İkizler Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Neptün ile kare, Jüpiter ile karşıt.

Yeni ay zihinsel çalışmaları ve hareketi destekliyor, iletişim, eğitim, fikir alışverişi, konuşmak, yazmak, okumak ve gezmek öne çıkıyor.

Bu dönemde değişiklikten, hareket halinde olmaktan ve öğrenmekten keyif alıyoruz. Merak ettiğimiz konuları araştırabilir, bol bol okuyabilir ya da gezebiliriz. Aklımıza birçok fikir gelse de kafamız karışabilir, zihnimiz bir konudan diğerine atlayabilir. Odaklanmak ve derinleşmek zor, yüzeysel ilişkiler, konuşmalar, çabuk değişen şartlar söz konusu.

İkizler burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni bir sözleşme ya da anlaşma gündeme gelebilir. Kardeş, kuzen ya da komşularla bir araya gelebilir, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Gezmek, konuşmak, okumak, yazmak, öğrenmek ya da öğretmek öne çıkıyor. Yakın çevrenizde hareketlilik ve iletişim var.

Yükselen Boğa

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni gelir kaynakları ya da gelirinizde artış gündeme gelebilir. Satın almak istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz, seyahat ya da eğitim masrafları söz konusu olabilir. Para ile ilgili konular öne çıkıyor. Para ile ilgili düşünebilir, konuşabilir, karar alabilirsiniz.

Yükselen İkizler

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni başlangıç ve kararlar gündeme gelebilir. Yapmak istediğiniz şeyler için harekete geçeceksiniz, beklenmedik masraflar çıkabilir, kredi, borç-alacak meseleleri gündeme gelebilir. Kendinize ve isteklerinize odaklanıyorsunuz. Kendinizi iyi ifade edecek ve çevrenizde etkili olacaksınız.

Yükselen Yengeç

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Bilinçaltı düşünceleri fark edebilirsiniz. Arka planda çalışmak, gizli konular, sırlar gündemde olabilir.  Enerjiniz yüksek ancak çabuk parlıyorsunuz. Kendi içinize dönebilir, tek başınıza vakit geçirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Düşünmek ve dinlenmek için kendinize zaman ayırın.

Yükselen Aslan

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Grup aktiviteleri gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla bir araya geliyor ya da grup çalışmalarına katılıyorsunuz. Sosyal hayatınız canlı ve hareketli. Diğer yandan bilinçaltında sizi huzursuz eden bazı şeyler var. Enerjiniz düşebilir, dinlenmeye zaman ayırın.

Yükselen Başak

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme gelebilir. İş hayatında yeni karar, hedef ya da başlangıçlar söz konusu olabilir. İş hayatına ve kariyere odaklanabilir, hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz iyi, kendinizi ortaya koyacak ve dikkat çekeceksiniz.

Yükselen Terazi

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Seyahat, eğitim, medya, yayıncılık, hukuk ya da yurtdışı ile ilgili konular gündeminizde. İş ve kariyerle ilgili harekete geçtiğiniz bir dönemdesiniz. Yeni şeyler öğrenecek, ufkunuzu genişletecek ve kendinizi geliştireceksiniz. Düşüncelerinizi iyi ifade edebilir, çevrenizdekileri ikna edebilirsiniz.

Yükselen Akrep

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Kredi, borç-alacak, sigorta, vergi işleri gündeme gelebilir. Eşiniz ya da ortağınızdan maddi destek alacak, sevdiklerinizle yakın ilişkiler kuracaksınız. Ortak paralar ve kaynaklarla ilgili düşünebilir ya da gizemli konularla ilgilenebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Yükselen Yay

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. İkili ilişkilerde başlangıçlar, iş ortaklıkları ve yakın dostluklar gündeme geliyor. İkili ilişkilerle ilgili düşünebilir, partnerinize ya da yakın dostlarınıza odaklanabilirsiniz. İletişiminiz iyi olacak, ilişkilerinizi olumlu etkileyecek. Parayla ilgili konular sizi meşgul edebilir.

Yükselen Oğlak

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni bir projeye ya da işe başlayabilirsiniz, iş ortamında değişiklikler olabilir. Yeni bir beslenme ya da egzersiz düzenine geçebilirsiniz. İlişkilerde hareketlilik söz konusu, tartışmalar gündeme gelebilir.

Yükselen Kova

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Eğer yalnızsanız, sürpriz bir şekilde, ilginizi çeken biriyle tanışabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak ya da tatile çıkmak için de iyi bir dönem. Ancak günlük işleriniz de yoğun, sağlığınıza özen gösterin.

Yükselen Balık

3 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Evinizle ilgili değişiklikler ya da anne-babanızla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Aşkta da hareketli günler ya da çocuklarla ilgilenmek sizi meşgul ediyor. Tepkisel davranmamaya dikkat edin.

error: Content is protected !!