Balık Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

26 Ağustos’ta öğleden sonra 15:00 civarında Balık burcunda Dolunay var. Güneş ve Ay, hem Satürn hem de Uranüs ile iyi açı yapıyor.

Son 2 ayın zorlu görünümlerinden sonra Dolunay sakin ve huzurlu bir döneme işaret ediyor. Özverili davranabilir, olanı olduğu gibi kabul edebilir, sezgilerimize kulak verebilir ve bazı şeyleri geride bırakabiliriz.

Dolunay haritasında Güneş, Satürn ve Uranüs arasında toprak üçgeni oluşuyor. 27 Ağustos’ta 2 aydır geri giden Mars düzeliyor. Çevremizi düzenleyebilir, işleri yoluna sokabilir ve yeni yaklaşımlar getirebiliriz.

Temmuz ve Ağustos’ta astrolojik görünümler oldukça zorlu idi. Neyse ki önümüzdeki günlerde işler yoluna girecek.

  • 26 Temmuz’dan beri geri giden Merkür, 19 Ağustos’ta düzeldi ancak 2 Eylül’e dek gölge dönemde olacak. (Geri hareketin etkisi azalarak da olsa devam edecek.)
  • 27 Haziran’dan beri geri giden Mars 27 Ağustos’ta düzeliyor. (Mars 9 Ekim’e dek gölge dönemde.) Mars geri giderken durgunluk, pasiflik, kararsızlık yaşadık, geçmişle bağlantılı konular gündeme geldi ve işler sürüncemede kaldı. 27 Ağustos sonrasında enerjimiz artacak, işler hızlanacak ve harekete geçmek kolaylaşacak.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuza bakın.

Yükselen Koç

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Ağustos’un son haftasında kendinize ve dinlenmeye vakit ayırın. İç sesinize ve sezgilerinize kulak verin. Beklemediğiniz yerlerden yardım alabilirsiniz. Koşuşturmadan uzaklaşmak ve biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. İşle ilgili problemler kendiliğinden ve kolaylıkla çözülebilir.

Yükselen Boğa

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Arkadaşlarla bir araya gelmeniz ve iyi vakit geçirmeniz söz konusu. Sosyal hayatınızda ve grup çalışmalarında uyum var. Kendinizi özgürce ifade etmeniz ilişkilerinizi olumlu etkiliyor.

Yükselen İkizler

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. İş hayatında görünür olabilir ve ön plana çıkabilirsiniz. İşe ve projelere odaklanacaksınız. İç dünyanızdaki değişiklikler kariyerinizi olumlu etkiliyor. Kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Yükselen Yengeç

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Hayata bakış açınız değişiyor, ufkunuz genişliyor, hem partneriniz hem de arkadaşlarla ilişkilerde kendinizi iyi ifade ediyorsunuz. İlişkileriniz kendinizi geliştirmenize ve farkındalığınızın artmasına sebep oluyor. Seyahate, tatile çıkmak için de iyi bir zaman.

Yükselen Aslan

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Başkalarından maddi manevi destek bulabilir, yakın ve derin ilişkiler kurabilirsiniz. Borç ya da kredi almak istiyorsanız, bu konuda da şanslısınız. İstediğiniz koşullarda finansal kaynak bulmanız mümkün.

Yükselen Başak

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, etkilendiğiniz biriyle işler ciddiye binebilir. Eğer bir birlikteliğiniz varsa, ilişkinize ya da partnerinize odaklanacaksınız. Partnerinizin hayatında önemli gelişmeler var ya da ilişkiniz yeni bir boyut kazanacak.

Yükselen Terazi

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. İş hayatında önemli bir projeyi tamamlamanız mümkün. Günlük işlere ve projelere odaklanıyorsunuz ancak kendinize zaman ayırmaya da özen gösterin. Günlük hayatınızı iyi organize edebilir, güçlü sezgileriniz sayesinde sorunlara pratik çözümler getirebilirsiniz. İş ortamı ya da beraber çalıştığınız kişilerle ilgili gelişmeler olabilir.

Yükselen Akrep

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Sizi etkileyen biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Tatil ya da seyahate çıkmak için de iyi bir zaman. Çocuklarla ilgili gelişmeler olabilir ya da sanatla ilgilenebilirsiniz.

Yükselen Yay

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Taşınabilir, evinizde değişiklik yapabilir ya da ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Anne-babanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Evinizde ailenizle vakit geçirmekten mutlu olacak ve güvende hissedeceksiniz.

Yükselen Oğlak

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Seyahate çıkabilir, yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu ya da akrabalarla bir araya geliyor, birlikte güzel vakit geçiriyorsunuz. Kendinizi güzel ifade edecek ve çevrenizdekileri etkileyeceksiniz.

Yükselen Kova

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Finansal konularla ilgilenebilir, gelirinizi artırabilir ya da istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Kendi değerinizi fark edeceksiniz.

Yükselen Balık

26 Ağustos’ta Balık burcunda Dolunay var. Kendinize ve isteklerinize odaklanıyorsunuz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilir ve ön plana çıkabilirsiniz. Kişisel konularda yeni kararlar ve başlangıçlar söz konusu.

error: Content is protected !!