Yengeç Burcunda Güneş Tutulması Sizi Nasıl Etkiliyor?

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Tutulma Kuzey Ay Düğümü yönünde yer alıyor, Satürn’le karşıt, Kiron’la kare, Uranüs’le uyumlu açıda.

Duygusal olarak iyileşmek, yakın ilişkiler kurmak, duygusal farkındalık ve paylaşım için güzel bir dönemdeyiz ancak ne kadar istesek de ait hissetmekte zorlanabilir ve kırılgan olabiliriz. Yavaşlamanın, iç sesimizi dinlemenin ve duygularımıza önem vermenin değerini fark ediyoruz. Yakın ilişkiler ya da ailevi konularla ilgili başlangıçlar var.

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşiyor. Yengeç burcundaki ilk tutulma 13 Temmuz 2018’deydi. O zaman hayatınızda neler olmuştu, gözden geçirin çünkü 2 Temmuz’daki Güneş Tutulması onun devamı niteliğinde. Tutulmalar bir süre daha Yengeç-Oğlak aksında gerçekleşmeye devam edecek. Yani, hayatımızda geçen sene başlayan değişim önümüzdeki yıl da sürecek.

Tutulma sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşiyor. Yükselen Koçlar için ev/aile ve iş hayatıyla ilgili değişimleri gündeme getiriyor. Yengeç’teki ilk tutulma 13 Temmuz 2018, Oğlak’taki ilk tutulma 6 Ocak 2019’daydı.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Hazır olsanız da olmasanız da taşınmak, ev almak, evlenmek ya da çocuk sahibi olmak söz konusu olabilir. Bu 13 Temmuz 2018’deki Güneş Tutulmasıyla başlayan sürecin devamı niteliğinde.

Ev ve aileyle ilgili değişimler gündeme geliyor. Taşınabilir, tadilat yaptırabilir veya ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Anne-babanızla ilgili gelişmeler öne çıkabilir. İç dünyanızda yenilenme, özgürleşme, kendinizi güvende hissedeceğiniz yeni bir temel oluşturma söz konusu.

Yükselen Boğa

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşiyor. Yükselen Boğalar için yakın çevre ve iletişimle ilgili değişimleri gündeme getiriyor. Yengeç’teki ilk tutulma 13 Temmuz 2018, Oğlak’taki ilk tutulma 6 Ocak 2019’daydı.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler, seyahatler, kardeş, komşu, yakın akrabalar ya da eğitimle ilgili konular öne çıkıyor. Yaşanan olaylar görüş ve inançlarınızı etkiliyor. Yakın çevreniz ya da kardeşlerle ilgili başlangıçlar var. Yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilir ya da kendiniz eğitim /seminer verebilirsiniz. Bu 13 Temmuz 2018’deki Güneş Tutulmasıyla başlayan sürecin devamı niteliğinde.

Yükselen İkizler

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşiyor. Yükselen İkizler için paraya bakış açınızın, para kazanma, harcama ve biriktirme tarzınızın değişeceğini gösteriyor. Yengeç’teki ilk tutulma 13 Temmuz 2018, Oğlak’taki ilk tutulma 6 Ocak 2019’daydı.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Para ile ilgili olumlu gelişmeler var. Geliriniz artabilir ya da önemli bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Bu 13 Temmuz 2018’deki yani geçtiğimiz yaz yaşadığımız tutulmanın devamı niteliğinde. Kendi değerinizi fark edebilir, farklı bir yoldan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Para ile ilgili olumlu gelişmeler ve finansal durumunuzda iyileşme söz konusu olacak. Yatırımlar kazanç getirebilir ve yeni gelir kaynakları ortaya çıkabilir.

Yükselen Yengeç

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Bu tutulmaların ilki geçen sene 13 Temmuz 2018’deydi ve deyim yerindeyse sizi kendinize getirdi. Büyük dönüşüm ise bu yıl, çünkü bu yıl bu alanda 4 tutulma var. Kendinizi ve seçimlerinizi sorgularken ilişkileriniz kaçınılmaz bir değişimden geçiyor. Siz değiştikçe ilişki kurma şekliniz de değişiyor. Çevrenizdeki insanlar ya size uyum sağlayacak ya da hayatınızdan çıkacak gibi görünüyor. Eğer ayrılık olursa, kısa zamanda daha uyumlu olduğunuz kişilerle tanışacaksınız.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Dış görünüşünüzü yenileyebilir, önemli kararlar alabilir, harekete geçebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bu 13 Temmuz 2018’deki yani geçtiğimiz yaz yaşadığımız tutulmanın devamı niteliğinde.

Farkındalığınız ve etkiniz artıyor.

Yükselen Aslan

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Önümüzdeki 2 yılda akışa güvenmeyi öğrenecek, çalışmak ve dinlenmek, kontrol etmek ve kabul etmek arasında denge kuracaksınız.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Bazı sırlar ya da gizli konular açığa çıkabilir. Biraz yalnız kalmak, dinlenmek ve iç sesinizi dinlemek iyi fikir. Bu 13 Temmuz 2018’deki yani geçtiğimiz yaz yaşadığınız tutulmanın devamı niteliğinde.

Bilinçaltı duygu ve düşüncelerinizi, sizi sabote eden olumsuz inançları fark edeceksiniz. Kendinize vakit ayırın, rüya ve sezgilerinize dikkat edin. Dinlenmek, günlük koşuşturmadan uzaklaşmak, meditasyon yapmak ve iç sesinizi dinlemek iyi fikir. Kontrolünüz dışında bazı gelişmeler olabilir, sırlar, gizli ya da bilmediğiniz konular açığa çıkabilir.

Yükselen Başak

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Yükselen Başak’lar için aşk, arkadaşlar, gruplar ve geleceğe yönelik hedeflerle ilgili değişimleri gösteriyor. Yengeç’teki ilk tutulma 13 Temmuz 2018, Oğlak’taki ilk tutulma 6 Ocak 2019’daydı.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Gelecekle ilgili planlarınız netleşiyor. Arkadaşlardan destek görecek, yeni gruplara katılacaksınız. Sosyal hayatınız hareketleniyor, yeni arkadaşlıklar kuruluyor. Bu 13 Temmuz 2018’deki yani geçtiğimiz yaz yaşadığınız tutulmanın devamı niteliğinde.

Yükselen Terazi

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Yükselen Terazi’ler için hem iş hem de evle ilgili değişimleri gösteriyor. Yengeç’teki ilk tutulma 13 Temmuz 2018, Oğlak’taki ilk tutulma 6 Ocak 2019’daydı.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Yeni bir işe geçebilir, terfi edebilir, ödül alabilir ve işinizde önemli bir pozisyona gelebilirsiniz. İş hayatında ön planda olacaksınız. Kariyerinizle ilgili başlangıçlar gündemde. Bu 13 Temmuz 2018’de yani geçtiğimiz yaz yaşadığınız tutulmanın devamı niteliğinde. 2020 yılında Yengeç burcunda 2 tutulma daha olacak. (10 Ocak ve 21 Haziran 2020’de.) Dolayısıyla kariyeriniz ve uzun vadeli hedeflerle ilgili değişim halen devam ediyor. Eğer işinizde mutlu değilseniz ancak tam olarak ne yapmak istediğinizi bilmiyorsanız, ilginizi çeken konulara odaklanmaya ve seçenekleri araştırmaya devam edin. Önümüzdeki 2 yıl güzel fırsatlar ve teklifler alabilir, size daha uygun olan ve içinize sinen bir yere/sektöre/alana geçiş yapabilirsiniz.

Yükselen Akrep

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Bu tutulmaların ilki geçen sene 13 Temmuz 2018’deydi. Bu yıl gerçekleşecek 5 tutulmadan 4’ü yıldız haritanızda eğitim, seyahat, medya, yayıncılık ve iletişimle ilgili alanlarda. Önümüzdeki 2 yılda düşünce ve inançlarınızı sorgulayabilir, düşünme, kendini ifade etme ve iletişim şeklinizi radikal bir şekilde değiştirebilirsiniz. Eğer hayatınızın bazı yönlerinden memnun değilseniz, kullandığınız kelimelere, kurduğunuz cümlelere dikkat edin. Zira, kelimelerin gücü var.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Yurtdışına gidebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Eğitimle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Yabancılar, yurtdışı, yayıncılık ya da eğitimle ilgili başlangıçlar var. Bu 13 Temmuz 2018’de yani geçtiğimiz yaz yaşadığımız tutulmanın devamı niteliğinde.

Ufkunuz genişliyor, hayata farklı bir açıdan bakmaya başlıyorsunuz.

Yükselen Yay

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Bu tutulmaların ilki geçen sene 13 Temmuz 2018’deydi. Önümüzdeki 2 yılda hayatınızda para, özdeğer ve yakın ilişkilerle ilgili değişimler var. Bu hayatınızda bir dönemin kapanıp yeni bir dönemin başlayacağını gösteriyor.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Kredi, borç, tazminat, prim ya da miras gibi yüklü bir ödeme alabilirsiniz. Finansal yatırımlar, ortaklık veya girişimler gündeme geliyor. Yakınlarınızla derin ilişkiler kuruyor, korku ve bağımlılıkları geride bırakıyorsunuz. Hayatınızda bir dönem bitiyor, yeni bir dönem başlıyor. Önemli bir ilişkiyle ilgili bir dönüm noktası, evlilik, hamilelik ya da ayrılık söz konusu olabilir.

Yükselen Oğlak

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Bu tutulmaların ilki geçen sene 13 Temmuz 2018’deydi. Önümüzdeki 2 yılda ikili ilişkiler ve ilişkiye yaklaşımınız ile ilgili değişimler var. İlişkilerde alma-verme dengesi yeniden kurulacak. Kendi ihtiyaçlarınızı ihmal etmek pahasına hayatınızdaki önemli insanlarla mı ilgileniyorsunuz? Yoksa iç dünyanıza daldınız ve onları ihmal mi ediyorsunuz? İkili ilişkilere yaklaşımınızı gözden geçirecek ve gerekli ayarlamaları yapacaksınız. Yakın ilişkilerde alma-verme dengesini yeniden kuracak, muhtemelen bazı kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Önemli ilişki ve dostlukların dinamiği değişiyor ve kendinizi daha iyi tanımaya başlıyorsunuz. Dış görünüşünüzü yenileyecek, cesaret ve güven geliştireceksiniz.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. İkili ilişkilerde önemli gelişmeler var. Eğer yalnızsanız, yeni bir ilişki, evlilik ya da ortaklık gündeme geliyor. Bir birlikteliğiniz var ise, partnerinizle ilgili gelişmeler ya da ilişkinizle ilgili başlangıçlar, yeni adımlar öne çıkıyor. Önemli bir ilişkiyle ilgili bir dönüm noktası, evlilik, hamilelik söz konusu olabilir.

Yükselen Kova

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Bu tutulmaların ilki geçen sene 13 Temmuz 2018’deydi. Önümüzdeki 2 yılda akışa güvenmeyi öğrenecek, çalışmak ve dinlenmek, kontrol etmek ve kabul etmek arasında denge kuracaksınız.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. İşiniz ya da sağlığınızla ilgili başlangıçları gösteriyor. Beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınızı değiştirebilir, yeni bir işe ya da departmana geçebilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Eğer eleman arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulacaksınız. İş hayatında yetenekleriniz göze çarpıyor ve taşlar yerine oturuyor.

Yükselen Balık

Temmuz 2018 ve Temmuz 2020 arasında tutulmalar Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşiyor. Bu tutulmaların ilki geçen sene 13 Temmuz 2018’deydi. Duygularınızı kontrol etmek, dramadan uzak durmak, geleceğiniz için sorumluluk almak ve yapılması gerekenleri yapmak bu yılın ana teması.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ön plana çıkacak, kendinizi gösterecek, yeteneklerinizi sergileyecek ve dikkat çekeceksiniz. Çocuklar ya da aşkla ilgili olumlu gelişmeler var.

Eğer yalnızsanız, ilginizi çeken biriyle tanışma ve yeni bir ilişkiye başlama olasılığı var. Seyahate ya da tatile çıkabilir, yaratıcı çalışmalar, sanatla ilgilenebilir, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz.

error: Content is protected !!