Terazi Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yeni ay Mars ile uyumlu, Pluto ile kare, Neptün ile 150 derece açıda. Yeni ay ilişkilere vurgu yapıyor, güzellik, adalet, uyum ve huzur arayışını gösteriyor. Ancak pek huzurlu olduğumuz söylenemez çünkü Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs Akrep’te 5 Ekim-16 Kasım arasında geri gidiyor. İlişkiler sarpa sarabilir, eski ilişkiler, aşklar gündeme gelebilir. Eski sevgilinizle karşılaşabilir, görüşebilir ya da kendinizi onu düşünürken bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların kaba ya da duyarsız tavırları dikkatinizi çekebilir.

Yine de ilişkiler üzerinde çalışabilir, sorunları çözebilir ya da yeni ilişkiler, dostluklar, ortaklıklar kurabiliriz. Ancak yeni kurulan ilişkilerde karşınızdakini tanımak ve güvenmek için kendinize zaman verin.

Terazi, kendisinden çok karşısındakini düşünen ve ilişkide uyumu korumaya çalışan bir burç. Karşınızdakinin duygularına ve değer verdiği şeylere özen gösterin. İhtiyaçlarını anlamaya çalışın. Orta yolu bulmak, uzlaşmak en iyisi. Bu dönemde,

  • Partnerinizle kıskançlık yüzünden tartışabilirsiniz, dikkat edin.
  • İlişkide geçmişten gelen problemleri konuşabilirsiniz ancak ego çatışmalarından uzak durun.
  • Kim haklı tartışması yaşanabilir, yapılacak işler, iş bölümü gibi konular gündeme gelebilir.
  • İlişkilerde sorumlulukları dengelemek, alma-verme dengesini kurmak ve sağlıklı sınırlar koymak için adım atın.
  • Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, geçmişte yaşadığınız ilişkileri gözden geçirin. Yaşadıklarınızı daha iyi anlamak için bağlanma stilinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dış görünüşünüzle ilgilenin, kendinize özen gösterin. Hazır Venüs geri giderken gardırobunuzu elden geçirin ve artık giymediğiniz veya içinde iyi hissetmediğiniz şeyleri elden çıkarın.
  • Dış görünüşle ilgili kaygılar yaşanabilir, ufak değişiklikler yapılabilir ancak kalıcı değişiklikler yapmayın.
  • Evinizi, çalışma masanızı, çevrenizi güzelleştirin. Güzel bir yastık, ufak bir vazo, sevdiğiniz bir fotoğraf ya da  çiçek koyabilirsiniz.
  • Terazi burcu denge anlamına da geliyor, kendi içinizde denge ve huzuru korumak için meditasyon yapın.

Terazi burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yakın ilişkiler, ortaklıklar ve ortak finansal konular gündeminizde. İş hayatındaki baskı ve sorumluluklar ilişkilerinizi etkiliyor. Evlilik ya da ortaklıkla ilgili problemlere odaklanmanız gerekebilir. Uzlaşma gereği var. 9-12 Ekim arasında bazı iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

Bu dönemde eski sevgili ya da eşle tekrar bir araya gelmek de mümkün. Eğer yeni biriyle ilişkiye başlarsanız, karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Beraberliğiniz düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir ya da bu kişinin geçmişi ile ilgili durumlar aranıza girebilir, bir araya gelmenizi zorlaştırabilir.

Yükselen Boğa

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. İşle ilgili başlangıçlar, yeni projeler gündeme geliyor. Yasal meseleler ya da yurtdışı ile ilgili konular üzerinizde baskı yaratabilir. 9-12 Ekim arasında beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilere özen gösterin, iletişime dikkat edin, ego çatışmalarından uzak durun.

Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, eski bir ilişki ya da ortaklık gündeme gelebilir. Eski eş ya da sevgiliyle karşılaşabilir ve tekrar bir araya gelebilirsiniz. Eğer yeni biriyle ilişkiye başlarsanız, karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Beraberliğiniz düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir ya da bu kişinin geçmişi ile ilgili durumlar aranıza girebilir, beraber olmanızı zorlaştırabilir.

Yükselen İkizler

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Çocuklarla ilgili gelişmeler, aşk, hobiler, keyif, eğlence ya da tatil gündeme geliyor. Para ile ilgili konular üzerinizde baskı yaratabilir. Yatırımlarla ilgili endişeler söz konusu olabilir. Eğlence ya da tatile para ayırmak istemeyebilirsiniz. Bu dönemde eski bir aşk tekrar gündeme gelebilir, canlanabilir.

Eğer yeni biriyle ilişkiye başlarsanız, karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Beraberliğiniz düşündüğünüz gibi gitmeyebilir ya da bu kişinin geçmişi ile ilgili durumlar aranıza girebilir, beraber olmanızı zorlaştırabilir.

Yükselen Yengeç

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Ev ve aileyle ilgili konular gündeme geliyor. Taşınabilir, evinizde tadilat yapabilir, dekorasyonla uğraşabilirsiniz. Anne- babanızla ilgilenmeniz gerekebilir. Bugünlerde ikili ilişkiler duygusal olarak huzursuz olmanıza sebep olabilir. Karşınızda güçlü ya da baskıcı insanlar var. 9-12 Ekim arasında bazı iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. İlişkilere dikkat edin, duygularınıza özen gösterin.

Eğer yeni biriyle ilişkiye başlarsanız, karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Beraberliğiniz düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir ya da bu kişinin geçmişi ile ilgili durumlar aranıza girebilir, beraber olmanızı zorlaştırabilir.

Yükselen Aslan

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yakın çevreniz, kardeş/akraba ya da komşularla ilgili gelişmeler var. Zihinsel çalışmalara odaklanabilir, yeni bir kursa ya da eğitime başlayabilirsiniz. Kısa bir seyahat gündeme gelebilir, ancak günlük hayatınızda yapılması gerekenler üzerinizde baskı yaratıyor.

Yükselen Başak

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Para ile ilgili gelişmeler var. Yoğun çalışmanız gelirinize olumlu yansıyor ve kazancınız artıyor. Eğlence, tatil ya da çocuklarla ilgili masraflar bütçenizi zorlayabilir, dikkatli olun. 9-12 Ekim arasında iletişime dikkat edin, beklenmedik konuşmalar ya da fikirlerinizin değişmesi söz konusu olabilir. Yakın çevreyle ilişkilerde soğukluk yaşayabilirsiniz.

Yükselen Terazi

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Kendinize ve isteklerinize odaklanıyor, kendinizi güçlü bir şekilde ifade ediyor ve çevrenizde etkili oluyorsunuz. Yeni başlangıçlar var ancak ailevi sorumluluklar yorulmanıza sebep oluyor ya da istediğiniz yönde hareket etmenizi kısıtlıyor. 9-12 Ekim arasında bazı iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik masraflar çıkabilir. Ego çatışmalarından uzak durun.

Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, eski bir ilişki ya da ortaklık gündeme gelebilir. Eski eş ya da sevgiliyle karşılaşabilir ve tekrar bir araya gelebilirsiniz. Eğer yeni biriyle ilişkiye başlarsanız, karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Beraberliğiniz düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir ya da bu kişinin geçmişi ile ilgili durumlar aranıza girebilir, beraber olmanızı zorlaştırabilir.

Yükselen Akrep

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Kontrol dışı gelişmeler, bitişler söz konusu olabilir. Zihinsel yorgunluk sağlığınızı etkileyebilir. Tek başınıza vakit geçirmeye ve kafa dinlemeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Gizli konular, sırlar ya da bilmediğiniz, farkında olmadığınız şeyler açığa çıkıyor. 9-12 Ekim arasında ilişkilere dikkat edin. Ani karşılaşmalar olabilir, umulmadık sözler sarf edilebilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, eski bir ilişki ya da ortaklık gündeme gelebilir. Eski eş ya da sevgiliyle karşılaşabilir ve tekrar bir araya gelebilirsiniz. Eğer yeni biriyle ilişkiye başlarsanız, karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Beraberliğiniz düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir ya da bu kişinin geçmişi ile ilgili durumlar aranıza girebilir, beraber olmanızı zorlaştırabilir.

Yükselen Yay

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Sosyal hayatınız canlanıyor, yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarla bir araya gelebilir, seyahate çıkabilirsiniz. Ancak maddi konular üzerinizde baskı yaratıyor, tatil ve eğlenceye fazla para ayırmak istemiyorsunuz. 9-12 Ekim arasında ilişkilere dikkat edin. Arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanlar olabilir. Ego çatışmalarından uzak durun.

Yükselen Oğlak

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. İş hayatında yeni başlangıçlar gündeme geliyor. Ancak kariyer evinizin yöneticisi Venüs geri gidiyor, işler tam istediğiniz gibi gitmeyebilir ve bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu dönemde değer verdiğinizi şeyleri ve yapmak istediklerinizi gözden geçirin. 9-12 Ekim arasında ekip çalışmalarına ve sosyal ilişkilere dikkat edin. Beklenmedik sözler sarf edilebilir. Ego çatışmalarından uzak durun.

Yükselen Kova

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Yurtdışı seyahat, eğitim, yayıncılık, medya ya da yasal meseleler gündeminizde. Yeni şeyler keşfediyor, öğreniyor ve hayata bakış açınızı genişletiyorsunuz. Görüşleriniz değişebilir, fikirlerinizi güçlü bir şekilde savunabilirsiniz. 9-12 Ekim arasında iş hayatında ilişkilere ve imajınıza dikkat edin. Ego çatışmalarından uzak durun. Beklenmedik konuşmalar söz konusu olabilir. Beraber çalıştığınız bir kişiden etkilenmeniz mümkün.

Yükselen Balık

9 Ekim’de Terazi burcunda Yeni Ay var. Ortak finansal konular, yatırımlar, kredi ve borç ödemeleri gündeminizde. Ödemeler gecikebilir, sosyal hayat ve eğlence için yaptığınız harcamalar bütçenizi zora sokabilir. Ya da hedefleriniz için gereken finansmanı bulmak stres yaratabilir. Bir arkadaşınızla borç-alacak meseleleri yüzünden ters düşmeniz mümkün. 9-12 Ekim arasında seyahatlerde dikkatli olun, beklenmedik aksaklıklar çıkabilir.

error: Content is protected !!