Koç Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

25 Eylül’de sabaha karşı Koç burcunda Dolunay var. Dolunay Kuzey Ay Düğümü ve Mars ile olumlu açı yapıyor ancak Kiron’la kavuşum, Satürn’le ise kare açıda.

Sorunlarla tek başımıza başa çıkmak zorunda kalabilir ve yalnız hissedebiliriz. Bazı işler gözümüzde büyüyebilir ya da iş yükümüzün sandığımızdan fazla olduğunu görebiliriz. Kendimizi öne sürmek, ortaya koymak ya da istediğimiz yöne gitmekle ilgili endişe yaşayabiliriz. Otoriteyle sorun, ikili ilişkilerde gerilim ve bazı ilişkilerin sona ermesi söz konusu olabilir. Her şeye rağmen, gerçekçi olmak ve sorumluluk almak olumlu sonuç getirecek.

Mars, 23-28 Eylül arasında Güney Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Acelecilik, kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olun. Gereksiz tartışmalardan uzak durun.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

23 Eylül sonrasında ikili ilişkiler ya da partnerinizle ilgili gelişmeler öne çıkacak. Özellikle 22-23 Eylül civarında partnerinizle iletişim kurmak kolay değil. 25-26 Eylül’de ise iş hayatı ve sorumluluklar ilişkinizi etkileyebilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay kendinizi ifade etmek ve ortaya koymakla ilgili hassasiyeti ve duygusal bir dönemi gösteriyor. İkili ilişkilerde zorluklar gündeme gelebilir, kendi yolunuzu çizmeye karar verebilirsiniz. Dış görünüşe fazlaca önem vermeniz ve görünüşünüzle ilgili endişelenmeniz de olası.

Yükselen Boğa

23 Eylül sonrasında iş ortamı ile ilgili gelişmeler öne çıkacak. Özellikle 22-23 Eylül civarında beraber çalıştığınız kişilerle iletişim kurmak kolay değil. 25-26 Eylül’de ise yurtdışı ile ilgili engeller günlük işlerinizi aksatabilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Kendinize vakit ayırın, sağlığınıza özen gösterin ve dinlenin. Gündelik işlerle ilgili yorgunluk ya da işle ilgili endişe sağlığınızı etkileyebilir. Kontrolünüzde olmayan gelişmeler ve bitişler olabilir. Sezgilerinize dikkat edin, olayları akışa bırakın ve her işte bir hayır olduğunu unutmayın.

Yükselen İkizler

23 Eylül sonrasında aşk, eğlence, hobiler ve yaratıcı uğraşlar gündeme geliyor.  Özellikle 22-23 Eylül civarında partnerinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz, yanlış anlamalar olabilir. 25-26 Eylül’de ise parasal meseleler keyfinizi kaçırabilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay arkadaşlar ve gruplarla ilgili hassas bir dönemi gösteriyor. Sevgiliniz ve arkadaşlarınız arasında kalabilir ya da bir arkadaşınızla kırgınlık yaşayabilirsiniz. Bir arkadaşınızla aranızın bozulması ve bu kişiyi hayatınızdan çıkarmanız da olası.

Yükselen Yengeç

23 Eylül sonrasında evinize ve ailenize vakit ayıracaksınız. Evinizi düzenleyebilir, güzelleştirebilir, sonbahar temizliğine girişebilirsiniz. Özellikle 22-23 Eylül civarında partneriniz ya da ailenizle iletişim kurmak kolay değil. 25-26 Eylül’de ise ikili ilişkiler kendinizi güvende hissetmenizi zorlaştırabilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatında kritik bir dönemi gösteriyor. Üstlerinizden biri işten ayrılabilir, bazı bitişler ve önemli kararlar söz konusu olabilir. Ön plana çıkabilirsiniz ancak stresli bir dönem olabilir. Ev ve iş arasında kalabilirsiniz.

Yükselen Aslan

23 Eylül sonrasında kardeş, kuzen, akraba ya da komşularla bir araya geleceksiniz. Zihinsel çalışmalar, okumak, yazmak ya da gezmek öne çıkıyor. Özellikle 22-23 Eylül civarında iletişim sorunları yaşanabilir. 25-26 Eylül’de zihinsel yorgunluğa dikkat etmek gerekiyor.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay eğitim hayatında kritik bir dönemi gösteriyor. Sağlık sorunları eğitiminizi etkileyebilir. Yurtdışı ya da hukukla ilgili problemler çıkabilir. Kardeş, kuzen ya da komşularla anlaşmazlık, işte yoğunluk söz konusu olabilir.

Yükselen Başak

23 Eylül sonrasında maddi konular gündemde olacak. Para ile ilgili düşünecek, konuşacak, gelirinizi artırmak ya da yatırım yapmak isteyeceksiniz. Özellikle 22-23 Eylül civarında para ile ilgili endişe, hesaplarla ilgili karışıklık söz konusu olabilir. 25-26 Eylül’de ise eğlence, tatil ya da çocuklarla ilgili masraflar bütçenizi zorlayabilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay ortak finansal konular, kredi ya da borçlarla ilgili problemleri gösteriyor. Eşinizin ya da ortağınızın geliri ile ilgili sorunlar ya da yatırım, miras, borç, tazminat, vergi, sigorta işleri ile ilgili stresler gündeme geliyor. Nedensiz korkular açığa çıkabilir, yakın ilişkilerde karşınızdakine güvenmekte zorlanabilirsiniz.

Yükselen Terazi

23 Eylül sonrasında sizin döneminiz başlıyor. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacak ve ifade edeceksiniz. Çevrenizdekileri etkilemeniz zor olmayacak. Özellikle 22-23 Eylül civarında ikili ilişkilerde iletişime dikkat edin, düşüncelerinizi ifade etmeniz kolay değil. 25-26 Eylül’de ise ev ve aileyle ilgili işler yorgunluğa sebep olabilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay ikili ilişkilerde kritik bir dönemi gösteriyor. Partneriniz, ortağınız ya da yakın bir dostunuz zorluk yaşayabilir ve ona destek olmanız gerekebilir. Ya da hayatınızdaki önemli bir ilişki bitebilir, ayrılık kararı alabilirsiniz. İlişkilere odaklanacak ve sorunları çözmeye çalışacaksınız.

Yükselen Akrep

23 Eylül sonrasında günlük koşuşturmadan uzaklaşmak ve kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Tek başınıza zaman geçirmek ve dinlenmek iyi gelecek. Özellikle 22-23 Eylül civarında olumsuz düşünceler ve endişeden uzak durun, kuruntu yapmayın. 25-26 Eylül’de kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilir, zihinsel olarak yorulabilirsiniz.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bünyeniz hassas olabilir. Üzerinde çalıştığınız bir projeyi bitirmek için çaba gösterebilir, yorulabilirsiniz. Ya da beraber çalıştığınız bir kişi işten ayrılabilir. Bu kişi evde ya da işte sizin için çalışan bakıcı, temizlikçi vb. biri de olabilir.

Yükselen Yay

23 Eylül sonrasında sosyal hayatınız hareketleniyor. Arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelecek ya da ekip çalışmalarında yer alacaksınız. Özellikle 22-23 Eylül civarında grup içi iletişim sorunları yaşanabilir, arkadaşlarla yanlış anlamalar olabilir. 25-26 Eylül’de ise maddi konular ve tutumlu olma gereği sosyal hayatınızı etkileyebilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Çocuklar ya da aşkla ilgili konular gündeme geliyor. Çocuklarla ilgili hassasiyetler ve endişe söz konusu olabilir. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa, ayrılık gündeme gelebilir. Duygularınızı ifade etmekte kırılgan hissedebilirsiniz. Partnerinize ya da çocuklarınıza karşı duyarlı ve alıngan olmanız mümkün.

Yükselen Oğlak

23 Eylül sonrasında kariyerinize odaklanacaksınız. Üstlerinizin dikkatini çekecek, kendinizi iyi ifade edecek ve iş hayatında etkili olacaksınız. Özellikle 22-23 Eylül civarında üstlerle iletişimde sorun yaşanabilir, yanlış anlamalara dikkat edin. 25-26 Eylül’de ise otorite figürleri ile çatışma söz konusu olabilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Ev ve aileyle ilgili konular gündeme geliyor. Anne-babanızla ilgili hassasiyetler olabilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev ve iş arasında kalmanız da mümkün. Bu dönemde kendinizi güvende hissetmeniz kolay değil. Ev ya da aileyle ilgili bitişler söz konusu olabilir.

Yükselen Kova

23 Eylül sonrasında eğitim, seyahat, yurtdışı, yayıncılık, hukuk ya da medya ile ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Kendinizi geliştiriyor, ufkunuzu genişletiyorsunuz. Özellikle 22-23 Eylül civarında iletişim, seyahat ya da yurtdışı ile ilgili aksaklık olabilir.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay yakın çevreniz, kardeş, kuzen, akraba ya da komşularla ilgili hassas bir dönemi gösteriyor. Ya da eğitimle ilgili endişeler söz konusu. Kardeşinizle kırgınlık yaşayabilir, uzaklaşabilirsiniz. Kardeşinizin bazı problemler yaşaması ve onun için endişelenmeniz de olası.

Yükselen Balık

23 Eylül sonrasında ortak finansal konularla ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Yatırım, kredi, borç konuları gündeme geliyor. Özellikle 22-23 Eylül parayla ilgili endişe, hesaplarla ilgili karışıklık, ödemelerde ya da para işlerinde gecikme olabilir. 25-26 Eylül’de ise parayla ilgili kısıtlar gelecek planlarınızı etkileyebilir, bir arkadaşınızla borç yüzünden tartışabilirsiniz.

25 Eylül’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay parayla ilgili endişelere işaret ediyor. Bir gelir kaynağından vazgeçmeniz ya da önemli bir satın alma hakkında kararsız kalmanız mümkün. Kendi değerinizi ve yeteneklerinizi sorgulayabilir, gelecekle ilgili endişelenme eğilimde olabilirsiniz.

error: Content is protected !!