Ağustos’ta Gökyüzü

8 Temmuz’da geri harekete geçen Merkür, 1 Ağustos’ta düzeliyor ancak Ağustos’un ilk yarısında geri hareketin etkisi azalarak da olsa devam edecek. (Gölge dönem) İletişim, ulaşım, anlaşma ve sözleşmelerle ilgili dikkati elden bırakmayın.

Mars 18 Ağustos’a dek, Venüs 21 Ağustos’a dek ve Güneş 23 Ağustos’a dek Aslan’da olacak. Merkür ise 11-29 Ağustos arasında Aslan’da. Ağustos’un ilk 3 haftasında gökyüzünde Aslan hâkimiyeti var. Aslan burcu yaşama sevinci, eğlence, sıcaklık, dürüstlük, yaratıcılık ve samimiyetle ilgili. Olumsuz yönleri ego, gurur, benmerkezcilik, alkış peşinde koşmak… Eğlenceli, güzel bir ay bizi bekliyor.

Güneş, Jüpiter (6-8 Ağustos) ve Uranüs (29-30 Ağustos) ile uyumlu açılar yapıyor. Üstelik Güneş, 10-18 Ağustos arasında Venüs ile yan yana ilerleyecek. Venüs, 8-9 Ağustos’ta Jüpiter’le uyumlu, 23-26 Ağustos’ta Mars’la birleşiyor. İlişkilere uyum getirmek, eğlenmek, tatile çıkmak, yaratıcı çalışmalar, hobiler, hayattan keyif almak, kendimizi ifade etmek ve ortaya koymak için güzel bir dönemdeyiz.

7-10 Ağustos şanslı, güzel.

10 Nisan’dan beri geri giden Jüpiter, 11 Ağustos’ta düzeliyor.

Ayın son haftasında ise gökyüzü Başak burcuna vurgu yapıyor. Çalışmak, düzenlemek, detaylarla ilgilenmek, analiz etmek, araştırmak ve bilgi toplamak için değerlendirebiliriz. Çalışma enerjimiz yüksek olacak ve detayları gözden kaçırmayacağız. Çok iş halledebiliriz.

Ağustos ayı gökyüzü hareketleri sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

error: Content is protected !!