Kova Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

15 Ağustos’ta  öğleden sonra 15:30 civarında 22 derece Kova burcunda Dolunay var. Dolunay haritasında Merkür, Güneş, Venüs ve Mars Aslan’da yer alıyor, Dolunay Güneş, Venüs ve Mars’la karşı karşıya geliyor.

Kendimize dışarıdan bakabilir, olayları tarafsız bir gözle değerlendirebiliriz. Gruplar, arkadaşlar, idealler gündeme geliyor.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Arkadaşlarla bir araya gelmek, grup çalışmalarına katılmak ve eğlenmek için güzel bir zaman. Grubun neşesi sizsiniz. Başkalarını canlandırıyor, liderliği ele alıyorsunuz. Egonuzun yükseldiği bu dönemde fazla baskın olmamaya dikkat edin.

Yükselen Boğa

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. İş hayatında ön plana çıkabilir, dikkat çekebilirsiniz. Ev ya da özel hayatınızda gündeminiz yoğun. İş biraz geri planda kaldı. Evle ilgili gelişmeler ya da iç dünyanızdaki değişimler sizi farklı kararlar almaya, yeni hedefler koymaya itebilir.

Yükselen İkizler

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Bu sefer de yurtdışı seyahat gündeme geliyor. Yabancılar, hukuk ya da eğitimle ilgili konular var. Kendinizi iyi ifade edecek, karşınızdakileri ikna edeceksiniz. Farklı insanlar, yerler, kültürler ya da bildiklerinizi başkalarına aktarmak ilginizi çekiyor.

Yükselen Yengeç

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Ortak finansal konular, kredi ve borçlarla ilgili gelişmeler var.  Harcamalarınızın arttığı bu dönemde maddi konular eşinizle aranızda gündem yaratabilir. Ya da istediğiniz şeyleri satın almak, gerçekleştirmek için destek, borç bulabilirsiniz.

Yükselen Aslan

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade ediyor ve başkalarını etkiliyorsunuz. Dolunay ikili ilişkiler, ortaklıklar, yakın dostlar ya da partnerinizle ilgili konulara işaret ediyor. Ne istediğinizi bildiğiniz bir dönemdesiniz, içinizden gelen sese kulak verin.

Yükselen Başak

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Beraber çalıştığınız bir kişinin işten ayrılması ya da iş yoğunluğu söz konusu olabilir. Sağlığa özen göstermeye, spora başlamaya, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeye karar verebilirsiniz. Kendinize iyi bakın.

Yükselen Terazi

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Tatile çıkmak, arkadaşlarla eğlenmek, aşık olmak için iyi bir dönem. Grup içinde dikkat çekecek, arkadaşlarınızı peşinizden sürükleyecek, kendinizi iyi ifade edecek ve ön planda olacaksınız. Bazı yükselen Teraziler birlikte oldukları kişinin onlara uygun olmadığını anlayabilir ve ayrılık kararı alabilir.

Yükselen Akrep

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. İş hayatında oldukça yoğun olduğunuz bu dönemde kendine ve ailenize de vakit ayırmanız gerekiyor. İşle ilgili gelişmeler sonrasında taşınmaya karar verebilir ya da evde yeni bir düzen kurabilirsiniz.

Yükselen Yay

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla bir araya gelebilir, tatile/seyahate çıkabilirsiniz. Fikirlerinizi güzel ifade edecek, diğerlerini ikna edeceksiniz. Fikirleriniz netleşiyor.

Yükselen Oğlak

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Önemli bir harcama, ödeme ya da gelir artışı gündeme geliyor. Alacakları tahsil etmek, yatırımlardan kar elde etmek mümkün. Finansal ortaklıklara ya da yakın ilişkilere odaklandığınız bir dönemdesiniz, kendi değerlerinize sahip çıkmanız ve ifade etmeniz gerekebilir.

Yükselen Kova

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Partnerinize ve ilişkilere odaklandığınız bu dönemde biraz kendinize dönmeniz ve ben ne istiyorum diye düşünmeniz, kendinize vakit ayırmanız iyi olabilir. Karşınızda çekici, karizmatik ve güçlü bir insan var. Kapılıp gitmeyin.

Yükselen Balık

15 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay var. Yoğun çalıştığınız bu dönemde biraz dinlenmeye ve kafa dinlemeye ihtiyacınız var. Kendinize vakit ayırın. Daha önce farkında olmadığınız duygu ve düşüncelerin farkına varacak, gizli ya da bilmediğiniz bir şeyi öğreneceksiniz.

error: Content is protected !!