Terazi Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

19 Nisan’da 29 derece Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay Uranüs ile karşıt, Satürn, Pluto ve Ay düğümleri ile kare. Dolunay haritasında Venüs, Merkür ve Kiron birleşiyor.

İkili ilişkilerde ya da ortaklıklarda ani, sürpriz, beklenmedik ayrılıklar var. Kırgınlıkları ifade etmek değişime yol açacak.

20 Nisan’a dek Koç’ta olan Güneş, 20 Nisan’da Boğa’ya geçiyor. Ve 22-23 Nisan’da Güneş Uranüs’le birleşecek. Uranüs işin içinde olduğunda ne olacağı belli olmaz, ani ve beklenmedik olaylarla karşılaşabiliriz. 23-24 Nisan’da Venüs Kiron’la birleşiyor, ilişkilerde takılıp kaldığımız noktaları aşabilir ve kırgınlıkları iyileştirebiliriz. Değişim ve yenilenme, dengelerin değişmesi ve ifade edilmeyenlerin ifade edilmesi ilişkilerin düzelmesine yol açacak.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay eşiniz, ortağınız ya da birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili ani olaylara işaret ediyor. İkili ilişkilerde bir dönüm noktasına geldiniz. Beklenmedik bir ayrılık gündeme gelebilir.

Yükselen Boğa

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay işle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili ani gelişmelere ya da bitişlere işaret ediyor. Bir iş ya da projeyi bitirmek için çok çalışmak durumunda kalabilir ve yorulabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin. Eğitim ya da yurtdışı ile ilgili zorluklar, seyahatlerde terslik olabilir.

Yükselen İkizler

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay aşkta ani gelişmelere işaret ediyor. Fevri çıkışlar yapabilir, ani bir ayrılık kararı alabilirsiniz. Çocuklarla ilgili beklenmedik olaylar olabilir. Ortak finansal konular, borç-alacak meseleleri sesinizi çıkarmanıza sebep olacak.

Yükselen Yengeç

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay ev, aile, anne-babanızla ilgili ani gelişmelere ve huzursuzluğa işaret ediyor. Zor insanlarla karşılaşmanız, otorite figürleri ile çatışmanız, beraber çalıştığınız kişiler ya da partnerinizle sorun yaşamanız mümkün. Ani bir taşınma söz konusu olabilir.

Yükselen Aslan

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla ilgili ani gelişmelere işaret ediyor. Eğitim hayatında ani bitişler, seyahatlerde aksama olabilir, beklenmedik sözler sarf edebilirsiniz. Bir anlaşma ya da sözleşmeyi iptal etmeniz de mümkün.

Yükselen Başak

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay para ile ilgili krizlere ve ani masraflara işaret ediyor. Ortak finansal konular, borç-alacak, kredi ve yatırımlarla ilgili sorunlar çıkabilir, bir gelir kaynağından vazgeçmeniz mümkün.

Yükselen Terazi

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay ani, sürpriz bir karar vereceğinizi gösteriyor. İkili ilişkilerde beklenmedik olaylar yaşayabilir, fevri davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Ailevi durumlar, sorunlar ya da sorumluluklar ilişkinizi etkileyebilir.

Yükselen Akrep

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay biraz yalnız kalmanız, dinlenmeniz ve kendinize vakit ayırmanız gerektiğini gösteriyor. Yorgunluk sağlığınızı etkileyebilir. İşle ilgili terslikler, işyerinde ani gelişmeler, kontrol dışı olaylar söz konusu olabilir. Gündelik işlere yetişmekte zorlanabilir, zihinsel olarak yorulabilirsiniz.

Yükselen Yay

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay bir arkadaşınızla ters düşmeye ya da arkadaşlarla ilgili ani olaylara işaret ediyor. Grup içinde beklenmedik bir gerginlik yaşayabilir, gruptan ayrılmaya karar verebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay üstlerle çatışmaya ya da işle ilgili ani gelişmelere işaret ediyor. Ani bir iş değişikliği ya da işten ayrılmak gündeme gelebilir. Üstlerinizden biri sürpriz bir şekilde işten ayrılabilir.

Yükselen Kova

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay görüşlerinizin, bakış açınızın aniden değişeceğini gösteriyor. Eğitim, yabancılar ve yurtdışı ile ilgili beklenmedik sorunlar çıkabilir. Kırgınlıkları ifade edebilirsiniz.

Yükselen Balık

19 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay finansal ya da duygusal bir krizi gösteriyor. Finansal bir ortaklık beklenmedik şekilde sonra erebilir.

error: Content is protected !!