Yengeç Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay Uranüs’le uyumlu, Satürn, Mars, Kiron ve Venüs’le sert açıda.

Ailevi konular gündeme geliyor. İş ve sorumluluklar ile özel hayatımızı ve duygusal ihtiyaçlarımızı dengelemek için adım atabiliriz. Kendimize vakit ayırmak ve duygularımıza özen göstermek gerekiyor. Duygusal sıkıntılar yaşayabiliriz ancak kendimizi iyi ifade edeceğiz.

Dolunay haritasında Merkür ve Jüpiter birleşiyor. Olumlu düşünmek ve iletişime önem vermek sorunları çözmemize yardımcı olacak. Güvenliğimizi korumaya ve sürdürmeye odaklanacağız. Güvensiz hissetmek ve tepkisel davranmak söz konusu olabilir.

Yengeç Burcunda Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay ev ve aileyle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Anne babanızla ilgilenmeniz ya da evle ilgili bazı kararlar almanız gerekebilir. Evet, işler yoğun ve sorumluluklarınız var ancak sevdiklerinizle birlikte olmaya, güvende hissetmeye ve dinlenmeye de ihtiyacınız var.

Yükselen Boğa

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay kardeş, komşu ya da akrabalarla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Kardeşlerle gerginlik ya da yakın çevrenizde fikir ayrılıkları var. Bazı kırgınlıklar yaşanabilir. Bu dönemde seyahatlerde kaza ve aksiliklere karşı dikkatli olun.

Yükselen İkizler

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Finansal konularda kritik bir dönem olabilir, bazı ödemeler gecikebilir ve sizi strese sokabilir. Ya da ani bir kararla harcama yapıp sonradan pişman olabilirsiniz. İş hayatında yoğun ve özverili çalışıyorsunuz ancak bu çalışmanın karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.

Yükselen Yengeç

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay kendinize ve isteklerinize odaklanacağınızı gösteriyor. Önemli kararlar alabilirsiniz ancak tepkisel davranma olasılığı da var. Unutmayın, öfke ile kalkan zararla oturur! Duygusal ve kırılgan olduğunuz bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerde gerilim ya da sorumluluklar sizi yorabilir.

Yükselen Aslan

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Kendi içinize dönecek ve biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyacaksınız. Bilinçaltı duygu ve düşüncelerin farkına varabilir, kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz. Evet, işler yoğun ve sorumluluklarınız var ancak sevdiklerinizle birlikte olmaya, güvende hissetmeye ve dinlenmeye de ihtiyacınız var.

Yükselen Başak

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Bir arkadaşınızla aranız bozulabilir ya da grup içerisinde gerginlik yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarla bir araya gelmek istiyorsunuz ancak özel hayatınızdaki sorumluluklar yüzünden vakit kalmıyor. Bu dönemde partnerinizle yaşadığınız zorluklar gelecek planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Bazı kırgınlıklar söz konusu olabilir.

Yükselen Terazi

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay işle ilgili kritik bir zamanı gösteriyor. Ailevi sorumluluklar ve iş ortamında yaşanan gerginlik sizi yoruyor. İş hayatında ön plana çıkabilirsiniz ancak aklınızda işi bırakmak da var. Evinize, ailenize vakit ayırma isteği ve iş ortamındaki belirsizlikler sizi zorluyor.

Yükselen Akrep

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay görüşlerinizi değiştiren bazı durumlara işaret ediyor. Eğitimle ilgili sonuçlar beklediğiniz gibi gelmeyebilir. Ya da hukuki meseleler tam istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.

Yükselen Yay

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Borç/kredi alabilir ya da ödemelerinizi yapılandırabilirsiniz. Finansal konularla ilgilenmeniz, bütçenize dikkat etmeniz ve tutumlu olmanız gerekiyor. Evle ilgili hesapta olmayan masraflar çıkabilir, bütçenizi etkileyebilir.

Yükselen Oğlak

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay ikili ilişkilerle ilgili gelişmeleri gösteriyor. Kendinize ve sorumluluklara odaklanabilir, sevgilinizden uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu dönemde yakın çevrenizdeki bazı kişilerle ters düşmeniz ya da sevgilinizle ilişkinizi bitirmeye karar vermeniz de mümkün.

Yükselen Kova

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. İşte üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlamak için çalışabilir, yorulabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin, dinlenmeye özen gösterin. İş ortamında bazı gerginlikler olabilir, iş arkadaşları ile fikir ayrılıkları yaşanabilir.

Yükselen Balık

22 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Dolunay aşkta kritik bir karar alacağınızı gösteriyor. İlişkiniz ciddiyet kazanabilir ya da ayrılık söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizle ilgili engeller ve bazı kırgınlıklar duygularınızı etkiliyor.

error: Content is protected !!