Balık Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

6 Mart’ta 15 derece Balık’ta Yeni Ay var. Yeni ay Neptün’e çok yakın, Boğa’daki Mars ve Oğlak’taki Satürn’le olumlu açıda, Yay’daki Jüpiter ile kare açıda olacak. Yeni ay haritasında Merkür Balık burcunun son derecesinde geri gidiyor.

Sanatsal ya da ruhsal çalışmalar için iyi bir dönemdeyiz. Oldukça yaratıcı olabiliriz, hayal gücü had safhada. Diğer yandan bu dönemde aldığımız kararlarda ve düşüncelerde yanılma olasılığı, gerçekleri olduğu gibi görmekten uzaklaşmak, olmasını istediğimiz gibi görmek söz konusu olabilir. Kendimizi kandırmakta ve neye inanmak istiyorsak ona inanmakta zorlanmayacağız. Gerçeklerden kaçış için güzel bir atmosfer var. Olumlu açıdan bakarsak özverili davranmak, şefkatli ve duyarlı olmak da kolay.

Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Kendinize vakit ayırın, sezgilerinize ve rüyalarınıza dikkat edin. Dinlenmeye ve koşuşturmacadan uzaklaşmaya ihtiyacınız var. Hayal gücünüzü olumsuz yönde kullanmaktan, endişe ve bağımlılıklardan uzak durun. Fazlasıyla özverili davranma eğilimindesiniz. Kontrol dışı koşullar, bitişler söz konusu olabilir.

Yükselen Boğa

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Arkadaşlarınıza karşı oldukça hassas ve özverili olacaksınız. Duygusal, hassas ya da mistik kişilerle tanışabilirsiniz. Spritüel çalışmalara ya da sanatsal gruplara katılmak için iyi bir dönem. İdealist, insancıl amaçlar için diğer insanlarla bir araya geleceksiniz.

Yükselen İkizler

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. İşle ilgili fırsatlar söz konusu olabilir ancak fazla idealist ya da iyimser olma olasılığı da var. Gerçekçilikten uzaklaşmayın. Geçmiş projeler, iş teklifleri tekrar gündeme gelse de bir şeylerin netleşmesi zor görünüyor. İş hayatı ve kariyerle ilgili hayal kurmak ve ne istediğinizi düşünmek için iyi bir dönem.

Yükselen Yengeç

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Rüyalarınıza ve sezgilerinize dikkat edin. Dini ya da spritüel konularla ilgilenebilir, ruhsal çalışmalara, kurs ya da eğitimlere katılabilirsiniz. Hayata bakış açınızda yeni bir pencere açılıyor. Anlayışınız yükseliyor. Ancak sahte gurulardan uzak durun, yanıltıcı bilgiler, gerçekçi ya da uygulanabilir olmayan öğretilerle karşılaşabilirsiniz. Zihinsel kalıplarınız kırılıyor, fikirleriniz değişiyor.

Yükselen Aslan

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Karşınıza çıkan finansal ortaklık ya da yatırım fırsatlarına dikkat edin, yanıltıcı durumlar var. Finansal konularda ayaklarınızı yere sağlam basmanız gerekiyor. Yüksek beklentiler sizi kayba götürebilir. İkili ilişkilerde yakınlaşmak ve kendinizi fazlasıyla duygulara kaptırmak da olası.

Yükselen Başak

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Duygusal, hassas ya da mistik yönü güçlü biriyle tanışabilirsiniz ve bu kişi sizi çok etkileyebilir. Diğer yandan karşınızdaki kişiyi olduğu gibi görememe ve idealize etme riski var. Bu kişiyi tanımak için kendinize zaman verin.  İkili ilişkilerde duyarlı ve özverili olacaksınız.

Yükselen Terazi

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. İş hayatında ya da sağlıkla ilgili konularda yanıltıcı durumlar ya da özverili olmanızı gerektiren projeler karşınıza çıkabilir. Günlük hayatınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirebilir, yoga, meditasyon vb. başlayabilirsiniz. Yaratıcı bir projede oldukça üretken olabilirsiniz.

Yükselen Akrep

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Sanatla ilgilenmek, resim, müzik, fotoğraf vb. bir kursa başlamak için iyi bir dönemdesiniz. Yaratıcılığınız ortaya çıkıyor. Aşkta oldukça romantik ve hassas olacaksınız. Ancak ayaklarınız yere pek sağlam basmıyor gibi.

Yükselen Yay

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Ev ya da aileyle ilgili özveri gerektiren durumlar olabilir. Eğer taşınmak istiyorsanız, nasıl bir evde oturmak istediğinizi düşünmek, hayal etmek ve araştırmak için iyi bir dönem. İç dünyanızdaki bazı kalıplar çözülecek, hassas olabilirsiniz, kendinize vakit ayırın.

Yükselen Oğlak

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Edebiyat, yazı, sanat ya da spritüel konularla ilgilenmek için iyi dönemdesiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkıyor, kendi içinize dönebilir, düşünce ve duygularınızı şiir, öykü, deneme vb. yazarak ifade edebilirsiniz. Zihninizi değil sezgilerinizi dinlemeye ihtiyacınız var. Zihinsel kalıplarınız kırılıyor, fikirleriniz değişiyor.

Yükselen Kova

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Maddi konularla ilgili karşınıza fırsatlar çıkabilir fakat ayaklarınızı yere sağlam basmanız gerekiyor. Fazlasıyla hayalci ya da özverili olma olasılığı var. Önemli bir şey satın almak için de pek iyi değil, detayları gözden kaçırabilirsiniz. Maddi değerlerden uzaklaşıyor, içsel değerlere ve maneviyata daha çok önem veriyorsunuz.

Yükselen Balık

6 Mart’ta Balık burcunda Yeni ay var. Farkındalığınız ve anlayışınız artıyor, oldukça özverili, duygusal ve hassas olacaksınız. Kişiliğiniz yumuşuyor, dini, spritüel konular ya da sanatla ilgileniyorsunuz. Ancak bu dönemde pratik ve gerçekçi olmak kolay değil, önemli kararlar almayın. Bağımlılıklardan ve sizi olumsuz etkileyen kişilerden uzak durun, çevrenizden etkilenebilirsiniz.

error: Content is protected !!