Terazi Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

28 Eylül’de saat 21:26’da 5 derece Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Kiron’la karşıt, Uranüs ile 150 derecelik açıda. Sosyalleşmek, yeni ilişkiler, dostluklar kurmak için güzel bir dönemdeyiz ancak harekete geçmekte zorlanabiliriz, kabul edilmekle ilgili hassasiyet söz konusu olabilir.

Yeni ay haritasında Venüs ve Merkür de Terazi’de yer alıyor. Venüs, Jüpiter’le uyumlu, Satürn ve Pluto ile sert açıda.

Terazi burcundaki Yeni Ay’la birlikte ilişkilerimizi gözden geçirme, bozulan dengeleri yeniden kurma ve uyum yakalama şansımız var. Yeni ay, Kiron’la sert açıda, kırgınlıklarımız ortaya çıkabilir, daha önce konuşulmayan konular konuşulabilir, görmezden geldiğimiz sorunlarla yüzleşmek, bastırdığımız duyguları ifade etmek iyi gelebilir. Daha hassas olabiliriz, geçmişten gelen yaralar yüzeye çıkabilir ve bu sayede iyileşme fırsatı yakalayabiliriz.

Hayatın en zor alanlarından biri ikili ilişkiler, diğer yandan en büyük gelişim fırsatı da burada. Kendimiz hakkında en çok yakın ilişkilerimiz vasıtasıyla bir şeyler öğrenir, kendimizi daha iyi tanır, kurduğumuz yakın ilişkilerde belki de en önemli derslerimizle -istemeden de olsa- yüzleşmek durumunda kalırız. İlişkilerin bu kadar zor olmasına şaşmamalı 🙂 (Bu konuyla ilgili Learning Love Institute ve İlişkilerin ABC’sini tavsiye ederim.)

Yeni ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni bir ilişki, ortaklık ya da dostluk gündeme geliyor. Partnerinizle ilgili olumlu gelişmeler var. İlişkinizde yeni bir dönem başlıyor. Harekete geçmekte tereddüt edebilir, kırılgan hissedebilirsiniz. Ancak gelişmeler lehinize olacak.

Yükselen Boğa

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş, proje gündeme geliyor. İş ya da departman değiştirebilirsiniz. Bununla ilgili bazı endişeler de söz konusu olabilir. Günlük işlere, görevlere ya da sağlığınıza odaklanacaksınız. Alışkanlıklarınızı değiştirmek ve kendinize iyi bakmaya başlamak için de iyi bir zaman.

Yükselen İkizler

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Tatile çıkabilir, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Aşktan yana da şanslısınız. Ancak arkadaşlarınızla ilgili hassas olacaksınız. Kendinizi ifade etmekte tereddüt edebilir, arkadaşlarınızı kırmaktan korkabilirsiniz. İlişkinizi sosyal çevrenize kabul ettirmekle ilgili endişeler var. Çocuklarla ilgili gelişmeler, başlangıçlar olabilir.

Yükselen Yengeç

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Taşınabilir, dekorasyonla ilgilenebilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ailenizle ilişkilerde yeni bir dönem başlıyor, iç dünyanızda güvende hissetmeye odaklanıyorsunuz. Ancak iş ve kariyerle ilgili hassas olacaksınız. İş – özel hayat dengesini kurmak ya da hedeflerinizi gerçekleştirmekle ilgili endişe yaşayabilirsiniz.

Yükselen Aslan

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni ay yeni bir eğitime ya da kursa başlamayı gösteriyor. Sosyal ve hareketli olacak, yeni şeyler öğrenmek ya da öğretmekle ilgileneceksiniz. Diğer yandan öğrendikleriniz bakış açınızı sorgulamanıza ve kendinizden kuşkuya düşmenize neden olabilir. Kendinizi doğru ifade etmekle ilgili kaygılanabilir, hassas davranabilirsiniz.

Yükselen Başak

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni ay yeni bir işe başlamayı ya da gelirinizi artırmayı gösteriyor ancak bazı şeyler istediğiniz gibi olmayabilir. Ortak finansal konular ya da borç, kredi, vergi, sigorta vb. ile ilgili endişelenebilirsiniz.

Yükselen Terazi

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni ay istediğiniz yönde harekete geçmek ve yeni şeylere başlamak için sizi destekliyor. Ancak kafanızda ilişkilerle ilgili soru işaretleri olabilir. Partneriniz ya da iş ortağınızla ilgili hassasiyetler var. Eş ya da ortağınızı ikna etmek veya yakınlarınızın desteğini almak konusunda endişelenebilirsiniz.

Yükselen Akrep

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Gizli ya da bilmediğiniz bir şeyi öğrenebilirsiniz. İş ortamıyla ilgili sorunlar, sağlığınızla ilgili endişe söz konusu olabilir. Kontrol dışı gelişmeler bazı şeyleri daha iyi anlamanıza ve yeni kararlar almanıza yol açacak.

Yükselen Yay

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni bir arkadaşlık, dostluk kurulabilir, yeni insanlarla tanışacağınız bir ortama gireceksiniz. Sosyal hayatınız canlanıyor. Ancak kendinizi olduğunuz gibi ifade etmek, sosyal çevrenizde kabul edilmek ya da aşktan yana hassas olabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme geliyor ancak bazı kuşkular ya da beklentinizin altında kalan durumlar var. Ev ya da aileyle ilgili kaygılar da söz konusu olabilir. Ya da hedefinizi gerçekleştirmekle ilgili endişeleniyorsunuz.

Yükselen Kova

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni bir kursa ya da eğitime başlayabilir, yurtdışı seyahate çıkabilir ya da siz eğitim/seminer verebilirsiniz. Eğitim/iletişimle ilgili kaygılar ya da görüşlerinizi ifade etmekle ilgili hassasiyet söz konusu olabilir.

Yükselen Balık

28 Eylül’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Borç ya da kredi alabilir, maddi destek bulabilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızın geliri artabilir ancak maddi endişeler ya da beklentinizi karşılamayan durumlar da var.

error: Content is protected !!