Oğlak Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Dolunay Satürn’le kavuşumda, Uranüs’le üçgen, Kiron’la kare açıda.

Duygusal olarak iyi hissetmek zor bu hafta. Beklentilerimizi düşürelim. Sorumluluklar ve gerçekler öne çıkıyor, pek hoşumuza gitmese de. Otorite ile çatışma, çok çalışma ve yorgunluk söz konusu olabilir, sorumluluk ve iş baskısı hissedebiliriz üzerimizde. Mars 27 Haziran’da geri gitmeye başladığından hızlı ilerlemek de pek mümkün görünmüyor. Yapılması gereken işleri yapıp moralimizi yüksek tutmaya gayret edelim. Satürn’ün Oğlak burcundaki yolculuğu bize sorumluluklarımızı hatırlatıyor.

Hedeflerimiz doğrultusunda olayları doğru değerlendirmek, gerçekçi olmak ve sorumluluk almak bu dönemin olumlu bir yansıması olacaktır.

Oğlak burcunda Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. İş ya da sorumluluklarla ilgili stresler, üstlerle anlaşmazlık, işten ayrılmak söz konusu olabilir. Çalıştığınız yerle ilgili sorunlar çıkabilir, üstlerinizden birinin ayrılması da mümkün. Sorumluluklarınız artabilir, ihmal ettiğiniz konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sakin kafayla olanları değerlendirmek için kendinize zaman verin.

Yükselen Boğa

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Eğitim, yurtdışı, medya, yayıncılık ya da hukukla ilgili beklediğinizin altında sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir, seyahatlerde zorluklar, yurtdışı ya da hukuki meseleler sizi uğraştırabilir. Karamsarlıktan ve olumsuz düşüncelerden uzak durun. Görüş, inanç ve ideallerinizin test edildiği bir dönemdesiniz. Sakin kafayla olanları değerlendirmek için kendinize zaman verin.

Yükselen İkizler

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Borçları ödemekte, borç ya da kredi bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Hisse ya da mal ayrımı gibi durumlar aleyhinize gelişebilir. Finansal konuları yoluna sokmak için gerçekçi olmak ve sorumluluk almak gerekiyor. Bazı kayıpları göze alabilirsiniz. Bilinçaltı korkuların ortaya çıkabileceği bir dönemdesiniz. Kendinize özen gösterin ve yakınlarınızdan destek alın.

Yükselen Yengeç

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. İkili ilişkilerde önemli bir dönüm noktası. Eşiniz, iş ortağınız, beraber çalıştığınız bir kişi ya da yakın bir dostunuzla ipler kopma noktasına gelebilir. Bu yıl ilişkilerle ilgili olarak testten geçiyorsunuz. Hayatınızdaki belli kişilerle bir süredir devam eden problemler var. Bunlar neticesinde ayrılmaya karar verebilirsiniz. Ya da partneriniz veya ortağınızın hayatında bazı sorunlar gündeme gelebilir. Bu kişiye destek olmanız gerekebilir, sorumluluklarınız artabilir.

Yükselen Aslan

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. İşyeri, birlikte çalıştığınız kişiler ya da üzerinde çalıştığınız bir proje ile ilgili sorun çıkabilir. Altınızda çalışan bir kişi ya da bakıcı, vb. işi bırakabilir ve günlük hayatınızı düzenlemekte zorluk yaşayabilirsiniz.  Sorumluluklarınız artabilir, çok çalışıp yorulabilirsiniz. İşle ilgili baskı sağlığınızı etkileyebilir. İşten ayrılmanız da mümkün. Bu dönemde sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Ufak da olsa problemleri ihmal etmeyin.

Yükselen Başak

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Aşkta bir süredir yaşadığınız zorluklar ayrılık kararı almanıza sebep olabilir. Bu konuda karamsarlığa kapılabilirsiniz. Çocuklarla ilgili sorumluluklar, stresler ortaya çıkabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ya da yaratıcı bir projeyi sonuçlandırmak için çok çalışabilirsiniz. Hayatı çok ciddiye almanız, eğlenmeyi unutmanız olası.

Yükselen Terazi

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Aile içerisinde bir süredir yaşadığınız zorluklar tepe noktasına gelebilir. Anne-babanızla ilgili sorumluluklar, stresler söz konusu olabilir. Evle ilgili sorumluluklar artıyor, taşınma ve tadilat işleri yüzünden yorulabilirsiniz. Güvende hissetmekte zorlanabilir, iç dünyanızda zor günler geçirebilirsiniz. Kendinize vakit ayırın ve gerekirse destek alın.

Yükselen Akrep

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Yakın çevrenizde, kardeş, komşu ya da akrabalarla ilgili sorunlar ya da iletişimle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Eğitim hayatında zorlukla karşılaşabilirsiniz. Gerçekçi olmanız ve düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Bazı fikirlerinizin uygulanabilir olmadığını görebilirsiniz. Karamsarlıktan uzak durun. Kardeş, akraba ya da yakın çevrenizde bir kişiye destek olmanız gerekebilir.

Yükselen Yay

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Bir süredir yaşadığınız finansal zorluklar tepe noktasına gelebilir. Alacaklarla ilgili sorun çıkabilir. İşten ayrılmanız ve bazı kayıpları göze almanız da mümkün. Finansal konuları yoluna sokmak için da gerçekçi olmak ve sorumluluk almak gerekiyor. Kendi değerinizi sorguladığınız bir dönemdesiniz.

Yükselen Oğlak

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Sağlığınıza dikkat edin, düzenli beslenin, dinlenmeye zaman ayırın. Bir süredir hayatınız oldukça yoğun ve yorucu geçiyor. Bu durumun sağlığınızı etkilememesi için kendinize ekstra özen göstermelisiniz.  Bugünlerde moraliniz düşük olabilir, sorumluluklarınız artabilir, zor kararlar almanız gerekebilir. Sakin kafayla olayları değerlendirmek için kendinize zaman verin.

Yükselen Kova

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Sağlığınıza dikkat edin, dinlenmeye zaman ayırın. Bir süredir bilinçaltı endişeler ya da kontrolünüz dışındaki gelişmeler sizi huzursuz ediyor. Günlük koşuşturmalardan geri çekilmeye ihtiyacınız var. Geçmişten gelen olaylar ya da gizli konular gündeme gelebilir. Arkanızdan konuşan, iş çeviren insanlar olabilir. Dolunay bir şeylerin bitişine işaret ediyor. Bu dönemde bilinçaltına yönelik çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz.

Yükselen Balık

28 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay var. Bir arkadaşınızla ilgili sorunlar çıkabilir, ona destek olmanız gerekebilir. Arkadaşlar ve sosyal çevreyle ilgili sorumluluklar gündeme geliyor. Gelecekle ilgili planlarınızı değiştirmek durumunda kalmanız mümkün. Bir süredir ait olduğunuz yeri bulmaya çalışıyorsunuz. Bu dönemde sosyal çevrenizde bazı ayrılıklar yaşanabilir. Bir arkadaşınızla yaşadığınız güçlükler sabrınızı taşırabilir ve arkadaşınızı hayatınızdan çıkarmaya karar verebilirsiniz.

error: Content is protected !!