Koç Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Yeni ay Satürn, Pluto ve Ay düğümleri ile kare açıda, Jüpiter’le uyumlu açı yapıyor.

Yeni, yaratıcı fikirler ya da kendi isteklerimizin peşinden gitmek söz konusu olabilir. Yeni ay harekete geçmek, kendimizi ortaya koymak ve risk almak için olumlu görünüyor. Yaşama sevinci, iyimserlik, yenilik ve heyecan var. Sorumluluklar ya da iş ve kariyerle ilgili kısıtlamalar olabilir. Yeni fikirleri hayata geçirebilir ya da fazlasıyla uyumlu davrandığımız noktalarda kendi yolumuza gitmeye karar verebiliriz.

İsteklerimiz doğrultusunda harekete geçmek için doğru zaman. Yeni ay’ın Satürn’le kare açısı bu dönemde başladığımız konularla ilgili bazı engelleri gösteriyor ya da istediğimiz kadar hızlı yol alamayabiliriz. Ancak bütün gezegenler ileri harekette, bir süre sonra işler yoluna girecek.

Koç burcunda Yeni ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Harekete geçmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Heyecanlı ve girişken olacaksınız. Enerjiniz yüksek. İşle ilgili talepler ve sorumluluklar yorucu olabilir. Önemli girişimler için harekete geçecek cesareti bulacaksınız. Özgürlük, yenilik ve heyecan var.

Yükselen Boğa

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Gizli konular, sırlar ortaya çıkabilir. Bu durum özgürleşmeyi de beraberinde getirecek. Hayata bakış açınız, görüşleriniz değişiyor. Bilinçaltında farkında olmadığınız duygu ve düşünceleri fark edebilirsiniz. Bir şeyleri bitirmek ve geride bırakmak söz konusu.

Yükselen İkizler

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Farklı bir gruba girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni bir çevreye girmek sizi canlandıracak. Finansal sorunlar, borç-alacak meseleleri gelecek planlarınızı değiştirmenize neden olabilir.

Yükselen Yengeç

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. İş hayatında gelişmeler, üstlerle ilgili olaylar var. Terfi ya da iş değişikliği gündeme gelebilir. Yeni fikir ve projeler size heyecan veriyor. Yapmak istedikleriniz için harekete geçeceksiniz.

Yükselen Aslan

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Seyahate çıkmaya ya da yeni girişimlerde bulunmaya karar verebilirsiniz. Görüşleriniz değişiyor. Yeni fikirler, yerler, insanlarla karşılaşıyor, alıştığınız kalıpların dışına çıkıyor, dünyayı farklı gözlerle görmeye başlıyorsunuz. Yeni bir eğitim ya da kursa başlayabilirsiniz.

Yükselen Başak

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Finansal konularda gelişmeler, yatırım ya da ortaklık fırsatları karşınıza çıkabilir. Borç ya da kredi bulabilir, yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Fazla düşünmeden hareket etme eğilimindesiniz ancak tedbiri elden bırakmayın. Korkularınızla yüzleşmeniz, hayatınızda bir dönemi geride bırakmanız ve özgürleşmeniz mümkün.

Yükselen Terazi

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Eğer yalnızsanız, biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni bir ortaklık da gündeme gelebilir. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkiniz yenilenecek, canlanacak. Partnerinizle ilgili gelişmeler sizi meşgul edecek.

Yükselen Akrep

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. İş ortamında gelişmeler, yeni bir iş ya da proje ortaya çıkabilir. Yeniliklere açık olacak, bağımsız hareket etmek isteyeceksiniz. İş arkadaşları ya da sizin için çalışan kişilerle ilgili olaylar, değişimler ve başlangıçlar söz konusu. Farklı bir beslenme ya da egzersiz programına başlayabilir, günlük hayatınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Yükselen Yay

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Hamilelik ya da çocuklarla ilgili başlangıçlar söz konusu olabilir. Eğer yalnızsanız, biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kendinizi özgürce ifade ediyorsunuz, yaşama sevinciniz, neşeniz yerine geliyor.  Yeni konularla ilgilenebilir, bir hobiye başlayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Taşınmaya ya da evinizde değişiklik yapmaya karar verebilirsiniz. Anne- babanızla ilgili gelişmeler, ailevi konularda başlangıçlar söz konusu. Bilinçaltı kalıpları, koşullanmaları fark edecek ve bunların dışına çıkmak için adım atacaksınız. İçsel olarak özgürleşiyorsunuz.

Yükselen Kova

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Ani kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizde olaylar, kardeş, kuzen, komşu ya da akrabalarla ilgili gelişmeler var.  Düşünceleriniz değişebilir, kısa bir seyahate çıkmaya karar verebilir ya da yeni bir kursa, eğitime başlayabilirsiniz. Fevri çıkışlar yapmanız ve düşüncelerinizi ifade etmeniz mümkün.

Yükselen Balık

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da gelir kaynağı gündeme geliyor. Gelirinizi artırmak için farklı fikirler ortaya koyabilir, yeni projelere girebilirsiniz. Ani bir kararla önemli bir satın alma yapmanız da mümkün. Para konusunda düşünmeden davranma eğilimindesiniz. Terfi ya da gelir artışı söz konusu olacak.

error: Content is protected !!