Oğlak Burcunda Güneş Tutulması Sizi Nasıl Etkiliyor?

6 Ocak’ta sabaha karşı Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Satürn ve Pluto ile kavuşumda, Neptün’le olumlu açıda olacak.

Bir yılda 4-6 tutulma gerçekleşir, tutulmalar hızlı gelişen olayları ve dönüm noktalarını gösterir. Karar veremediğiniz noktalarda, tutulmalar sizi harekete geçirir ve bir karar verme noktasına getirir. Bu süreçte beklenmedik gelişmeler olabilir ve planlar değişebilir.

Eskiler tutulmalardan çok korkarlardı, felaket habercisi olarak kabul edilirdi. Her ne kadar modern astroloji olaylara korku bazlı yaklaşmasa da, tutulmaların oldukça güçlü göstergeler olduğunu kabul etmek gerek. Tutulmalar sahneyi değiştirir. (Bazen iyi de olabilir.)

Tutulmaların etkisi 3-5 gün önce ya da sonra hissedilebilir, 1 ay önce ya da sonra fark edilebileceğini söyleyenler de var.

Oğlak burcu hedef odaklı olduğundan özellikle işle ilgili konularda hedeflerimiz, planlarımız, kararlarımız netleşebilir. İşle ilgili dönüşümler, yeniden yapılanma mümkün. Bu dönemde attığımız adımlar 16 Temmuz’da yine Oğlak’ta gerçekleşecek olan Ay Tutulması’nda ya da 26 Aralık’ta Oğlak’taki 2. Güneş Tutulması’nda belli bir noktaya gelecek gibi görünüyor.

Tutulmanın Pluto ve Satürn’ün ortasında yer alması belli noktalarda tıkanmış, takılı kalmış hissetmeyi ve bunu aşmak için harekete geçmeyi gösterebilir. Hırslıyız ve performans baskısı altındayız. Sınırlarımızı kabul ederek gerçekçi ve ulaşılabilir, pratik hedefler koymalıyız. Sorumluluklara önem vermek ve disiplinli olmak gerek.

Güneş Tutulması hepimizin hayatınızda belli konuları vurguluyor ve başlangıçları gösteriyor.

Oğlak burcunda Güneş Tutulması sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Kariyerinize hem dönüşüm hem de yeni sorumluluklar getiriyor. Uzun vadeli hedeflere odaklanıp sağlam adımlar atabilirsiniz. Pratik, ulaşılabilir hedefler koyun ve adım adım ilerleyin. Bir süredir aklınızda olan bazı planlar netleşecek.

Yükselen Boğa

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Gelecek planlarınızı şekillendirecek, ideallerinizi ve vizyonunuzu netleştireceksiniz. Yurtdışı ile ilgili çalışmalar, uzun süreli bir eğitime başlamak söz konusu olabilir. Kendinizi geliştirmek için sağlam adımlar atacaksınız.

Yükselen İkizler

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Finansal konularda sorumluluk almak ve borçları yapılandırmak gerekiyor. Güçlü bir finansal ortaklık yapabilir, ödemelerinizi planlayabilir, uzun vadeli hedefler koyabilir ya da uzun vadeli bir borcun altına girebilirsiniz.

Yükselen Yengeç

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Bir ilişki ya da ortaklık ciddiye binebilir ve size sorumluluk yükleyebilir. İlişkilerle ilgili önemli farkındalıklar ve dönüşümler var. Güçlü biriyle yeni bir ilişki ya da ortaklık söz konusu olabilir. Partnerinizin hayatında önemli gelişmeler var.

Yükselen Aslan

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Sağlığınızla ilgilenebilir, alanında uzman kişilere danışarak günlük beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Eğer sağlık sorunlarınız varsa, kontrolü ihmal etmeyin. İşte ya da evde yeni elemanlar almanız ve işlerin bir kısmını onlara devretmeniz gerekebilir.

Yükselen Başak

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Bir ilişki hızla ciddiye binebilir ya da sevgilinizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu tutulma ayrılığı ya da ilişki ile ilgili daha fazla sorumluluk almayı gösteriyor. Yaratıcı işlerle uğraşanlar uzun vadeli bir projeye başlayabilirler.

Yükselen Terazi

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. İş dolayısıyla ya da başka bir sorumluluk sebebiyle taşınmak, anne ya da babanızla ilgilenmek ya da evde tadilat yapmak söz konusu olabilir. Ev ve aileyle ilgili sorumluluklar artıyor.  Her şeyi kendi başınıza halletmeye çalışmayın, maddi-manevi destek alın.

Yükselen Akrep

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Yoğun bir kursa, eğitime başlayabilir ya da medya, yayıncılıkla ile ilgili sorumluluk isteyen bir projeye girebilirsiniz. İletişim ve eğitimle ilgili konuları ciddiye alacak ve bazı görüşlerinizi sorgulayacaksınız gibi görünüyor. Kardeşlerinizle ilgili önemli gelişmeler olabilir.

Yükselen Yay

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Maddi konuları ciddiye almanız, bütçenize dikkat etmeniz ve sorumlu davranmanız gerekiyor. Uzun vadeli bir projeye girmeniz ve iş yükünüzün, sorumluluklarınızın artması da mümkün. Finansal hedefler belirleyebilir, uzun vadeli bir yatırıma girişebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Kişisel konularda önemli kararlar, uzun vadeli projeler, liderlik ve sorumluluk artışı gündeme gelebilir. Her şeyi çok ciddiye alabilir ve hayatın yükünü omuzlarınızda hissedebilirsiniz, dinlenmeye vakit ayırın.

Yükselen Kova

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Hayatınızda bir şeyin bitişini gösterebilir. Bağımlı bir ilişki, artık kendinizi ifade edemediğiniz ve size bir şey katmayan bir iş sona erebilir. Güçlü bir farkındalık yaşayabilir, geçmişten gelen kalıpları açıklıkla görebilirsiniz. Dinlenmeye, düşünmeye ve tek başınıza vakit geçirmeye çalışın. Bilinçaltı ya da spritüel konularla ilgili bir çalışmaya, yoga ya da meditasyona başlayabilirsiniz.

Yükselen Balık

6 Ocak’ta Oğlak burcunda Güneş Tutulması var. Grup içerisinde ortaya çıkmanız ve sorumluluk almanız gerekebilir. Ne kadar zor görünse de uzun vadeli hedefleriniz için adım atacak, harekete geçeceksiniz. Beraber çalıştığınız biri ya da bir arkadaşınızla sorun yaşayabilir hatta bu kişiyi hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

error: Content is protected !!