Başak Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

30 Ağustos’ta saat 13:36’da 6 derece Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Merkür, Venüs ve Mars’la kavuşumda, Uranüs ve Satürn ile uyumlu açıda.

Gökyüzünüze toprak elementi hakim, Jüpiter ve Neptün dışındaki tüm gezegenler toprak burçlarında yer alıyor. Finansal konular, somut sonuçlar, fiziksel ihtiyaçlar öne çıkıyor. Ayaklarımızı yere sağlam bastığımız, işe, güce ve maddi konulara odaklandığımız bir dönemdeyiz.

Üstelik Güneş, Ay, Merkür, Venüs ve Mars Başak’ta. Çalışmak, detayları halletmek, işleri yoluna sokmak mümkün. Araştırma, analiz, temizlik, düzen, planlama vb. işler için mükemmel bir zamandayız. Çalışkan, pratik, sonuç odaklı ve detaycı olacağız.

Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme gelebilir, bu dönemde işe güce odaklanacaksınız. Günlük işler, görevler öne çıkıyor. İş yerinizi düzenlemeniz, yoğun bir çalışma temposuna girmeniz, sağlık ya da fitness ile ilgilenmeniz mümkün.

Yükselen Boğa

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Tatile çıkmak ya da yeni bir hobiye başlamak için güzel bir dönem. Eğer yalnızsanız, yeni bir aşk, ilişki gündeme gelecek. Birçok kişini dikkatini çekeceksiniz, kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yaratıcı çalışmalardan ya da spordan keyif alabilir, çocuklarla iyi vakit geçirebilirsiniz.

Yükselen İkizler

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Taşınabilir, evinizde değişiklik yapabilir, ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Ev işleri, taşınma, tadilat ya da aileyle ilgili konular gündeminizde. Özel hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Kendinizi güvende hissedeceğiniz yeni bir temel oluşturuyorsunuz.

Yükselen Yengeç

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Kısa bir seyahate çıkabilir ya da yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kardeşler, komşularla ilgili gelişmeler, haberler var. Merak ettiğiniz bir konuyu araştırmaya veya öykü, roman, deneme vb. yazmaya başlayabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olacaksınız.

Yükselen Aslan

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir işe ya da projeye başlayabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Kendi değerinizi fark edeceksiniz, yetenekleriniz ortaya çıkıyor. Önemli bir satın alma ya da hesap işleriyle uğraşmak, yatırımlarla ilgilenmek söz konusu olabilir.

Yükselen Başak

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni ay haritasında 5 gezegen (Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars) Başak’ta yer alıyor. Bu Yeni Ay sizi birçok açıdan olumlu etkileyecek. Yeni kararlar, başlangıçlar var, harekete geçmek için doğru zaman.

Yükselen Terazi

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay kontrol dışı gelişmelere, bitiş ya da ayrılıklara işaret ediyor. Gizli veya bilmediğiniz bir konu ortaya çıkabilir, sakin kafayla olayları değerlendirmeye çalışın, geri planda kalmak ve olanları gözlemlemek iyi olabilir. Kendinize vakit ayırın.

Yükselen Akrep

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Grup, dernek vb. bir yere girebilir, aktif görev alabilirsiniz. İş hayatında yeni bir ekip kurmanız ya da sosyal hayatınızda yeni insanlarla tanışmanız mümkün. Arkadaşlarınızla bir araya geliyor, sosyal çevrenizde hareketli günler geçiriyorsunuz. Gelecekle ilgili yeni planlar oluşuyor.

Yükselen Yay

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme geliyor. Terfi edebilir, ödül,  zam ya da iş teklifi alabilirsiniz. İş ya da sosyal hayatınızda göz önünde olduğunuz, dikkat çektiğiniz bir dönemdesiniz. İşleriniz yoğun olacak, hedeflere odaklanacaksınız.

Yükselen Oğlak

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Akademik bir çalışmaya ya da eğitime başlayacaksınız. Yurtdışı seyahat, yabancılarla bir araya gelmek, ithalat/ihracat vb. gündeme gelebilir. Gezmek, yeni şeyler öğrenmek, bildiklerinizi başkalarına aktarmak ve görüşlerinizi ifade etmek için iyi bir dönem. Yeni girişimler, başlangıçlar var.

Yükselen Kova

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Kredi ya da borç alabilir, finansal bir ortaklığa ya da yatırıma girebilirsiniz. Yakınlarından maddi destek görmeniz de mümkün. Bu Yeni Ay duygusal çözülmelere, korkulardan özgürleşmeye ve iç dünyanızda taşların yerine oturmasına işaret ediyor.

Yükselen Balık

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir ilişki, birliktelik ya da ortaklık başlayacak. Partnerinize ve yakın ilişkilere odaklanacaksınız. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkinizde yeni bir dönem başlıyor, planlar netleşiyor. Hızlı karar verebilir, harekete geçebilirsiniz. Yakın çevreniz ve dostlarınız da bu ilişkiyi destekleyecek.

error: Content is protected !!