarlık yaptıysak, bunun gerilimini hissedebilir ve partnerimize yansıtabiliriz. Yeni ve farklı bir ilgi alanı ortaya çıkabilir, yeni bir şeye başlayabiliriz.

Koç burcu için “En kötü karar, kararsızlıktan daha iyidir”. Mutlu olmak için güvende hissetmenin yanı sıra değişime, gelişime, sınırlarımızı genişletmeye, motivasyon ve yeniliğe de ihtiyacımız var. Harekete geçmeden hiçbir şey değişmiyor, bu hafta kendiniz için bir şey yapın, ufak da olsa bir adım atın.

“Herhangi bir şeye başlamak için mükemmel olmanıza gerek yok, ama mükemmel olmak için başlamanız şart.”[/fusion_text][youtube id=”Lp7E973zozc” width=”600″ height=”350″ autoplay=”no” api_params=”” class=””][/youtube][fusion_text]

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Bir karar vermeniz gerekiyor gibi. Sanki bir yol ayrımına geldiniz. Anlayışınız, bakış açınız doğru kararı vermenize yardım edecek. İkili ilişkilerde güç mücadelelerinden, ego çatışmalarından uzak durun. Sizin için doğru olanı sezebilir, hissedebilir ve sezgilerinizle doğru karar verebilirsiniz.

Dolunay kendinizi, dış görünüşünüzü yenilemeyi, seyahate çıkmayı, eğitime başlamayı da gösterebilir.

Yükselen Boğa

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Ve yıldız haritanızda 12. Eve denk geliyor, 12. Ev dinlenmek, yalnız kalmak, düşünmek, değerlendirmek, kafamızı toplamakla ilgili, olumlu anlamda 12. Evi bu şekilde değerlendirebiliriz. Diğer yandan endişeler, korkular, kuruntularla ilgili bir ev, yorgunluk bir sorun olabilir, iş hayatına odaklandığınız, çok çalıştığınız bir dönemdesiniz, biraz dinlenmek iyi olabilir. Bilinçaltında farkında olmadığınız duygu ve düşünceler açığa çıkabilir, Dolunay sizin için bir şeyleri kabullenmek, akışa bırakmak, vazgeçmek, geri çekilmenin iyi olduğunu gösteriyor. Bazı Yükselen Boğalar’ın hayatında ise bitişler söz konusu olabilir.

Yükselen İkizler

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi ve eğlenmeyi gösterebilir. Arkadaşlar, dostlar, gruplarla bir araya gelmek için güzel bir dönem. Eşiniz ya da sevgilinizle sosyalleşmek söz konusu olabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz gelecek planlarınızı değiştirmenize sebep olacak. Bir arkadaşınızla para konuları veya değerlerinizin farklı olması yüzünden ters düşebilirsiniz.

Yükselen Yengeç

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay sizi kariyer ve iş hayatıyla ilgili etkiliyor. Jüpiter de 2019 yılında sizi iş hayatı ile ilgili olumlu etkiliyor. Dolunay işle ilgili olumlu gelişmeleri gösteriyor, ön plana çıkabilir, terfi ya da iş teklifi alabilirsiniz.

Yükselen Aslan

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Yurt dışı seyahat ya da uzak bir şehre gitmek söz konusu. Bir eğitime, kursa başlamak gündeme gelebilir. Hayata bakış açınızın genişlediği, öğrenmeye açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Ekim ayında oldukça araştırmacı olabilirsiniz. Zihinsel olarak, bilgi olarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Farklı şeyler yapmak, ufkunuzu genişletmek istiyor fakat günlük işler ve sorumluluklar sebebiyle bunlara istediğiniz kadar vakit ayıramıyorsunuz.

Yükselen Başak

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay ortak finansal konularla ilgili gelişmeleri gösteriyor. Kredi, borç, yakınlarınızdan maddi destek almak ya da gayrimenkul yaptırımı yapmak mümkün.  Vergi, sigorta, alacak konuları gündeme gelebilir. Eşinizin veya ortağınızın geliri artabilir. Belki bir borcu ödeyip rahatlamak söz konusu olabilir.

Yükselen Terazi

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay yıldız haritanızda ilişkiler, evlilik, iş ortağınız ve yakın dostlarınızı gösteren 7. evde. İlişkinize öncelik verebilir, partnerinize odaklanabilir ya da partnerinizin size uygun olmadığını fark edip ayrılmaya karar verebilirsiniz. İyi iletişim kuracak ve karşınızdaki kişiyi ikna edeceksiniz. Partneriniz ile ilgili konular gündemde olacak.

Yükselen Akrep

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay yıldız haritanızda iş hayatı, iş ortamı ve sağlıkla ilgili alanda. İş ortamında bir projeyi bitirmeniz, tamamlamanız ve bunun size maddi olarak olumlu yansıması mümkün. Bir karar vermeniz de gerekebilir. İşten ayrılma, başka bir işe/departmana geçme, yeni bir iş ya da proje söz konusu olabilir.

Yükselen Yay

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay yıldız haritanızda aşk, çocuklar, yaratıcılık, hobiler, eğlence ve keyifle ilgili 5.  evde.  İlişkinizi bir sonraki aşamaya taşımaya ya da birlikte olduğunuz kişinin size uygun olmadığını anlayıp ayrılmaya karar verebilirsiniz. Çocuklarla ilgili gelişmeler olabilir. Arkadaşlarla bir araya gelip eğlenecek, ön planda olacaksınız.

Yükselen Oğlak

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Yıldız haritanızda ev, aile ve duyguları gösteren 4. Evde, 14 Ekim civarında aileyle, evle ilgilenmek, aileyle bir araya gelmek, anne babanızla ilgilenmek söz konusu. Ekim çok çalıştığınız bir ay, bu hafta kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırın.

Yükselen Kova

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay yıldız haritanızda 3. Evde. 3. Ev iletişim, kardeşler, kuzenler, akrabalar ve komşularla ilgili, eğitim ve kısa seyahatler de bu evin konusu. Seyahate çıkabilirsiniz, kardeş, kuzen, komşularla görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz, okumak, yazmak, sosyal medyada daha aktif olmak söz konusu olabilir. Jüpiter bu yıl sizi sosyal hayat ve arkadaşlardan yana destekliyor, arkadaşlarınızla seyahate çıkabilirsiniz, keyifli buluşmalar, konuşmalar geçebilir.

Yükselen Balık

14 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay sizi parayla ilgili olumlu etkiliyor. Bu yıl iş anlamında, kariyer anlamında fırsatlar var, Jüpiter Yay burcunda sizi destekliyor. Dolunay gelir artışı ya da istediğiniz bir şeyi satın almayı gösterebilir, bir iş teklifi alabilirsiniz, finansal açıdan şanslı olabilir.[/fusion_text]

error: Content is protected !!