Akrep Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

19 Mayıs’ta gece yarısı 27 derece Akrep’te Dolunay var. Dolunay Merkür ile karşıt, Pluto ile uyumlu açıda. Dolunay haritasında Güneş ve Merkür, Satürn, Pluto ve Ay düğümleri ile uyumlu açı yapıyor. Venüs ise Uranüs’le kavuşumda olacak.

Akrep duyguları uçlarda yaşayan bir burç, Dolunay duyguların yükseldiği bir zamanı gösteriyor. Akrep burcunun olumsuz yönü yıkıcı olmak iken olumlu yönü derinleşmek. Bugün ve Cumartesi günü Ay Akrep’te yer alıyor, bu dönemi duygularımızı fark etmek ve derinleşmek için kullanabiliriz.

Dolunay haritasında Venüs Uranüs’le birleşiyor. İlişkilerle ilgili ani gelişmeler ya da finansal stresler gündeme gelebilir. Güneş Boğa’da, Ay Akrep’te olacak, Boğa – Akrep aksı para ve güvenle ilgilidir. Dolunay da Uranüs de ayrılıkla ilişkilendirilebilir. Mars ise Yengeç’te duygusallığı ve tepkiselliği artırıyor, duygularımızda kaybolma eğilimindeyiz. Duygusal tepkiler verebiliriz.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Sezgileriniz güçleniyor, iç dünyanızdaki bazı huzursuzluklar açığa çıkıyor. Finansal ya da duygusal krizler yaşanabilir. Borçlarınızı kapatma yoluna gidebilirsiniz. Finansal konularda daha özgür hareket etmek istiyorsunuz. Değerleriniz değişiyor, eşinizin/ortağınızın değer verdiği şeylere özen gösterin.

Yükselen Boğa

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, partneriniz, yakın bir dostunuz ya da beraber çalıştığınız bir kişiyle ilgili gelişmelere ya da bitişlere işaret ediyor. Kendinizi daha açık ve özgürce ifade edebilir, diğerlerini şaşırtabilir, daha önce yapmadığınız ya da söylemediğiniz şeyleri yapabilir, söyleyebilirsiniz.

Yükselen İkizler

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay iş ortamı, iş arkadaşları ya da üzerinde çalıştığınız projelerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Arkanızdan konuşan ya da iş çeviren insanlar olabilir, dikkatli olun. Dinlenmeye ve iç dünyanıza vakit ayırın. Günlük işlerinize ve sağlığınıza odaklanın.

Yükselen Yengeç

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir ya da arkadaşlarla bir araya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamında biriyle tanışmanız, beklenmedik bir şekilde bu kişiden etkilenmeniz ve kalbinizin çarpması mümkün. Yeni ve farklı kişilerle tanışmak size iyi gelecek.

Yükselen Aslan

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ev alabilir, taşınabilir, evinizde değişiklik yapabilirsiniz. Anne- babanızla ilgileniyor, ailenizle bir araya geliyorsunuz. Sezgilerinize ve içsesinize kulak vermeniz gerekiyor. İş ve kariyere yaklaşımınız değişiyor. Beklenmedik fırsatlar gündeme gelebilir ya da siz farklı bir yöne gitmeyi düşünebilirsiniz.

Yükselen Başak

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Partnerinizle kısa bir seyahate çıkabilir, kardeş, komşu ya da akrabalarla bir araya gelebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Görüşleriniz değişiyor, hayata bakış açınız genişliyor, eğitim, yurtdışı ya da hukukla ilgili sürpriz gelişmeler var.

Yükselen Terazi

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay para ile ilgili gelişmeleri gösteriyor. Finansal ya da duygusal bir kriz söz konusu olabilir. Eşinizin/ortağınızın geliri etkilenebilir. Güvende hissetmek önem kazanacak, iş ve kariyerle ilgili hırslar öne çıkıyor.

Yükselen Akrep

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yeni kararlar ve başlangıçlar gündeme geliyor. Dış görünüşünüzle ilgilenecek, istekleriniz için harekete geçeceksiniz. Bu dönemde partneriniz, yakın bir dostunuz ya da beraber çalıştığınız bir kişi ile ilgili gelişmeler de öne çıkıyor. Karşınızdaki kişiye odaklanacaksınız ve muhtemelen bir karar vermeniz gerekecek. Sürpriz bir ayrılık kararı alabilirsiniz.

Yükselen Yay

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yalnız kalmaya ve kafa dinlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz, kendinize vakit ayırın. Sezgilerinize ve rüyalarınıza dikkat edin. Bazı şeyleri geride bırakma zamanı. İşle ilgili gelişmeler öne çıkabilir, beraber çalıştığınız kişiler ya da yaptığınız projelerle ilgili değişim gündeme gelebilir.

Yükselen Oğlak

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal hayatınızda iyi vakit geçirebilirsiniz. Grup çalışmaları öne çıkıyor, arkadaşlarınızla ilgilenmeniz gerekiyor. Arkadaş ortamında biriyle tanışabilir, ani bir çekim hissedebilirsiniz. İlgilendiğiniz konular ya da hobilerle alakalı grup çalışmalarına katılın.

Yükselen Kova

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Terfi edebilir, yeni bir işe geçebilir ve iş hayatında ön plana çıkabilirsiniz. Yeni sorumluluklar ve görevler gündeme geliyor. Toplum içinde görünür ve ön planda olacaksınız. Diğer yandan ev ve aileyle de ilgilenmeniz gerekiyor. Ani değişimler gündeme gelebilir.

Yükselen Balık

19 Mayıs’ta Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Eğitimle ilgili olumlu sonuçlar alabilir, yurtdışına seyahate gidebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni fikirlere ve deneyimlere açık olarak kendinizi geliştiriyor, hayata bakış açınızı genişletiyorsunuz. Fikirleriniz değişiyor. Yakın çevrenizde farklı ve sıradışı kişilerden çok şey öğreneceksiniz.

error: Content is protected !!