Mars Geri Gidiyor

Mars 27 Haziran-27 Ağustos arasında geri gidiyor!

Mars geri giderken işlerin istediğimiz hızda ilerlemesi zor, bu dönemde biraz geri çekilmek, durmak, sabırlı olmak, ne istediğimizi düşünmek, yeni şeylere başlamaktansa devam eden işleri tamamlamak, dinlenmek, öfke ve kızgınlık kaynaklı çıkışlar yapmamaya dikkat etmek gerek.

16 Mayıs’tan beri Kova burcunda ilerleyen Mars 27 Haziran-13 Ağustos arasında Kova’da geri gidecek. Grup çalışmaları, arkadaşlıklar, teknoloji, özgürlük ve bireysellikle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Mars geri giderken yeni bir projeye başlamak uygun değildir. Projeleri, işleri ilerletmek mümkün olmayabilir. Kazalar, tartışmalar gündeme gelebilir. Bu açıdan en riskli zamanlar 20, 27  Temmuz ve 2 Ağustos civarları.

Mars, 13 Ağustos-10 Eylül arasında Oğlak burcunda olacak. İş ve hedeflerimize odaklanacak; planlı, kararlı hareket edeceğiz. Ancak Satürn ve Pluto da Oğlak burcunda yer alıyor. Mars, Satürn ve Pluto’nun aynı burçta olması mücadele etmemiz gereken koşullara işaret edebilir. İş, sorumluluklar ve otorite figürleri ile ilgili zorluklar yaşanabilir. Bu açıdan en riskli dönem 13-27 Ağustos arası.

Geri giden Mars sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında geleceğe yönelik planları ve hedefleri yeniden değerlendirmeniz gerekiyor. Özellikle 27 Temmuz civarında gelecek planlarınızı beklenmedik ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Arkadaşlarla sorunlar, grup içinde gerginlik yaşanabilir. Bu dönemde işle ilgili projeleri ilerletmek kolay değil. Arkadaşlarla ani kopuşlar, çatışma söz konusu olabilir.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında iş yoğunluğu ve çok çalışmak yorulmanıza sebep olabilir, sağlığınıza özen gösterin, düzenli beslenin ve dinlenmeye zaman ayırın. İş hayatında üstlerle ilgili zorluklar, problemler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili konularda ve üstlerle ilişkilerde şartları zorlamayın, özellikle 13-27 Ağustos arasında gecikme ve aksaklıklar olası. Engel, tartışma ve belirsizlikler olabilir. Bazı yükselen Koçlar bu dönemde işten ayrılmaya karar verebilir.

Yükselen Boğa

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında başına buyruk davranmanız ve üstlerle çatışmanız olası. Ancak bu dönemde iş hayatında ve üstlerle ilişkilerde şartları zorlamayın. Zorluk, tartışma ve belirsizlikler olabilir. 2 Ağustos civarında ani kararlar verebilir ve beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz. Eğer sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız, işten ayrılabilirsiniz. 27 Temmuz civarı da bu açıdan riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında inanç ve görüşlerinizi sorgulayacaksınız, hayata bakış açınız değişecek. 2018 görüşlerinizin büyük ölçüde değişeceği bir yıl. Bu yıl sizin için artık geçerli olmayan düşünceleri geride bırakacak, dünyaya farklı gözlerle bakmaya başlayacaksınız. 13-27 Ağustos arasında seyahat, eğitim, hukuk, medya veya yayıncılık vb. alanlarda sorunla karşılaşma olasılığı var, tedbirli olun. Hukuki anlaşmazlıklar, gecikmeler ortaya çıkabilir. Eşinizin ailesi ile olan ilişkilere özen göstermek gerekiyor. Sabrınızı zorlayabilirler.

Yükselen İkizler

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında seyahatlerde sorun yaşama olasılığı var. Hukuki anlaşmazlıklar, gecikmeler söz konusu olabilir. Eşinizin ailesi ile olan ilişkilere de özen göstermek gerekiyor. 2 Ağustos civarında seyahatlerde dikkatli olun, ani, beklenmedik gelişmeler olabilir. İnanç ve görüşlerle ilgili tartışmaya girmeyin. İnançlarınızı sarsan ve görüşlerinizi değiştiren olaylarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle 27 Temmuz civarı bu açıdan riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında yatırım, kredi, borç-alacak, vergi, sigorta, miras konuları ile uğraşmanız gerekecek. Ortak paralar, hisse, yatırım gibi konuları yoluna sokmak için çaba sarf edeceksiniz. 13-27 Ağustos arasında partnerinizin geliri ile ilgili problemler gündeme gelebilir. Finansal ortaklıklarda anlaşmazlıklar, mirasla ilgili çatışmalar olabilir. Maddi konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Bu yıl finansal ortaklıklar ya da yakın ilişkiler sizin için önemli bir mücadele alanı. Önemli bir duygusal/ruhsal değişim sürecindesiniz.

Yükselen Yengeç

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında yatırım, kredi, borç-alacak, vergi, sigorta, miras konuları ile uğraşmanız gerekebilir. İçsel olarak önemli bir değişim sürecindesiniz. Korku ve bağımlılıklarla yüzleşiyor ve yenileniyorsunuz. 2 Ağustos civarında ani, beklenmedik masraflar, finansal riskler ortaya çıkabilir. Partnerinizin geliri ile ilgili problemler gündeme gelebilir. Finansal ortaklıklarda anlaşmazlık, mirasla ilgili çatışmalar olabilir. Maddi konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle 27 Temmuz civarı bu açıdan riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında partneriniz ya da ortağınızla ilgili konular sizi uğraştıracak. Partneriniz ya da birlikte çalıştığınız kişilerle işbirliği yapmakta zorlanabilir, başına buyruk olabilirsiniz. İkili ilişkilerde tartışma ve anlaşmazlıklar sıklaşabilir. Toleranslı olmakta ve uyumlu davranmakta sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle 13-27 Ağustos arasında ilişkinizde süregelen ve görmezden geldiğiniz problemler yüzeye çıkacak ve bu problemleri çözmeniz gerekecek. Ya da partnerinizin yaşadığı zorluklar onunla ilgilenmenizi gerektirebilir. Bu yıl ikili ilişkiler açısından zorlu geçebilir. 2018’de bazı ortaklıkları bitirebilir, bazı dostluk ya da ilişkileri sonlandırabilirsiniz.

Yükselen Aslan

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında partneriniz ya da ortağınızla ilgili konular gündeme geliyor. Partneriniz ya da birlikte çalıştığınız kişilerle işbirliği yapmakta zorlanabilir, başına buyruk davranabilirsiniz. İlişkinizde görmezden geldiğiniz problemler yüzeye çıkabilir, tartışma ve anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Toleranslı olmakta ve uyumlu davranmakta sorun yaşayabilirsiniz. Ya da partnerinizin yaşadığı zorluklar onunla ilgilenmenizi gerektiriyor. Özellikle 27 Temmuz civarında muhalefetle karşılaşabilir, ani kararlar verebilirsiniz. 2 Ağustos civarında da partnerinizin ani, beklenmedik tavırları, ikili ilişkilerde gerginlik söz konusu.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında günlük işler, görevler oldukça yoğun, yapmanız gerekenlerin baskısı artıyor. Çok çalışabilir, günlük koşuşturma içinde bunalabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz, düzenli beslenmeniz ve dinlenmeye zaman ayırmanız gerek. İş arkadaşlarıyla rekabet ve çatışma, işyeri, çalışma ortamıyla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Özellikle 13-27 Ağustos arasında strese ve yorgunluğa dikkat edin, sağlığınıza özen gösterin. Aceleci tavırlar kazaya yol açabilir. Enerji ve motivasyonunuz düşebilir, projelerde gecikme ve aksaklık olabilir. Çalışma arkadaşları, evde ya da işte sizin için çalışan kişilerle tartışma ve gerginlikler olası. Bu yıl işle ilgili yeteneklerinizi geliştiriyor, enerjinizi ve vaktinizi boşa harcamamayı öğreniyorsunuz. Günlük hayatınızda ve çalışma biçiminizde önemli değişimler yapabilirsiniz. Sağlık problemleri günlük yaşamınızı yeniden düzenlemenizi gerektirebilir.

Yükselen Başak

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında başkalarıyla uyumlu çalışmakta zorlanabilir, kendi başınıza hareket etmek isteyebilirsiniz. Enerji ve motivasyonunuz düşebilir, projelerde gecikme ve aksaklık olabilir. İş ortamında gerginlik, altınızda çalışanlar ya da iş arkadaşları ile çatışma olasılığı var. Strese ve yorgunluğa dikkat edin, sağlığınıza özen gösterin. Bu dönemde aceleci tavırlar kazaya yol açabilir. Özellikle 2 Ağustos civarında iş arkadaşları ya da sizin için çalışan kişilerin ani, beklenmedik tavırları, iş ortamında gerginlik ya da sakarlık, kaza söz konusu olabilir. 27 Temmuz da riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında aşkta sorunlar, çocuklarla ilgili mücadeleler gündeme gelebilir. Yaratıcı bir proje üzerinde çalışmak büyük ölçüde vaktinizi alabilir ve sizi yorabilir. Özellikle 13-27 Ağustos arasında sevgilinizle gerginlikler, birlikte olmanızı engelleyen durumlar var. Çocuklarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir, çatışma ve sorunlar çıkabilir. Bu dönemde keyfiniz kaçabilir biraz. Bu yıl kendinizi ifade etmeniz büyük ölçüde değişecek. Aşk ya da çocuklarla ilgili zorluklar söz konusu. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye ve ortaya koymaya başlayacak, yaratıcı yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Yükselen Terazi

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında sevgilinizle ters düşme olasılığı var. Çocuklarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir, çatışma ve sorun olabilir. Bu dönemde keyfiniz kaçabilir biraz. Özellikle 2 Ağustos civarında aşk, çocuklar ve parayla ilgili ani, beklenmedik krizler ve gerginlik söz konusu. 27 Temmuz civarı da riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında evinizle meşgul olacaksınız. Taşınabilir, tadilat yapabilir, eşyaları elden geçirebilir, dekorasyonla ilgilenebilirsiniz. Aile meseleleri ile uğraşmanız gerekebilir. Bilinçaltı koşullanmalarınız ortaya çıkıyor, dürtüsel bir şekilde davranıyor, kendinizi güvende hissetmiyorsunuz. Bu yıl iç dünyanız, ev ve aile ile ilgili konular hayatınızın merkezine oturabilir. Geçmiş koşullanmaları geride bırakma ve duygusal olarak özgürleşme sürecindesiniz. Bu sürecin sonunda hayatınızda yeni bir sayfa açılacak. 13-27 Ağustos arasında aile içinde ya da birlikte yaşadığınız kişilerle anlaşmazlık ve huzursuzluk olabilir. Anne-babanızla çatışabilir ve onların sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İşinizde muhalefetle karşılaşmanız olası, iş hayatında, üstlerle ilişkilerde şartları zorlamayın.

Yükselen Akrep

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında evle daha fazla meşgul olacaksınız. Taşınabilir, evde değişiklik yapabilirsiniz. Aile meseleleri ile uğraşmanız gerekebilir. Bilinçaltı koşullanmalarınız ortaya çıkıyor, dürtüsel bir şekilde davranabilir, kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Aile içinde ya da birlikte yaşadığınız kişilerle anlaşmazlık ve huzursuzluk olabilir. Anne-babanızla çatışabilir ve onların sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İş hayatında, üstlerle ilişkilerde şartları zorlamayın. Özellikle 2 Ağustos civarında ev, aile ve ikili ilişkilerde ani, beklenmedik krizler ve gerginlik söz konusu. 27 Temmuz civarında ani bir kararla taşınmanız mümkün. Önemli bir farkındalık yaşayabilir, geçmişten gelen çözülmemiş bazı konuları çözebilirsiniz.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında iletişim trafiğiniz artıyor, yakın çevrenizle ilişkiler ya da zihinsel çalışmalar sizi meşgul ediyor. Kardeşlerle ilgilenmek, okumak, yazmak, konuşmak, öğrenmek ya da öğretmek öne çıkıyor. Özellikle 13-27 Ağustos arasında kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Tartışmalarda sivri dilli olmanız, kırıcı sözler sarf etmeniz mümkün. Eğitim hayatında mücadele, yakın çevrenizle fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Bu yıl biraz karamsar olma eğilimindesiniz ve fikirleriniz büyük ölçüde değişiyor. Kardeş, yakın akraba ya da komşularla ilişkiler sizi zorlayabilir, yakın çevrenizdeki bazı insanlardan uzaklaşabilirsiniz.

Yükselen Yay

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla anlaşmazlıklar yaşanabilir. Tartışmalarda sivri dilli olabilir, kırıcı sözler sarf edebilirsiniz. Eğitim hayatında aksaklıklar, yakın çevrenizle fikir ayrılıkları var. Özellikle 2 Ağustos civarında seyahatlerde terslik veya iş ortamında ani, beklenmedik krizler gündeme gelebilir. Sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor. 27 Temmuz civarı da riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında para ile ilgili konular gündeme gelebilir, kazancınızı artırmak için çalışabilir ve risk alabilirsiniz ancak dikkatli olmanız gerek. Hesapta olmayan masraflar çıkabilir ve bütçenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Değer verdiğiniz konular ya da kendi değerinizle ilgili mücadele edebilir, huzursuz olabilirsiniz. Özellikle 13-27 Ağustos arasında para ile ilgili gecikme ve aksaklıklar, bütçenizle ilgili kısıtlar söz konusu. Hak ettiğiniz kadar kazanmadığınızı düşünerek öfkelenmeniz mümkün. Bu yıl değerleriniz büyük ölçüde değişecek, kendi değerinizi sorgulayacak ve kendinize değer vermeyi öğreneceksiniz.

Yükselen Oğlak

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında parayla ilgili risk alabilir, gelirinizi artırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Hesapta olmayan masraflar çıkabilir. Değer verdiğiniz konular ya da kendi değerinizle ilgili mücadele etmeniz de olası. Para ile ilgili gecikme ve aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Tutumlu olmanız gerekiyor, bütçenizle ilgili kısıtlar var. Hak ettiğiniz kadar kazanmadığınızı düşünerek tepki duyabilirsiniz. Özellikle 2 Ağustos civarında aşk ya da çocuklarla ilgili ani gelişmeler ve finansal riskler, beklenmedik masraflar söz konusu. 27 Temmuz civarı da riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında girişken, aktif olacak ve bağımsız hareket etmek isteyeceksiniz. Başına buyruk davranıyor, istekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda harekete geçiyorsunuz. Bu yıl kişiliğinizin büyük ölçüde değişeceği bir yıl. Kendinizi daha iyi tanıyacak, ne kadar güçlü olduğunuzu görecek ve kendinize güveninizi yeniden kazanacaksınız. Önemli kararlar ve sorumluluklar alabilir, yeni şeylere başlayabilir, kişisel konularla ilgili çaba sarf edebilirsiniz.

Kendinize odaklandığınız için ilişkilerden biraz geri çekilmeniz olası. Aniden parlamaya eğilimlisiniz, ilişkilerinize dikkat edin, uyumu korumak için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Özellikle 13-27 Ağustos arasında sağlığınıza özen gösterin ve dinlenmeye vakit ayırın. Enerji ve motivasyonunuz düşebilir, acele edebilir, kaza ve sakarlıklara yatkın olabilirsiniz.

Yükselen Kova

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında aniden parlamaya eğilimlisiniz, ilişkilerinize dikkat edin, uyumu korumak için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Sağlığınıza özen gösterin ve dinlenmeye vakit ayırın. Enerji ve motivasyonunuz düşebilir, acele edebilir, kaza ve sakarlıklara yatkın olabilirsiniz. Geçmişten gelen kızgınlıklar ortaya çıkabilir. Özellikle 2 Ağustos civarında ev, aile ile ilgili beklenmedik olaylar olabilir, tepkisel davranabilir, ani çıkışlar yapabilirsiniz. 27 Temmuz civarı da riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında kontrolünüzde olmayan ve anlam veremediğiniz nedenlerle huzursuz olabilir, kolay sinirlenebilirsiniz. Gizli konular ya da sırlarla uğraşabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projeye odaklanmanız da mümkün. Özellikle 13-27 Ağustos arasında hayatınızın nereye gittiğini düşünebilir, güçsüz hissedebilir, duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Akışa uyun ve duygularınıza izin verin ancak yaşadıklarınızı çok da ciddiye almayın ve geçici olduğunu unutmayın. Bu yıl hayatınızda bir dönem kapanıyor. Bilinçaltı korkularla yüzleşecek, geçmişten gelen konuları çözecek ve geride bırakacaksınız.

Yükselen Balık

Mars’ın Kova burcunda olacağı 27 Haziran-13 Ağustos arasında kontrolünüzde olmayan ya da anlam veremediğiniz nedenlerle huzursuz olabilir, kolay sinirlenebilirsiniz. Gizli konular ya da sırlarla uğraşabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projeye odaklanmanız da mümkün. Hayatınızın nereye gittiğini düşünebilir, güçsüz hissedebilir, duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Akışa uyun ve duygularınıza izin verin ancak yaşadıklarınızı çok da ciddiye almayın ve geçici olduğunu unutmayın. Bu yıl hayatınızda bir dönem kapanıyor. 2018’de bilinçaltı korkularla yüzleşecek, geçmişten gelen konuları çözecek ve geride bırakacaksınız.

Özellikle 2 Ağustos civarında seyahatlerde beklenmedik olaylar olabilir, dikkatli olun. 27 Temmuz civarı da riskli görünüyor.

Mars’ın Oğlak burcunda olacağı 13 Ağustos-10 Eylül arasında arkadaşlar, gruplar, dernekler, geleceğe yönelik planlar öne çıkıyor. Bu alanlarda çaba göstermeniz gereken durumlar, mücadeleler var. Arkadaşlarla çatışma ya da ekip çalışmalarında anlaşmazlıklar olası. Dernek, kulüp vb. yerlerde aktif rol alıyor, grup çalışmalarına katılıyor ya da amaçlarınızı gözden geçiriyorsunuz. Grup çalışmalarında çok şey öğrenebilir, enerji ve vaktinizi ayırabilir, sabırlı ve disiplinli olabilirsiniz. Özellikle 13-27 Ağustos arasında bazı arkadaşlıkları sürdürmek oldukça zorlaşabilir. Bu kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu yıl gelecek planlarınızın büyük ölçüde değişeceği bir yıl. Sosyal çevrenizde daralma olabilir, gelecek için iyimser olmakta zorlanabilirsiniz.

error: Content is protected !!