Başak Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni ay Pluto ve Jüpiter ile iyi açıda, Neptün’le karşıt durumda. Verimli çalışmak, zihinsel faaliyetler, çevremizi düzenlemek, organizasyon ve plan yapmak için iyi bir zaman. İşle ilgili başlangıçlar olabilir. Sonbahar hazırlıklarına başlayabiliriz. Detaylara dikkat etmek gerek, bazı belirsizlikler olabilir ya da bazı konularda yanılabiliriz.

6-18 Eylül arasında Jüpiter ve Pluto uyumlu açı yapıyor. Konsantrasyon, derinlik, arınma ve yenilenme söz konusu.

9 Eylül’e dek Terazi’de ilerleyen Venüs, 9 Eylül’de Akrep’e geçiyor. (Venüs, 5 Ekim -16 Kasım arasında geri gidecek.)

Başak burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da projeye başlayabilir ya da başka bir departmana geçebilirsiniz. 2018 başından beri iş hayatında artan baskı ve sorumluluklar ve üstlerle yaşadığınız sorunlar sizi yordu. Yeni ay iş hayatında başarılı olabileceğiniz başlangıçları gösteriyor.

9 Eylül’den sonra işinizi geliştirmek veya borçlarınızı ödemek için kaynak bulmakta şanslı olacaksınız. Başkalarından maddi-manevi destek göreceksiniz. Partneriniz ya da ortağınızın finansal koşulları iyileşebilir. Bu dönemde partnerinizle yakınlaşabilir, bilinmeyene dair korkularla yüzleşebilir, psikoloji ya da spritüel çalışmalarla ilgilenebilirsiniz.

7-13 Eylül arasında para ya da ikili ilişkilerle ilgili ani gelişmeler olabilir. Ummadığınız birinden etkilenebilirsiniz.

Yükselen Boğa

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa yeni biriyle tanışabilir ve bu kişiden etkilenebilirsiniz. Çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Yeni bir hobiye başlayabilir ya da eğer biriyle birlikteyseniz ilişkinize odaklanabilirsiniz. Yeni başlangıçlar gündemde geliyor.

2018 başından beri eğitim hayatında artan baskı ve sorumluluklar ya da yurtdışı ile ilgili sorunlar sizi yordu. Yeni ay dinleneceğiniz, eğleneceğiniz ve kendinizi göstereceğiniz koşullara işaret ediyor.

9 Eylül’den sonra ikili ilişkilerde mutluluk var. Partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olacak ya da birlikte mutlu olacaksınız. Partneriniz, yakın dostlarınız ya da ortağınız sizi destekleyecek. Bu dönemde aşktan ve ilişkilerden yana şanslısınız.

Ancak 7-13 Eylül arasında ikili ilişkilerde ani gelişmeler ve sorunlar ortaya çıkabilir.

Yükselen İkizler

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir eve taşınabilir, temizlik, tadilat ve dekorasyon işleriyle uğraşabilirsiniz. Aile içerisinde yeni başlangıçlar olabilir. Anne- babanızla ilgili gelişmeler öne çıkıyor.

2018 başından beri ortak finansal konularla ilgili sorumluluklar, borç ve kredilerle ilgili gelişmeler sizi yordu. Kendinizi güvende hissetmekte zorlandınız. Yeni ay ailenizden maddi destek almayı gösterebilir. Ya da iş hayatında olumlu gelişmeler olabilir ve kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

9 Eylül’den sonra iş hayatında mutlu olacaksınız. İş ortamınız güzelleşiyor, birlikte çalıştığınız kişilerden destek görüyorsunuz. Verimli çalışacak ve çalışmaktan keyif alacaksınız. Yeme-içmeye düşkünlük ve günlük işlerde tembellik de söz konusu olabilir.

7-13 Eylül arasında iş ortamı ya da sağlıkla ilgili ani gelişmeler ve sorunlar çıkabilir. Beraber çalıştığınız kişiler ya da sizin için çalışanlarla problem yaşanabilir.

Yükselen Yengeç

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Kardeş, komşu, kuzen ya da akrabalarla ilgili olumlu gelişmeler var. Yeni bir kursa ya da eğitime başlayabilir, sevgilinizle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve öğretmekten keyif alacaksınız.

2018 başından beri partneriniz, yakın dostlarınız ya da beraber çalıştığınız kişilerle yaşadığınız zorluklar sizi yordu. Yeni ay yakın çevrenizden destek alabileceğiniz koşullara işaret ediyor. İletişim yeteneğiniz ilişkilerinizi olumlu etkiliyor.

9 Eylül’den sonra hayattan daha çok keyif alacaksınız. Tatile çıkabilir, moda, dekorasyon, güzellik, sanat ya da resimle ilgilenebilirsiniz. Çocuklarla iyi anlaşacak ve birlikte iyi vakit geçireceksiniz. Aşk hayatınızda da mutluluk var.

Ancak 7-13 Eylül arasında partneriniz ya da çocuklarla ilgili ani gelişmeler olabilir. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, sosyal çevrenizde biriyle tanışabilir ve bu kişiden etkilenebilirsiniz. Bir arkadaşlık sürpriz bir şekilde aşka dönüşebilir.

Yükselen Aslan

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Terfi edebilir, zam alabilir, koşulları daha iyi bir işe geçebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirecek, takdir edilecek ve kendi değerinizi fark edeceksiniz. Önemli bir satın alma -ev, araba vb.- gerçekleştirmeniz de mümkün.

2018 başından beri çok çalışıyorsunuz, muhtemelen işle ilgili sorumluluklarınız arttı. Yeni ay ise iş hayatında gelirinizi artırabileceğiniz koşulları gösteriyor. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz.

9 Eylül’den sonra evinizde ailenizle olmaktan daha çok keyif alacaksınız. Evinizi güzelleştirebilir, dekorasyonla ilgilenebilir, ailenizden destek görebilirsiniz. Ev için harcama yapmanız ya da ev, araba vb. satın almanız mümkün.

Ancak 7-13 Eylül arasında ev ya da aileyle ilgili ani gelişmeler olabilir. Anne-babanızla ilgili konular gündeme gelebilir.

Yükselen Başak

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni başlangıçlar ve kararlar gündeminizde. Yakın çevrenizin de desteği ile yeni şeylere başlayacak ve başarılı olacaksınız. Dış görünüşünüzle ilgilenebilir, tarzınızı yenileyebilirsiniz.

2018 başından beri kendinizi ifade etmenizi kısıtladığınız noktaları fark ediyorsunuz, aşk ya da çocuklarla ilgili zorluklar var. Yeni ay güçlendiğinizi ve kendinizi daha iyi ifade edeceğinizi gösteriyor.

9 Eylül’den sonra yakın çevrenize kısa seyahatler yapabilir, bol bol gezebilir, kardeş, kuzen ya da komşularla iyi vakit geçirebilirsiniz. Okumak, yazmak ve yeni şeyler öğrenmekten keyif alacaksınız. Olumlu düşünecek ve kendinizi güzel ifade edeceksiniz. Kardeşlerinizden destek görmeniz de mümkün.

Ancak 7-13 Eylül arasında kardeş, kuzen ya da komşularla ilgili ani gelişmeler olabilir. Seyahatlerde terslik yaşanabilir.

Yükselen Terazi

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Bilinçaltında farkında olmadığınız duygu ve düşünceler açığa çıkıyor. Kontrolünüz dışı bitişler ve kayıplar olabilir. Arkanızdan konuşan ya da iş çeviren insanlara karşı dikkatli olun.  Gizli ya da bilmediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz. Sezgilerinize ve rüyalarınıza dikkat edin, iç sesinizi dinleyin. Bilinçaltı kalıplardan özgürleşmek, hafiflemenizi, daha güçlü ve güvende hissetmenizi sağlayacak.

2018 başından beri hayatınızda yeni bir temel atmak için uğraş veriyorsunuz, bu dönemde iç dünyanızdaki güvensizlikler de yüzeye çıkıyor. Yeni ay bilinçaltı farkındalıkları ve bazı şeyleri geride bırakmayı, yenilenmeyi gösteriyor.

9 Eylül’den sonra maddi konularda şanslısınız. Yeteneklerinizi ve kendi değerinizi fark edeceksiniz. Gelirinizi artırabilir, dış görünüş, güzellik, keyif ya da zevkler için harcama yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için masraf yapmanız da mümkün.

Ancak 7-13 Eylül arasında borç, kredi, yatırım ya da ortak finansal konularla ilgili ani gelişmeler olabilir. Sürpriz masraflar bütçenizi kontrol etmenizi zorlaştırabilir.

Yükselen Akrep

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni insanlarla tanışabilir, grup, dernek, vb. bir yere üye olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yeni başlangıçlar var. Gelecek planlarınız değişiyor, yeni hedefler aklınızı meşgul ediyor.

9 Eylül’den sonra kendinizi iyi hissedeceksiniz. Uyumlu ve hoş tavırlarla çevrenizi etkiliyorsunuz. Dış görünüşünüzü yenilemek ve güzelleşmek için iyi bir dönem. Daha mutlu, huzurlu olacak ve hayattan keyif alacaksınız. Yeme-içme ve zevklere düşkünlük de olabilir.

7-13 Eylül arasında ikili ilişkilerde ani gelişmeler ya da beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Sürpriz karşılaşmalar ve hızlı başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Yay

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Terfi edebilir, yeni bir işe ya da projeye geçebilir, diğer insanların dikkatini çekebilir ve ön plana çıkabilirsiniz. İş hayatında yeni başlangıçlar ya da hedefler gündeme geliyor.

2018 başından beri maddi konularda sorumluluk alıyor, borçlarınızı ödemeye ve bütçenizi yoluna sokmaya çalışıyorsunuz. Yeteneklerinizi geliştiriyor ve harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz. Belki de maddi kısıtlarla karşılaştınız. Yeni ay iş hayatında başarılı olarak maddi sorunları aşacağınız bir dönemi gösteriyor.

9 Eylül’den sonra kendi içinize dönecek ve tek başınıza vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Özverili davranabilir, başkalarına yardım edebilir, spritüel konularla ilgilenebilir ve geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz.

7-13 Eylül arasında iş ortamında ani gelişmeler ya da beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Seyahatlerde terslik yaşanabilir.

Yükselen Oğlak

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yurtdışına ya da uzak bir şehre seyahate çıkabilir, yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilirsiniz. Bakış açınızı değiştiren ve hayata daha geniş bakmanıza sebep olan olaylar var. Yayıncılık, hukuk ya da medya ile ilgili başlangıçlar da şanslı görülüyor.

2018 başından beri sorumluluklarınız arttı, çok çalışıyor ve işleri yoluna sokmaya çabalıyorsunuz. Bu süreçte oldukça yoruldunuz. Yeni ay kişisel olarak güçleneceğiniz ve görüşlerinizi iyi ifade edeceğiniz bir dönemi gösteriyor.

9 Eylül’den sonra arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelecek ve güzel vakit geçireceksiniz. Grup çalışmalarından keyif alıyor ve arkadaşlardan destek görüyorsunuz. Geleceğe umutla bakabilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Ancak 7-13 Eylül arasında arkadaşlarla ilgili ani gelişmeler olabilir. Sosyal hayatınız dolayısıyla masraflarınız artabilir. Sosyal çevrenizde biriyle tanışabilir ve bu kişiden çok etkilenebilirsiniz. Bir arkadaşlık sürpriz bir şekilde aşka dönüşebilir.

Yükselen Kova

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Uygun koşullarda borç ya da kredi bulabilir, yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Partnerinizin ya da ortağınızın maddi durumu iyileşiyor. Tazminat, miras vb. bir ödeme almanız da olası.

2018 başından beri kontrolünüz dışındaki gelişmeler sizi oldukça yordu. Bilinçaltı korkular ve endişeler açığa çıktı. Yeni ay bazı şeyleri geride bırakacağınız, korkularla yüzleşeceğiniz ve kendinizi yenileyeceğiniz bir dönemi gösteriyor.

9 Eylül’den sonra iş hayatında ya da bulunduğunuz çevrede göz önünde olacaksınız. Beğenilecek ve takdir edileceksiniz. Üstlerle iyi ilişkiler kuruyor, kendinizi olumlu bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. İş hayatında öne çıkacak ve iyi bir izlenim bırakacaksınız.

7-13 Eylül arasında işte ya da evde ani gelişmeler olabilir. Tepkisel davranabilirsiniz. İş hayatında ilişkiler umulmadık yönde gelişebilir.

Yükselen Balık

9 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğer biriyle birlikteyseniz, partnerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir ya da ilişkinizi farklı bir noktaya taşımaya karar verebilirsiniz. İlişkilerle ilgili başlangıçlar var. Yakın dostlar ya da iş ortağınızla ilgili gelişmeler de söz konusu olabilir.

9 Eylül’den sonra seyahate çıkabilir, yurtdışında iyi vakit geçirebilirsiniz. Seyahatte ya da yurtdışında biriyle tanışmanız ve bu kişiden etkilenmeniz mümkün. Hayata olumlu baktığınız bir dönemdesiniz. Yeni yerler görmekten ve yeni şeyler öğrenmekten keyif alıyorsunuz.

Ancak 7-13 Eylül arasında seyahatlerde ani gelişmeler olabilir. Sosyal çevrenizde gerginlik, arkadaşlarla değer farklılıkları yaşanabilir.

error: Content is protected !!