Kova Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Merkür’le birleşiyor, Jüpiter ile uyumlu açıda. Mars Uranüs’le kavuşuma doğru gidiyor, ani kararlar, sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Gökyüzü yeniliği, değişimi ve başlangıçları destekliyor. Olaylara farklı bir açıdan bakabilir, isteklerimizi gerçekleştirmek için yeni yollar bulabiliriz. Bireysellik, özgürlük ya da ideallerimiz için harekete geçeceğiz. Yeni, ilginç, alışılmadık konular, teknoloji veya astroloji ile ilgilenebiliriz. Asi tavırlarla karşılaşabilir ya da biz başına buyruk davranabiliriz. Rutinden sıkıldık, değişiklik arıyoruz. Bizi kısıtlayan ortamlardan uzaklaşıp farklı çevrelere girmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek iyi olabilir.

Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi arkadaşlar, gruplar ve sosyal hayatla ilgili olumlu etkiliyor. Yeni arkadaşlıklar, ekip çalışmaları gündeme gelebilir. İdealleriniz netleşiyor, fikirlerinizi destekleyen ve çalışmalarınızı bir üst noktaya çıkarabileceğiniz bir ekiple bir araya gelebilirsiniz.

Yükselen Boğa

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi iş hayatı ve kariyerle ilgili olumlu etkiliyor. Yeni iş ve projeler gündeme geliyor. Hedefleriniz netleşiyor, iş hayatında fırsatlar ortaya çıkıyor, yeni kapılar açılıyor.

Yükselen İkizler

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi eğitim, seyahat ve yurtdışı ile ilgili olumlu etkiliyor. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi geliştirecek, farklı insanlarla bir araya gelecek, yeni şeyler öğrenecek ve ufkunuzu genişleteceksiniz.

Yükselen Yengeç

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi ortak finansal konularla ilgili olumlu etkiliyor. Bonus, prim, tazminat gibi bir ödeme alabilir ya da istediğiniz şartlarda kredi, borç bulabilirsiniz.  Farkındalığınız artıyor, korkularınız geride kalıyor, yenileniyorsunuz.

Yükselen Aslan

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi ikili ilişkilerle ilgili olumlu etkiliyor. Yeni bir ilişki ya da ortaklık gündeme geliyor. Eğer biriyle birlikteyseniz, partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir, ilişkinizde yeni bir dönem başlayabilir.

Yükselen Başak

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi iş hayatıyla ilgili olumlu etkiliyor. Yeni bir iş ya da proje gündeme geliyor. Başka bir işe ya da departmana geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir, beslenme sisteminizi değiştirebilir, egzersize başlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni bir dönem başlıyor, bedeniniz yenileniyor.

Yükselen Terazi

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi aşk ya da çocuklarla ilgili olumlu etkiliyor. Yaratıcılığınız ortaya çıkıyor. Eğer yalnızsanız, biriyle tanışabilir ve âşık olabilirsiniz. Hamilelik ya da çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Yaratıcı çalışmalar yapıyorsanız, özgün şeyler üretebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni ve farklı bir hobiye başlayabilirsiniz.

Yükselen Akrep

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi ev ve aileyle ilgili olumlu etkiliyor. Taşınabilir ya da tadilat yaptırabilir, evinizi istediğiniz gibi yenileyebilirsiniz. Ev ya da arsa satın almanız söz konusu olabilir. Anne-babanızla ilgili gelişmeler, aileyle ilgili başlangıçlar gündeme geliyor. Hayatınızda yeni bir temel oluşturuyorsunuz.

Yükselen Yay

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi yakın çevreniz ve eğitimle ilgili olumlu etkiliyor. Kardeşiniz ya da yakın akrabalarla ilgili önemli gelişmeler var. Farklı, alışılmadık bir konuda eğitim alabilirsiniz. Kendinizi özgün ve etkileyici bir şekilde ifade edeceksiniz. Yayıncılık ve medya ile ilgili fırsatlar çıkabilir.

Yükselen Oğlak

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi para ile ilgili olumlu etkiliyor. Zam alabilir ya da yeni bir işe geçebilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Beklenmedik yatırım ya da kazanç fırsatları ortaya çıkabilir. Teknolojiyle bağlantılı ya da yeni, alışılmadık, farklı alanlardan gelir elde edebilirsiniz.

Yükselen Kova

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi olumlu etkiliyor. Kendinize ve isteklerinize öncelik verin, yeni şeylere başlayabilir, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, dikkat çekebilirsiniz. Dış görünümünüzle ilgileniyor, tarzınızı yeniliyorsunuz.

Yükselen Balık

5 Şubat’ta Kova burcunda Yeni Ay sizi bilinçaltı ile ilgili olumlu etkiliyor. Önemli farkındalıklar ve çözülmeler yaşayacaksınız. Gizli bazı şeyler ve sırlar açığa çıkabilir. Hayatınızda bazı şeyler bitiyor ve geride kalıyor. Sezgilerinize ve rüyalarınıza dikkat edin, iç sesinizi dinleyin, kendinize vakit ayırın.

error: Content is protected !!