Boğa Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

24 Ekim’de akşam 19:44’te Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay Satürn’le uyumlu, Ay düğümleri ile kare, Uranüs’le kavuşumda, geri giden Venüs’le karşıt.

Venüs gerilemesinin (5 Ekim-16 Kasım) ortasında Dolunay ilişkiler ya da para ile ilgili bir dönüm noktasını gösteriyor. Değer verdiğiniz şeyler hızla değişebilir ve sizin için önemli olan şeyler önemini yitirebilir. Eğer ilişkiniz kötüye gidiyorsa, süreç hızlanabilir. İlişkinizdeki bazı kalıpları kırmak için güçlü bir dürtü hissedebilir, aniden uzun süredir devam eden bir problemin nedenini anlayabilirsiniz. Beklenmedik karşılaşmalar ya da karşıtlıklar yaşanabilir.

Bu dönemde 4 gezegen -Güneş, Merkür, Venüs ve Jüpiter- Dolunay’ın karşıt burcu Akrep’te yer alıyor. Sezgisel Akrep burcundaki yoğunluk görünenin ardında görünmeyen sebepleri anlamaya yarayabilir. Dolunay’la birleşen Uranüs uyanış getirebilir yani kendinizi daha iyi anlayabilir ve yaşananların sebebini açıklıkla görebilirsiniz.

Bu dönemde,

  • Boğa dayanıklı ve sabırlı bir burç, adım adım ilerleyin, acele etmeyin.
  • Boğa 5 duyuyu gösteriyor. Yemek yapın, parka gidin ya da günbatımını seyredin. Size keyif verecek ya da sizi rahatlatacak bir şeyler yapın.
  • Boğa aşırı duygusallıktan ve abartıdan hazzetmez, sakin olun. Anda kalın. Nefesinize dikkat edin. Sade ve basit olanı seçin. İşleri karmaşık hale getirmeyin.
  • Boğa burcu boğaz ve boyun bölgesini gösteriyor. İfade edilmeyen duygular bu bölgede rahatsızlığa sebep olabilir. Duygularınızı yazın ya da güvendiğiniz birine anlatın, içinize atmayın.
  • Boğa burcu müzikle de ilgili. Derin duyguların yaşandığı bu dönemde müzik iyileştirici olabilir. Sevdiğiniz müzikleri dinleyin, daha iyisi şarkı söyleyin, dans edin.
  • Boğa değerlerimiz ve özsaygımızla ilgili. Değerlerinize uygun yaşadığınızdan, değer verdiğiniz şeylere özen gösterdiğinizden emin olun.
  • Akrep burcundaki gezegen yoğunluğu kıskançlık, kin, nefret, intikam vb. olumsuz duyguları gösterebilir. Bu duyguların davranışlarınızı yönlendirmesine izin vermeyin. Affetmeyi seçin.
  • Boğa en bereketli burçlardan biri. Bolluğa ve berekete odaklanın, hayatınızda iyi giden şeyleri ve maddi-manevi sahip olduklarınızı yazın. Şükredin.

Boğa burcunda Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay para ile ilgili streslere işaret ediyor. Maddi olarak güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz. Ödemelerde gecikme yaşanabilir. Önemli bir gelir kaynağından vazgeçmeniz mümkün. Değerleriniz hızla değişiyor, daha önce önem verdiğiniz şeyler önemini yitiriyor.  Beklenmedik masraflar çıkabilir ya da ani bir kararla beğendiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz.

Yükselen Boğa

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay ani kararlara işaret ediyor. Beklenmedik çıkışlar yapabilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlik söz konusu olabilir. Eğer ilişkinizde bir takım sorunlar yaşıyorsanız, ayrılmaya karar vermeniz olası. Bu dönemde dış görünüşünüzü yenileyebilir, tarzınızı değiştirebilirsiniz. Dengeli beslenmeye ve dinlenmeye özen gösterin.

Yükselen İkizler

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay ani bitişlere işaret ediyor. Gizli konular, sırlar açığa çıkıyor. Bilinçaltı duygu ve düşüncelerin farkına varabilir, önemli bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Rüya ve sezgilerinize dikkat edin. Sağlığınıza özen gösterin ve kontrollerinizi aksatmayın. Dinlenmeye zaman ayırın. Bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda endişelenmeniz mümkün. Olayları kontrol etmeye çalışmayın, akışa güvenin ve kendinize vakit ayırın.

Yükselen Yengeç

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay bir arkadaşınızın beklenmedik tavırlarına işaret ediyor. Bu kişiyle ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Ya da sevgilinizle yaşadığınız sorunlar gelecek planlarınızı hızlı bir şekilde değiştirmenize sebep olacak. Ani bir kararla sevgilinizden ayrılmanız mümkün. Farklı bir çevreye girebilir, sıra dışı kişilerle tanışabilirsiniz.

Yükselen Aslan

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatında beklenmedik durumlara işaret ediyor. Üstlerinizden biri ani bir kararla işten ayrılabilir. Bu dönemde imajınıza dikkat edin, iş hayatında yaşadığınız olaylar iç huzurunuzu ya da ailenizi etkileyebilir. Sürpriz kararla işten ayrılmanız da mümkün. Kariyerinizde değişim ve özgürlük ihtiyacı öne çıkıyor. Hedefleriniz değişiyor.

Yükselen Başak

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay ani bir seyahati gösteriyor. Hukuk, medya, yayıncılık, eğitim ya da yurtdışı ile ilgili beklenmedik bir olay gündeme geliyor. Eşinizin ailesiyle ilişkilere özen gösterin. Yakın ya da uzak akrabalarla görüş ayrılıkları söz konusu olabilir. İnançlarınızı sarsan ve görüşlerinizi değiştiren durumlar var. Ufkunuz genişliyor, hayata farklı bir açıdan bakmaya başlıyorsunuz.

Yükselen Terazi

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay para ile ilgili streslere işaret ediyor. Ödemelerdeki gecikme bütçenizi zora sokabilir. Borç-alacak, kredi, yatırım, vergi, sigorta ya da mirasla ilgili ani gelişmeler var. Acil çözülmesi gereken bir durum oluşabilir. Finansal bir ortaklığı bitirmeniz ya da beklenmedik bir ödeme almanız mümkün.

Yükselen Akrep

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay hayatınızdaki önemli kişilerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Partneriniz, yakın bir dostunuz ya da ortağınızın beklenmedik davranışları var. Bu kişiyle ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Eski bir dost ya da sevgili ile hiç beklemediğiniz bir yerde karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Yay

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay iş ortamında ani gelişmelere işaret ediyor. Beraber çalıştığınız biri aniden işten ayrılmaya karar verebilir. Evde ya da işte sizin için çalışan kişilerin -bakıcı, temizlikçi vb.- beklenmedik tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza da dikkat edin, dengeli beslenmeye ve dinlenmeye özen gösterin.

Yükselen Oğlak

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay aşk hayatınız ya da çocuklarla ilgili ani gelişmelere işaret ediyor. Sürpriz bir ayrılık ya da sürpriz bir karşılaşma gündeme gelebilir. Bir arkadaşınızla gerginlik yaşamanız da mümkün. Ya da arkadaşınızın size ilgisi olduğunu fark edebilirsiniz. Çocuklarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir veya beklenmedik bir hamilelik söz konusu olabilir.

Yükselen Kova

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay ev ya da aileyle ilgili ani gelişmelere işaret ediyor. Evinizde tadilat gerektiren durumlar ya da aile içerisinde beklenmedik bir kriz söz konusu olabilir. Ani bir kararla taşınmanız da mümkün. Bu dönemde kendinizi güvende hissetmeniz zor olabilir, duygularınıza özen gösterin.

Yükselen Balık

24 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay kardeş/akraba ve komşularla ilgili ani gelişmelere işaret ediyor. Ani bir seyahate çıkmanız da mümkün. Kardeş/akraba/komşu ya da yakın çevrenizden birinin beklenmedik tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişiyle ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Düşünceleriniz hızlı bir şekilde değişebilir, ağınızdan hiç ummadığınız sözler çıkabilir. Eğitim hayatında ani bir değişiklik gündeme gelebilir.

error: Content is protected !!