İkizler Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

cilgin-cuma

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay Mars ile kare, Ay düğümleri ile uyumlu açıda. Güneş ise Jüpiter’le kavuşumda olacak. Dolunay haritasında geri giden Merkür Neptün ile kare açıda.

İletişim kurmak ve düşüncelerimizi ifade etmek istiyoruz fakat iletişim kazaları, yanlış anlama/anlaşılmalar yaşanabilir. Hızlı karar verme eğilimindeyiz. Bilgi toplayabilir, araştırma yapabilir ve bakış açımızı genişletebiliriz. Önemli kararlar almak ve anlaşma yapmak içinse uygun bir zaman değil. Fazlasıyla iyimser ve hırslı olup yanlış karar alma riski var. Büyümek ve gelişmek istiyoruz ve hayallerimiz var ancak olayları yanlış değerlendirebilir ve boyumuzdan büyük işlere kalkışabiliriz. Acele hareket etmek, tepkisel davranmak olumsuz sonuç getirebilir.

Bu dolunay Efsane Cuma indirimlerine denk geliyor.  Fazla harcama yapabilir, bütçemizi aşabiliriz. Merkür geri gidiyor, alışverişte dikkatli olmakta fayda var. Önceden karar verdiğimiz ancak almayı ertelediğimiz şeyleri satın almak iyi fikir.

İkizler burcunda dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Daha önce gündeme gelmiş bir anlaşma, sözleşme ya da teklif tekrar gündeme geliyor. Ancak Merkür geri gidiyor, evrak işlerinde dikkatli olun. İletişime dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yanlış anlama/anlaşılmalar yaşanabilir. Yurtdışı ile bağlantılı görüşmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Boğa

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Ödenmemiş alacakları tahsil edebilir ya da gelirinizi artırabilirsiniz. Ani bir harcama da söz konusu olabilir. Finansal konularda risk alma eğilimindesiniz ancak dikkatli olun zira Merkür geri gidiyor, karar almadan önce iyice araştırın ve ayaklarınızı yere sağlam basmaya gayret edin.

Yükselen İkizler

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay önemli bir karar vereceğinizi gösteriyor. Bu karar partneriniz, yakın bir dostunuz ya da beraber çalıştığınız biriyle ilgili de olabilir. İkili ilişkilerde iletişime özen göstermeniz gerekiyor. Yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat edin.

Yükselen Yengeç

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz, kendinize vakit ayırın. Rüyalarınıza ve sezgilerinize dikkat edin. Bilinçaltında farkında olmadığınız duygu ve düşünceler açığa çıkabilir. Günlük işlerde aksamalar, yurtdışı ile bağlantılı gelişmeler olabilir. Merkür geri gidiyor, iş ortamında iletişime dikkat etmeniz ve olası hatalara karşı detaylara özen göstermeniz iyi olur.

Yükselen Aslan

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Bir arkadaşınızla tartışabilir ya da grup içinde gerginlik yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde biriyle tanışmanız ve bu kişiden etkilenmeniz de mümkün. Eski dostlarla bir araya gelebilir, iyi vakit geçirebilirsiniz ancak fevri tavırlar da söz konusu olabilir.

Yükselen Başak

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatında önemli gelişmeleri gösteriyor. Üstlerinizden biri işten ayrılabilir ya da çalıştığınız kurumla ilgili bir gelişme olabilir. Ön planda olmanız ve dikkat çekmeniz de mümkün. İş yoğunluğu nedeniyle stres olabilirsiniz ancak ailenizden destek göreceksiniz. Karşınızdaki kişilerin fevri tavırlarına dikkat edin.

Yükselen Terazi

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Seyahate çıkacak, yabancılarla iletişime geçecek ya da yurtdışı ile ilgili işlerle uğraşacaksınız. İş hayatıyla bağlantılı olarak yakın çevrenizde hareketli günler, ziyaretler var. İletişim trafiğiniz de yoğun. Ancak Merkür geri gidiyor, yanlış anlama ve dikkatsizlikler, seyahatlerde gecikme ve aksaklıklar olası.

Yükselen Akrep

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Borçlarla ilgili stresler olabilir ancak geliriniz artıyor. Aşk hayatınız da hareketli. Eğlence, tatil ya da çocuklar için yaptığınız harcamalar bütçenizi etkileyebilir. Ani masraflar çıkabilir.

Yükselen Yay

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay ikili ilişkilerde kritik bir zamanı gösteriyor. Partneriniz, yakın bir dostunuz ya da beraber çalıştığınız biriyle gerginlik yaşayabilirsiniz. Ya da bu kişinin hayatında önemli gelişmeler olabilir, ona destek olmanız gerekebilir. Kendinize odaklandığınız bu dönemde sabrınız düşük, fevri bir ayrılık kararı almanız mümkün.

Yükselen Oğlak

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. İş hayatında yoğunluk, yakın çevrenizde seyahatler ve hareketli günler var. Ancak kendi içinize dönmeye ve dinlenmeye de ihtiyaç duyacaksınız. Kendinize vakit ayırın, rüyalarınıza ve sezgilerinize dikkat edin, sağlığınıza özen gösterin.

Yükselen Kova

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Yeni bir hobiye başlayabilir ya da tatile çıkabilirsiniz. Masraflarınız artıyor. Sosyal hayatınızda eğlenceli günler var. Arkadaş ortamında biriyle tanışmanız ve bu kişiden etkilenmeniz mümkün. Bu kişi daha önceden tanıdığınız biri de olabilir. Fevri çıkışlar yapabilir, daha önce söylemeyeceğiniz şeyleri söyleyebilirsiniz.

Yükselen Balık

23 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay var. Ev, aile ya da anne-babayla ilgili konular gündeme geliyor. Taşınabilir, tadilat ya da dekorasyonla uğraşabilirsiniz. Enerjiniz yüksek, fiziksel işler sizi yormayacak. Ancak fevri davranabilir, aile içerisinde gerginlik yaşayabilirsiniz.

error: Content is protected !!