Aslan Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

Yılın zor ayları Haziran ve Temmuz geride kaldı. Ağustos ise umut vaat ediyor 🙂 1 Ağustos’ta Merkür düzeliyor. Güneş, Venüs ve Mars Aslan’da ilerliyor. Üstelik 10 Nisan’dan beri geri giden Jüpiter, 11 Ağustos’ta düzelecek.

Eğlenmek, tatile çıkmak, yaratıcı çalışmalar, hobiler, hayattan keyif almak, kendimizi ifade etmek ve ortaya koymak için güzel bir dönemdeyiz.

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Venüs’le kavuşumda, Kiron ve Jüpiter’le üçgen, Uranüs’le kare açıda. Beklenmedik, ani olaylar şans getiriyor. Ani, sürpriz aşklar, haberler ortaya çıkabilir.

Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Heyecan dozu yüksek bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Havada aşk kokusu var. Uranüs Yeni Ay’la sert açıda olduğundan beklenmedik bir yakınlaşma söz konusu olabilir. Gelişmeler sizi şaşırtacak.

Yükselen Boğa

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Ev, aile, anne baba ile ilgili ani gelişmeler var. Beklenmedik bir şekilde taşınmaya, evinizde değişiklik yapmaya, ev-araba almaya ya da satmaya karar verebilirsiniz. Aniden istediğiniz gibi bir ev bulmanız ya da uzun süredir satmaya çalıştığınız bir mülkü satmanız mümkün. Anne ya da babanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Gelişmeler sizi şaşırtacak.

Yükselen İkizler

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Ani bir tatile, seyahate çıkabilir ya da kardeşlerinizden beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Yakın çevrenizde ani gelişmeler var. Bu dönemde fikirlerinizi paylaşmak isteyecek, karşınızdakini ikna etmekten yana şanslı olacaksınız. Öğrenmek, öğretmek, okumak, yazmak, araştırma yapmak vb. zihinsel faaliyetlerle uğraşıyorsunuz. Ya da kısa bir seyahate/tatile çıkacaksınız.

Yükselen Yengeç

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Beklenmedik bir harcama ya da gelir artışı var. Sürpriz bir iş teklifi ya da terfi söz konusu olacak. Aniden çok istediğiniz bir şeyle karşılaşıp, fazla düşünmeden satın alabilirsiniz. Bütçenizi aşmayın.

Yükselen Aslan

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Ani bir kararla harekete geçebilir, kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Dikkat çekmeniz, ön plana çıkmanız, yeni bir şeye başlamanız mümkün. Kendinize ve isteklerinize odaklanıyorsunuz.

Yükselen Başak

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Bilmediğiniz ya da gizli bir konu gündeme geliyor. Öğrendikleriniz sizi şaşırtacak. Sürpriz bir ayrılık, bitiş ya da farkındalık söz konusu. Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi etkileyebilir, beklenmedik kararlar almanıza veya önemli farkındalıklar yaşamanıza sebep olabilir.

Yükselen Terazi

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Yeni bir gruba girebilir, farklı insanlarla tanışabilir, sürpriz bir şekilde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Eğer yalnızsanız, sosyal çevrenizde tanıştığınız biriyle aranızda hoş bir beraberlik olabilir.

Yükselen Akrep

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Beklenmedik bir iş teklifi gündeme geliyor. Ani bir kararla iş hayatında yeni bir yola gireceksiniz. Sürpriz bir terfi, ödül, proje vb. söz konusu.

Yükselen Yay

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Ani bir seyahate/ tatile çıkacak ya da yeni bir eğitime başlayacaksınız. Rutinin dışına çıkıyor ve kendinizi yeniliyorsunuz. Yabancı kültürlerle ilgilenebilir, yabancılarla bir araya gelebilirsiniz. Hayata bakış açınız ve görüşleriniz, beklenmedik bir şekilde değişecek.

Yükselen Oğlak

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Finansal konularda ani gelişmeler var. Sürpriz bir ortaklık ya da kredi, borç almak söz konusu olabilir. Yeni bir yatırıma girebilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden maddi kaynak/destek bulacaksınız.

Yükselen Kova

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Ani bir ilişki ya da ortaklık kuracaksınız. Ya da partnerinizden sürpriz bir teklif alacaksınız ve ilişkinizde yeni bir dönem başlayacak. Heyecan ve mutluluk var. Gelişmeler sizi şaşırtacak.

Yükselen Balık

1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeni Ay var. Beklenmedik bir iş teklifi alabilir, başka bir işe, departmana geçebilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Şartlar hızlı gelişecek, gelişmeler sizi şaşırtabilir. İş ortamında ani değişimler, başlangıçlar var. Aniden sağlığınıza özen göstermeye karar verebilir, egzersize başlayabilir, beslenmenize dikkat edebilirsiniz.

error: Content is protected !!