Terazi Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

21 Mart’ta 0 derece Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay Kiron ile karşıt, Boğa’daki Mars ve Oğlak’taki Pluto ile olumlu açıda olacak.

Koç-Terazi aksı ilişki eksenidir. Koç kendi başına hareket etmek isterken Terazi ilişkiye ihtiyaç duyar. Koç kararlı, Terazi kararsızdır. Koç bireysel, Terazi sosyaldir. Koç dik kafalı, Terazi uzlaşmacıdır. Terazi burcunda Dolunay ikili ilişkilerde, kendi isteklerimiz ve partnerimizin ihtiyaçları arasında denge kurma gereğine işaret ediyor. Dolunay haritasında Kiron dikkat çekiyor, kırılgan ve hassas bir dönemden geçiyoruz. Kendimizden kuşkuya düşebilir, adım atıp atmamak konusunda kararsız kalabiliriz. İlişkilerle ilgili düşünme, problemleri anlama ve çözme isteği de var.

Dolunay Terazi’nin ilk derecesinde olduğundan önemli yeni başlangıçlara işaret ediyor. Üstelik Terazi’nin yöneticisi Venüs ile Koç’un yöneticisi Mars da kare açı yapıyor. Kare açılar yüksek enerji içerir ve harekete geçiricidir. Gerilim ve yoğun duygusallık yeni başlangıçlara yol açabilir. Venüs ve Jüpiter uyumlu açıda, çatışmaları çözmeye ve birbirimizi daha iyi anlamaya yardımcı olacak.

Bundan sonraki dolunay da Terazi’de, 19 Nisan’da, üstelik Terazi’nin son derecesinde gerçekleşecek. Demek ki, hikâyenin devamı gelecek, ikinci perde 19 Nisan’da.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay eşiniz, ortağınız ya da birlikte çalıştığınız kişilerle uzlaşma gereğine işaret ediyor. Yeni bir ortaklık ya da beraberlik gündeme geliyor. Belki de birlikte olduğunuz kişiyle ilişkiniz bir dönüm noktasına gelecek. Kendi isteklerinizi öne sürmekte tereddüt ediyor, karşınızdakine duyarlı davranıyorsunuz.

Yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilir, kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilir, hassas olabilirsiniz. Diplomatik ve uzlaşmacı olarak karşınızdakini anlamaya çalışın.

Yükselen Boğa

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay işle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Bir iş ya da projeyi tamamlayabilirsiniz. Ya da yeni bir proje gündeme gelebilir veya yeni biriyle çalışmaya başlayabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin. Yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Yorgunluk veya endişe gündeme gelebilir. Yeterince dinlenmeye ve iyi beslenmeye gayret edin.

Yükselen İkizler

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay aşk ya da çocuklarla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Aklınızda olan ancak ertelediğiniz resim, moda ya da sanatla ilgili bir hobiye başlamanız mümkün. Yeni biriyle tanışabilir ve bu kişiden çok etkilenebilirsiniz. Aşkta ve arkadaşlıkta hassas olacaksınız. Arkadaşlarla ya da grup içinde kırılganlık, kendinizi ifade etmekle ilgili hassasiyet söz konusu olabilir.

Merkür 28 Mart’a dek kariyer evinizde geri harekette. Ekip çalışmalarında ya da üstlerle iletişimde dikkatli olun, yanlış anlama, anlaşılmalar yaşanabilir. Geçmişten gelen konular gündeme gelebilir, konuşulabilir.

Yükselen Yengeç

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay eviniz, aileniz, iç dünyanızla ilgili değişimlere işaret ediyor. Bu dönemde başlayan değişim Nisan’da tamamlanacak gibi.

Taşınma, tadilat, ev, aile, anne-baba ile ilgili konular öne çıkıyor ve iş hayatıyla ilgili hassasiyetler söz konusu. Geçmişten gelen koşullanmaları fark edebileceğiniz ve bunlardan özgürleşebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Nisan’da hem iş hem de evle ilgili değişimler olacak.

Yükselen Aslan

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla ilgili gelişmelere işaret edebilir. Eğitim ya da seyahat gündeme gelebilir. Görüşlerinizi iyi ifade edeceksiniz ancak bazı şeyleri yeniden değerlendirmeniz ve düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Yakın çevrenizle ilişkilerde kırılgan olduğunuz bir dönemdesiniz. İletişimde de hassas olacaksınız. Farklı görüşlere tolerans geliştirmeniz, hayata bakış açınızda katı değil esnek olmanız gerekiyor. Yeni bir kursa ya da eğitime başlayabilirsiniz.

Yükselen Başak

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay gelir artışına, harcamalara ve ortak finansal konular, borç ya da alacaklarla ilgili endişelere işaret edebilir. Finansal konulara odaklanmak, bütçe yapmak ve harcamalara dikkat etmek iyi fikir.

Merkür 28 Mart’a dek geri harekette olacak. İlişkilerde yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınızla parasal konuları yeniden konuşmanız ve değerlendirmeniz gerekebilir.

Yükselen Terazi

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay kendinize, isteklerinize odaklanmanız ve bir karar vermeniz gerektiğini gösteriyor. Hayatınızda yeni bir başlangıç gündeme geliyor. İkili ilişkilerle ilgili hassasiyetler de var. Karşınızdaki kişiyi kırmaktan korkabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Merkür 28 Mart’a dek geri harekette olduğundan yanlış anlama ve anlaşılmalar da olası.

Yükselen Akrep

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay biraz yalnız kalmanız, dinlenmeniz ve kendinize vakit ayırmanız gerektiğini gösteriyor. Yorgunluk sağlığınızı etkileyebilir. İşle ilgili terslikler, sağlıkla ilgili endişeler söz konusu olabilir. Rüya ve sezgilerinize dikkat edin, sağlığınıza, beslenmenize özen gösterin. Olayları kontrol etmeye çalışmayın, biraz akışa bırakın.

Yükselen Yay

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay gruplar ya da arkadaşlarla ilgili olaylara işaret ediyor. Partnerinizle ya da arkadaşlarla yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları yaşanabilir. Yeni bir arkadaşlık, dostluk gündeme geliyor. Ya da yeni bir gruba girebilir, sosyal hayatınızda aktif olabilirsiniz. Aşkta ve arkadaşlıkta hassas olacaksınız. Kendinizi ortaya koymakta kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Merkür 28 Mart’a dek geri harekette olacak. Eski sevgilinizle karşılaşabilir, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay işe odaklanmaya, ön plana çıkmaya ve kariyerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. İş hayatında yeni başlangıçlar gündeme geliyor. Dikkat çekecek, ön plana çıkacak. Ancak iç dünyanızda ya da ev ve aileyle ilgili hassas olduğunuz bir dönemdesiniz.

Merkür 28 Mart’a dek geri harekette olacak. Yanlış anlama, anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Evrak, anlaşma, sözleşme vb. işleri iki kere kontrol edin.

Yükselen Kova

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay görüşlerinizin değişeceğini gösteriyor. Yurtdışı ile ilgili konular, eğitim ya da seyahat gündem geliyor. Nisan ayı da hareketli geçecek. Bu dönemde çok şey öğreneceksiniz, kendinizi geliştirecek, ufkunuzu genişleteceksiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu ya da akrabalarla ilgili hassasiyetler olabilir. Kendinizi iyi ifade etmeye önem veriyor, kimseyi kırmak istemiyorsunuz. Merkür 28 Mart’a dek geri gidiyor, yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli olun.

Yükselen Balık

21 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay finansal ya da duygusal bir krizi gösteriyor. Değişim kapıda. Bu dönemde içsel bir değişim sürecine girecek ve hayatı sorgulayacaksınız. Ortak finansal konular, borç alacak meseleleri gündeme geliyor.

Merkür 28 Mart’a dek geri harekette olacak. İletişim kazaları ve yanlış anlamalara karşı dikkatli olun. Bazı şeyleri yeniden düşünmeye ihtiyaç duyacaksınız.

error: Content is protected !!