Akrep Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni ay Neptün ve Pluto ile uyumlu açıda. Yeni ay haritasında Ay düğümleri, Venüs ve Uranüs büyük kare oluşturuyor.

İlişkilerle ilgili kadersel gelişmeler, ani bitişler ya da başlangıçlar söz konusu olabilir. Dönüşüm ve yenilenme için güzel etkiler var. Krizler daha yakın ve derin ilişkiler kurmaya sebep olabilir. Finansal konular, ortaklıklar ya da yatırımlarla ilgili sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Bugünlerde sezgiler oldukça güçlü olacak, daha önce yüzleşmekten kaçtığınız durumlarla yüzleşebilir, sorunları geride bırakabilir ve hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Bu dönemde

  • Daha yakın ilişki kurmak istediğiniz kişilerin nasıl düşündüğünü, ne hissettiğini anlamaya çalışın, onlarla duygularınızı açıkça paylaşın.
  • Eşinizle, ortağınızla maddi konuları konuşun, bütçe ve plan yapın.
  • Varsa borçlarınızı nasıl ödeyeceğinizi planlayın, gerekiyorsa yeniden yapılandırın, vade isteyin.
  • Sezgilerinize dikkat edin, içinize sinmeyen işlere girmeyin, emin değilseniz bekleyin.
  • Bitirmeniz gereken iş ya da ilişkileri hayatından çıkarın, geride bırakın.
  • Eşyalarınızı elden geçirin, kullanmadığınız eşyaları verin, bağışlayın ya da atın.
  • İşbirliği yapabileceğiniz kişilerle bağlantıya geçin.
  • Olumsuz duygularla yüzleşin ancak bu duygulara takılmayın, yaşadıklarınızdan ne öğrendiğinize odaklanın.

7 Kasım ayrıca Jüpiter’in Akrep’te son günü. 13 aydır Akrep’te olan Jüpiter 8 Kasım’da Yay burcuna geçiyor ve 2 Aralık 2019’a dek yöneticisi olduğu Yay’da olacak.

Akrep burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni ay finansal destek bulabileceğinizi gösteriyor. Kredi alabilir, borç bulabilir, varsa finansal problemleri çözebilir ve işleri yoluna sokabilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızın geliri artacak ve size maddi-manevi destek olacak. Bu dönemde gizemli konular ya da psikolojiyle ilgilenebilir, hayatınızda bazı şeyleri değiştirmeye karar verebilirsiniz.

Yükselen Boğa

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. İkili ilişkiler ve ortaklıklar önem kazanıyor. Eğer yalnızsanız, yeni bir ilişki ya da ortaklık gündeme gelecek. Bu daha önceden tanıdığınız ya da birlikte olduğunuz biri olabilir. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkinizde bir süredir yaşadığınız problemleri çözmek için adım atacaksınız. İlişkinizde yeni bir dönem başlıyor.

Yükselen İkizler

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje başlıyor. İş hayatında olumlu gelişmeler var. Verimli çalışmanız yükselmenizi ya da başka bir departmana geçmenizi sağlayacak. Bu dönemde sağlığınıza özen göstermeye, yediklerinize dikkat etmeye ya da spora başlayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Eğer yalnızsanız, ilginizi çeken biriyle tanışabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayacak ya da çocuklarla daha fazla vakit geçireceksiniz. Kısa bir tatile çıkmak, eğlenmek, hayattan keyif almak ya da çocuklarla ilgili başlangıçlar gündeminizde.

Yükselen Aslan

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Ev ve aileyle ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Taşınabilir, evinizde tadilat ya da değişiklik yapabilirsiniz. Ev ya da araba almanız da mümkün. Ailenizle bir araya gelecek ve evde huzurlu hissedeceksiniz.

Yükselen Başak

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilir, partnerinizle seyahate çıkabilir, iyi vakit geçirebilirsiniz. Kardeşinizle ilgili haberler alacaksınız. Yakın çevrenizde farklı kişilerle bir araya gelebilir ve arkadaş olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş teklifi ya da zam alabilir, yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Yetenekleriniz takdir ediliyor ve kendinizi güvende hissediyorsunuz. İstediğiniz bir şeyi satın almanız da mümkün. Ancak Venüs halen geri gidiyor, güzellikle ilgili harcamalara dikkat edin, kalıcı ve büyük değişiklikler yapmayın.

Yükselen Akrep

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Kendinize, isteklerinize odaklanıyor ve harekete geçiyorsunuz. Yeni başlangıçlar gündeme geliyor. Dış görünüşünüzle ilgilenmeniz mümkün ancak Venüs halen geri gidiyor, önemli değişiklikler yapmayın.

Yükselen Yay

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Bu sene bilinçaltında önemli değişimler yaşadınız ve bir dönemin sonuna geldiniz. Yeni ay bu süreci tamamlamanızı sağlayacak farkındalıkları gösteriyor. Kendi içinize dönebilir ve hayatınızda bazı şeyleri bitirebilirsiniz. Gizli konular ya da sırlar ortaya çıkabilir, aileniz ve sevdikleriniz için özveride bulunabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni insanlarla tanışacak, farklı gruplara gireceksiniz. Dernek vb. bir yere başlayabilirsiniz. Arkadaşlarla bir araya gelecek, güzel vakit geçireceksiniz. Dostluklar pekişiyor. İşle bağlantılı bir ekip kurabilirsiniz. İş hayatında ekip çalışmaları gündeme geliyor.

Yükselen Kova

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme geliyor. İş teklifi alabilir, başka bir şirkete, pozisyona ya da departmana geçebilirsiniz. Toplumun gözü önünde olacak, dikkat çekeceksiniz. İş hayatında taşlar yerine oturuyor.

Yükselen Balık

7 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni bir eğitim ya da kursa başlayacak ya da seyahate çıkacaksınız. Hayatla ilgili görüşleriniz netleşiyor, anlayışınız yükseliyor. Görüşlerinizi ifade edecek ve ikna edici olacaksınız. Akademik bir çalışmaya başlayabilirsiniz.

error: Content is protected !!