İkizler Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Neptün ile kare, Mars ile 135 derece açı yapıyor. Yeni Ay haritasında Venüs Uranüs’le kare açıda.

Yeni ay zihinsel çalışmaları ve hareketi destekliyor, ikili ilişkilerde sürpriz gelişmeler olabilir, beklenmedik sözler sarf edilebilir. İletişim, eğitim, grup çalışmaları, fikir alışverişi, konuşmak, yazmak, okumak ve gezmek öne çıkıyor.

Merkür 13 Haziran’da, Güneş 21 Haziran’da Yengeç burcuna geçiyor. Venüs ise 14 Haziran’a dek Yengeç, 14 Haziran sonrasında ise Aslan burcunda olacak. Mars ay boyunca Kova’da, 27 Haziran’da geri gitmeye başlıyor.

İkizler burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni bir sözleşme ya da anlaşma gündeme gelebilir. Kardeş, kuzen ya da komşularla bir araya gelebilir, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Beklenmedik masraflar çıkabilir, aile içinde sizi huzursuz eden durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gezmek, konuşmak, okumak, yazmak, öğrenmek ya da öğretmek de öne çıkıyor. Yakın çevrenizde hareketlilik ve iletişim var. Arkadaşlarla anlaşmazlık da söz konusu olabilir. Bir arkadaşınızın fevri tavırları ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatında grup çalışmaları gündeme geliyor, işle ilgili projeleri ilerletmeye çalışacaksınız. Ancak şartları zorlamayın, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında hayattan daha çok keyif alacaksınız. Tatile çıkabilir, eğlenceye ya da hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Çocuklarla iyi anlaşacak, birlikte güzel vakit geçireceksiniz.

Yükselen Boğa

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni gelir kaynakları ya da gelirinizde artış gündeme gelebilir. Satın almak istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz, beklenmedik harcamalar, seyahat ya da eğitim masrafları söz konusu olabilir. Para ile ilgili konular öne çıkıyor. Para ile ilgili düşünebilir, konuşabilir, karar alabilirsiniz. Başına buyruk davranmanız ve üstlerle çatışmanız da olası. Rekabetçi yönünüzü uyandıran ve daha hırslı olmanıza neden olan koşullar ortaya çıkıyor. Çok çalışabilir, hedefleriniz için harekete geçebilir, çok iş halledebilirsiniz. Ancak şartları zorlamayın, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında ailenizden destek görecek, iç dünyanızda huzurlu ve mutlu olacaksınız. Evinizi güzelleştiriyor, misafir ağırlıyor ya da ailenizle iyi vakit geçiriyorsunuz.

Yükselen İkizler

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni başlangıç ve kararlar gündeme gelebilir. Yapmak istediğiniz şeyler için harekete geçebilirsiniz, beklenmedik masraflar çıkabilir, sosyal hayat ya da eğlence için para harcayabilirsiniz. Kendinize ve isteklerinize odaklanıyorsunuz. Kendinizi iyi ifade edecek ve çevrenizde etkili olacaksınız. Yurtdışına seyahat edebilir, yabancılarla bir araya gelebilir, eğitim alabilirsiniz. Kendinizi geliştiriyorsunuz, hayata bakış açınız değişiyor, ufkunuz genişliyor. Görüşlerinizi değiştiren olaylar ve fikir tartışmaları da söz konusu olabilir. Dikkatli olun, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında yakın çevrenizde güzel vakit geçirebilir, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Kardeş, komşu ya da akrabalarla vakit geçirmek size iyi gelecek. Gezmek, okumak, yazmak ya da konuşmaktan keyif alacaksınız.

Yükselen Yengeç

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Bilinçaltı düşünceleri fark edebilirsiniz. Arka planda çalışmak, gizli konular, sırlar gündemde olabilir. İkili ilişkilerde beklenmedik şekilde davranmanız ya da ani bir kararla dış görünüşünüzü değiştirmeniz mümkün. Kendi içinize dönebilir, tek başınıza vakit geçirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Düşünmek ve dinlenmek için kendinize zaman ayırın. İçsel olarak önemli bir değişim sürecindesiniz. Korku ve bağımlılıklarla yüzleşiyor ve yenileniyorsunuz. Diğer yandan yatırım, kredi, borç-alacak, vergi, sigorta veya miras konuları ile uğraşmanız gerekebilir. Ortak paralar ve kaynaklarla ilgili sorunlar, tartışmalar çıkabilir. Dikkatli olun, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında güzellik, keyif ve zevkler için para harcayabilirsiniz.

Yükselen Aslan

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Grup aktiviteleri gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla bir araya geliyor ya da grup çalışmalarına katılıyorsunuz. Sosyal hayatınız canlı ve hareketli. Diğer yandan bilinçaltında sizi huzursuz eden bazı şeyler var. Partneriniz ya da ortağınızla ilgili konular gündeme geliyor. Eğer yalnızsanız, aktif, girişken, iddialı biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Partneriniz ya da birlikte çalıştığınız kişilerle işbirliği yapmakta zorlanabilir, başına buyruk davranabilirsiniz. Tartışmalar, dava ve anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Dikkatli olun, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında hayattan daha çok keyif alacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Çekici, uyumlu tavırlarınız diğerlerini etkileyecek. Dış görünüşünüzle ilgilenmek ve güzelleşmek için iyi bir dönem.

Yükselen Başak

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme gelebilir. İş hayatında yeni karar, hedef ya da başlangıçlar söz konusu olabilir. İş hayatına ve kariyere odaklanabilir, hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz iyi, kendinizi ortaya koyacak ve dikkat çekeceksiniz. Çok çalışabilir, çok iş bitirebilirsiniz, günlük iş ve görevlere odaklanıyorsunuz. Günlük hayatınızda yapmanız gerekenler artıyor. Başkalarıyla uyumlu çalışmakta zorlanabilir, kendi başınıza hareket etmek isteyebilirsiniz. İşyeri ile ilgili problemler, iş ortamında tartışmalar ya da sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Haziran ayının 2. yarısında tek başınıza zaman geçirmek size iyi gelecek. Dinlenmeye ve kendinize vakit ayırın.

Yükselen Terazi

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Seyahat, eğitim, medya, yayıncılık, hukuk ya da yurtdışı ile ilgili konular gündeminizde. İş ve kariyerle ilgili ani gelişmeler var. Yeni şeyler öğrenecek, ufkunuzu genişletecek ve kendinizi geliştireceksiniz. Düşüncelerinizi iyi ifade edebilir, çevrenizdekileri ikna edebilirsiniz. Kendinizi daha çok ifade ediyorsunuz. Hobilerinizle ilgileniyor ya da yaratıcı bir proje üzerinde çalışıyorsunuz. Spora başlayabilirsiniz. Çocuklarla birlikte vakit geçirebilir, çocuklarınızın fevri tavırları yüzünden zorluk yaşayabilirsiniz. Ya da partnerinizle tartışmalar söz konusu olabilir. Dikkatli olun, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında sosyal hayatınız canlanıyor, hareketleniyor. Arkadaşlarla daha fazla bir araya gelecek, eğlenecek ve güzel vakit geçireceksiniz.

Yükselen Akrep

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Kredi, borç-alacak, sigorta, vergi işleri gündeme gelebilir. Eşiniz ya da ortağınızdan maddi destek alacak, sevdiklerinizle yakın ilişkiler kuracaksınız. Ortak paralar ve kaynaklarla ilgili düşünebilir ya da gizemli konularla ilgilenebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Taşınabilir, evde değişiklik yapabilirsiniz. Aile meseleleri ile uğraşmanız gerekebilir. Bilinçaltı koşullanmalarınız ortaya çıkıyor, dürtüsel bir şekilde davranmanız mümkün. Evde daha çok vakit geçirecek ve ailenizle ilgileneceksiniz. Aile içi tartışmalar, evle ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Dikkatli olun, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında iş hayatında dikkat çekiyor ve beğeniliyor, takdir ediliyorsunuz. Üstlerinizle iyi geçinecek, çevrenizde iyi bir izlenim bırakacaksınız.

Yükselen Yay

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. İkili ilişkilerde başlangıçlar, iş ortaklıkları ve yakın dostluklar gündeme geliyor. İkili ilişkilerle ilgili düşünebilir, partnerinize ya da yakın dostlarınıza odaklanabilirsiniz. İletişiminiz iyi olacak, ilişkilerinizi olumlu etkileyecek. Parayla ilgili sorunlar, beklenmedik masraflar çıkabilir. Yakın çevrenizle ilişkiler ya da zihinsel çalışmalar sizi meşgul ediyor. İletişim trafiğiniz artıyor. Okumak, yazmak, konuşmak, öğrenmek, öğretmek ve gezmek öne çıkıyor. Eğitimle ilgili sorunlar, kardeş, komşu ya da akrabalarla anlaşmazlık da söz konusu olabilir. Dikkatli olun, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında seyahate çıkabilir, güzel zaman geçirebilir, yeni yerler görmekten keyif alabilirsiniz. Hayata olumlu bakacaksınız.

Yükselen Oğlak

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Yeni bir projeye ya da işe başlayabilirsiniz, iş ortamında değişiklikler olabilir. Yeni bir beslenme ya da egzersiz düzenine geçebilirsiniz. İlişkilerde ani kopuşlar gündeme gelebilir. Parayla ilgili risk alabilir, gelirinizi artırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Hesapta olmayan masraflar çıkabilir. Değer verdiğiniz konular ya da kendi değerinizle ilgili mücadele etmeniz de olası. Bütçenize dikkat edin, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında yakınlarınızdan maddi manevi destek görecek, derin ilişkiler kuracaksınız. Yatırımlardan karlı çıkabilir, başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

Yükselen Kova

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Eğer yalnızsanız, sürpriz bir şekilde, ilginizi çeken biriyle tanışabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak ya da tatile çıkmak için de iyi bir dönem. Girişken, aktif ve bağımsız olma eğilimindesiniz. İstekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda harekete geçiyorsunuz. Enerjiniz yüksek olduğundan çok çalışabilir ve çok iş bitirebilirsiniz. Ancak kendinizi zorlamayın, zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında ikili ilişkilerde mutluluk var. Sevdiklerinizden, partnerinizden, dostlarınızdan destek göreceksiniz.

Yükselen Balık

13 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay var. Evinizle ilgili değişiklikler ya da anne-babanızla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Aşkta ani gelişmeler söz konusu olabilir. Tepkisel davranmamaya dikkat edin. Kontrolünüzde olmayan ya da anlam veremediğiniz nedenlerle huzursuz olabilir, kolay sinirlenebilirsiniz. Gizli konular ya da sırlarla uğraşabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projeye odaklanmanız da mümkün.

Bu dönemde bilinçaltı endişeler açığa çıkabilir, ön plana çıkmak ya da çalışmalarınızı ortaya çıkarmak yerine geri planda kalmak daha iyi. Zira Mars gölge döneme girdi ve 27 Haziran’da geri harekete geçecek.

Haziran ayının 2. yarısında çalışmaktan keyif alacak, iş arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. Günlük hayatınızda işler daha rahat akacak.

error: Content is protected !!