Yay Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

Ekim, Kasım ayları Venüs ve Merkür’ün geri hareketiyle, aksiliklerle, ilişkilere dair testlerle ve biraz keyifsiz geçti. Bugün Merkür düzeliyor ve sonunda bu yılki tüm retrolar sona eriyor. Üstelik Yay burcunda Yeni ay var. Önümüzdeki birkaç hafta özellikle 2. yarısı oldukça zor olan 2018’de yaşadıklarınızı birazcık dağıtabilir, içinizi ferahlatabilir, havayı değiştirebilir.

Yeni ay Jüpiter’le kavuşumda, Mars, Neptün ve Uranüs’le sert açıda. İnandığımız şeyler için harekete geçmek, özveride bulunmak söz konusu olabilir. Aşırıya kaçmak, görüşlerimizi fanatik bir şekilde savunmak da mümkün. Vizyonumuzu genişletebilir, hayal kurabilir, büyük beklentiler ve istekler içerisine girebiliriz. Bu dönemde başladığımız şeyler kalbimizi coşturabilir. Fazlasıyla heyecanlı ve iyimser olabiliriz. Yeni ay haritasında Merkür, Kiron ve ay düğümleri uçurtma açı kalıbını oluşturuyor. Zihinsel derinlik, konsantrasyon, olumlu düşüncelere odaklanmak ve bakış açımızı genişletmek duygusal iyileşme getiriyor. Düşüncelerimizi ifade edebileceğimiz ve farklı görüşleri paylaşabileceğimiz çalışmalara katılabiliriz. Başkalarından öğrenmek ve öğrendiklerimizi aktarmak için güzel bir dönemdeyiz. Venüs ve Uranüs Ay düğümleri ile büyük kare meydana getiriyor, ilişkilerle ilgili kadersel gelişmeler ve yön değişiklikleri gündeme gelebilir.

Gökyüzünde Yay ve Balık burcu dikkat çekiyor. Yay ve Balık görüşler, inançlar, idealler, hayaller ve özlemlerle ilgili. Hayattan beklentilerimiz artabilir, kendimizi hayallere kaptırabiliriz. İkisi de değişken burç; kararsızlık, ne yöne gideceğini bilememek, zihin ve kalp ikilemi ya da etki altında kalmak söz konusu olabilir. Diğer yandan hayal kurmak, vizyonumuzu genişletmek ve yaşamdan istemek için güzel bir dönemdeyiz. Bizden daha büyük bir gücün, planın parçası olduğumuzu hissedebiliriz.

Yay burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilir, yurtdışı seyahate çıkabilir, akademik hayata geri dönüp yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hayata daha iyimser ve olumlu bakmaya başlıyor, kendinizi geliştirebileceğiniz çalışmalara katılıyorsunuz. Yeni girişimler gündeme gelebilir. Ancak detaylara ve belirsizliklere dikkat edin. Riskleri kontrol etmek gerek.

Yükselen Boğa

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Yeni ay finansal konularda olumlu gelişmelere işaret ediyor. Borç, kredi almak ya da ödemelerinizi yapılandırmak konusunda şanslısınız. Ancak evrak işlerinde dikkatli olun, detaylara önem verin. Arkadaşlarınıza borç verme ya da bir arkadaşınızdan borç alma durumu söz konusu olabilir. Böyle bir durumda her şeyi açıkça konuşun, netleştirin, yanlış anlama ya da anlaşılmalar olası.

Yükselen İkizler

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Yeni bir ilişki, dostluk ya da ortaklık gündeme geliyor. Merkür bugün düz harekete geçiyor, yani geri hareketin etkisi halen devam ediyor, bu kişi daha önce bir araya geldiğiniz biri olabilir. Kendinizi duygulara ve özlemlere kaptırabilir, karşınıza çıkan kişileri yeterince tanımadan gözünüzde büyütebilirsiniz. Özellikle iş hayatında ayaklarınızı yere sağlam basın ve karşınıza çıkan her fırsata atlamayın, fazla iyimser olabilirsiniz.

Yükselen Yengeç

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. İş ortamında gelişmeler, yeni projeler, başlangıçlar gündemde. Ancak yurtdışı ile ilgili belirsizlikler var. Evde ya da işte sizin için çalışacak birini arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulmakta şanslı olacaksınız. Ancak detaylara dikkat edin ve her şeyi net bir şekilde konuşun. Karşınızdakini iyi dinleyin, gözlemleyin. Yanlış anlama/anlaşılmalar olabilir.

Yükselen Aslan

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Yeni bir aşk, ilişki gündeme geliyor. Bu kişi ayaklarınızı yerden kesebilir ve kendinizi hızla ilişkiye kaptırabilirsiniz! Başkalarıyla birlikte keyifli vakit geçirmek ve yakınlaşmak için güzel bir dönemdesiniz. Neşeniz, yaratıcı enerjiniz ve yaşama sevinciniz yüksek. Risk alabilir, eğlence için para harcayabilir, yeme-içme, zevkleri abartabilirsiniz.

Yükselen Başak

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Taşınma, tadilat, dekorasyonla uğraşabilir, ev değiştirebilirsiniz. Aileyle ilgili başlangıçlar var. Eşinizle ev, aileyle ilgili konularda fikir ayrılığına düşmeniz mümkün. Eğer yalnızsanız, karşınızdaki kişiden çok etkilenebilir ve harekete geçebilirsiniz. Bu kişiyi gözünüzde büyütme olasılığı da var.

Yükselen Terazi

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Yakın çevrenizde bir yere gidebilir, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yeni bir kurs ya da eğitime başlamanız da mümkün. Yeni şeyler öğrenmek ya da bildiklerinizi aktarmak söz konusu olacak. Kardeşlerle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Ne yapacağınızı şaşırdığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Akrep

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Terfi edebilir, zam alabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Ne kadar değerli olduğunuzu fark edeceksiniz, yetenekleriniz takdir edilecek. Çok beğendiğiniz bir şeyi satın almanız, zevkler, keyifler için harcama yapmanız, tatil, eğlence ya da yeni bir hobi için para ayırmanız mümkün. Ancak ayaklarınızı yere sağlam basın ve bütçenizi aşmayın.

Yükselen Yay

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Yeni başlangıçlar, kararlar gündeme geliyor. Gerçekçi ve pratik olmaya çalışın. Bu dönemde fazla iyimser olabilir ve hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz ancak riskleri kontrol edin. Ailevi durumlar ya da duygusallık sizi etkileyebilir.

Yükselen Oğlak

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. Bilinçaltı duygu ve düşüncelerle ilgili önemli farkındalıklar ve çözülmeler var. Size zarar veren alışkanlıkları ya da artık hayatınızda yeri olmayan bazı şeyleri geride bırakıyorsunuz. İç dünyanıza çekilmek ve kendi içinize dönmek iyi gelecek. Ancak yakın çevrenizden gelen bilgilere ya da okuduklarınıza dikkat edin, kafa karıştırıcı ya da yanıltıcı olabilir.

Yükselen Kova

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. Yeni arkadaşlar, dostlar hayatınıza giriyor. Size çok şey katacak, ufkunuzu genişletecek insanlarla tanışabilirsiniz. Bir dernek, grup ya da organizasyona üye olabilir, yeni bir çevreye girebilirsiniz. İdealleriniz ya da sosyal hayatınız için düşünmeden para harcama eğilimindesiniz. Çevrenizdeki bazı insanlar değerlerinizi sorgulamanıza ve kafanızın karışmasına sebep olabilir.

Yükselen Balık

7 Aralık’ta Yay burcunda Yeni ay var. İş hayatında yeni başlangıçlar gündeme geliyor. Bazı teklifler alabilirsiniz ancak ne yapacağınıza karar vermeniz zor gibi. Kafanız karışabilir, belki de birkaç farklı fikir arasında kalacaksınız. Gerçekçi olmaya ve kendinizi hayallere kaptırmamaya dikkat edin. Ayakları yere basmayan, uçuk teklifler alabilirsiniz.

error: Content is protected !!