Yengeç Burcunda Güneş Tutulması

13 Temmuz’da Yengeç’te Güneş Tutulması var. Güneş ve Ay, Pluto ile partil (tam) karşıt açıda. Güç mücadeleleri ve ego çatışmaları akla geliyor ancak Tutulma Akrep’teki Jüpiter ve Balık’taki Neptün ile olumlu açı yapıyor. Tutulma haritasında Venüs, Satürn ve Uranüs büyük toprak üçgeni oluşturuyor. Yıldız haritamızda Yengeç burcunun bulunduğu alanda güçlü ve sağlam başlangıçlar olacak.

Yıldız haritamızda Oğlak burcunun bulunduğu alanda ise dönüşüm tetikleniyor. Duygusal iyileşme, yakın ilişkiler ve ailevi konular destekleniyor.

Tutulma sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Ev ve aileyle ilgili değişimler gündeme geliyor. Taşınabilir, tadilat yaptırabilir veya ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Anne-babanızla ilgili gelişmeler öne çıkabilir. İç dünyanızda yenilenme, özgürleşme, kendinizi güvende hissedeceğiniz yeni bir temel oluşturma söz konusu.

Yükselen Boğa

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Kardeş, komşu, yakın akrabalar ya da eğitimle ilgili konular öne çıkıyor. Yaşanan olaylar görüş ve inançlarınızı etkiliyor. Yeni bir kursa başlayabilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevreniz ya da kardeşlerle ilgili başlangıçlar var.

Yükselen İkizler

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Para ile ilgili olumlu gelişmeler ve finansal durumunuzda iyileşme söz konusu olacak. Geliriniz artabilir ya da önemli bir şey satın alabilirsiniz. Yatırımlar kazanç getirebilir ve yeni gelir kaynakları ortaya çıkabilir.

Yükselen Yengeç

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Dış görünüşünüzü yenileyebilir, önemli kararlar alabilir, harekete geçebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Farkındalığınız ve etkiniz artıyor.

Yükselen Aslan

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Bilinçaltı duygu ve düşüncelerinizi, sizi sabote eden olumsuz inançları fark edeceksiniz. Kendinize vakit ayırın, rüya ve sezgilerinize dikkat edin. Dinlenmek, günlük koşuşturmadan uzaklaşmak, meditasyon yapmak ve iç sesinizi dinlemek iyi fikir. Kontrolünüz dışında bazı gelişmeler olabilir, sırlar, gizli ya da bilmediğiniz konular açığa çıkabilir.

Yükselen Başak

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Gelecekle ilgili planlarınız netleşiyor. Arkadaşlardan destek görecek, yeni gruplara katılacaksınız. Sosyal hayatınız hareketleniyor, yeni arkadaşlıklar kuruluyor.

Yükselen Terazi

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Yeni bir işe geçebilir, terfi edebilir, ödül alabilir ve işinizde önemli bir pozisyona gelebilirsiniz. İş hayatında ön planda olacaksınız. Kariyerinizle ilgili başlangıçlar gündemde.

Yükselen Akrep

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Yurtdışına gidebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Eğitimle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Yabancılar, yurtdışı, yayıncılık ya da eğitimle ilgili başlangıçlar var. Ufkunuz genişliyor, hayata farklı bir açıdan bakmaya başlıyorsunuz.

Yükselen Yay

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. Kredi, borç, tazminat, prim ya da miras gibi yüklü bir ödeme alabilirsiniz. Finansal yatırımlar, ortaklık veya girişimler gündeme geliyor. Yakınlarınızla derin ilişkiler kuruyor, korku ve bağımlılıkları geride bırakıyorsunuz. Hayatınızda bir dönem bitiyor, yeni bir dönem başlıyor.

Yükselen Oğlak

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. İkili ilişkilerde önemli gelişmeler var. Eğer yalnızsanız, yeni bir ilişki, evlilik ya da ortaklık gündeme geliyor. Bir birlikteliğiniz var ise, partnerinizle ilgili gelişmeler ya da ilişkinizle ilgili başlangıçlar, yeni adımlar öne çıkıyor.

Yükselen Kova

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması var. İşiniz ya da sağlığınızla ilgili başlangıçları gösteriyor. Beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınızı değiştirebilir, yeni bir işe ya da departmana geçebilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Eğer eleman arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulacaksınız. İş hayatında yetenekleriniz göze çarpıyor ve taşlar yerine oturuyor.

Yükselen Balık

13 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Çocuklar ya da aşkla ilgili olumlu gelişmeler var. Eğer yalnızsanız, ilginizi çeken biriyle tanışma ve yeni bir ilişkiye başlama olasılığı var. Seyahate ya da tatile çıkabilir, yaratıcı çalışmalar, sanatla ilgilenebilir, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz.

error: Content is protected !!