Yay Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

29 Mayıs’ta Yay burcunda Dolunay var. Dolunay Mars ve Ay düğümleri ile olumlu açıda. Gökyüzünde büyük su üçgeni var. (Venüs, Jüpiter, Neptün) Seyahat ve eğitim fırsatları, hayata bakış açımızı genişletecek, daha iyimser olabileceğimiz koşullar var. İlişkilerde olumlu gelişmeler, sevecen ve anlayışlı olmak söz konusu.

Bu dönemde etkin olan Jüpiter Neptün üçgeni duyarlılığa, yardımseverliğe ve ruhsal farkındalığa işaret ediyor. Yaratıcı çalışmalar için ilham bulmak, anlayışımızı ve farkındalığımızı yükseltmek mümkün.

Yay burcunda Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızla yurtdışına seyahat edebilirsiniz, yabancılar, hukuk, medya, yayıncılıkla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Ailenizden destek gördüğünüz, huzurlu, mutlu bir dönemdesiniz.

Yükselen Boğa

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler ya da parayla ilgili olumlu gelişmeler var. Alacaklarınızı tahsil edebilir, borç ya da maddi destek bulabilirsiniz. Eşinizin geliri artabilir, ikili ilişkilerde mutluluk var. Partnerinizle yakınlaşabilir, kısa bir seyahate çıkabilir, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Yükselen İkizler

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş ya da özel hayatınızda ikili ilişkilerle ilgili olumlu gelişmeler var. Yeni bir ilişki ya da ortaklık gündeme gelebilir, partnerinizle seyahate çıkabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Güzel şeylere ya da keyiflere para harcayabilir, gelirinizi artırabilirsiniz.

Yükselen Yengeç

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş hayatı ve iş ortamıyla ilgili olumlu gelişmeler var. Üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Hayattan keyif alıyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Çekici, uyumlu tavırlarınız diğerlerini etkiliyor. Dış görünüşünüzle ilgilenmek ve güzelleşmek için iyi bir dönem.

Yükselen Aslan

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aşk ya da çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler var. Hayattan keyif alıyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. İkili ilişkilerde girişken davranabilir, partnerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, sevgilinizle tatile çıkabilirsiniz.

Yükselen Başak

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ev ve aileyle ilgili olumlu gelişmeler var. Ailenizle bir araya geliyor ve güzel vakit geçiriyorsunuz. Sosyal hayatınız keyifli, yakın çevrenizle ilişkileriniz iyi. Evinizde arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz.

Yükselen Terazi

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yakın çevrenizde olumlu gelişmeler var. Kardeş, kuzen ya da komşularla bir araya geliyor ve güzel vakit geçiriyorsunuz. İş hayatında ideallerinizi hayata geçirebileceğiniz koşullar var. Üstlerinizden destek görebilir, gelirinizi artırabilirsiniz.

Yükselen Akrep

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Finansal konularda olumlu gelişmeler var. Yeteneklerinizi geliştiriyor, değerinizi fark ediyor, gelirinizi artırıyorsunuz. Borçlarınızı tahsil edebilir, satın almak istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Hayata bakışınız olumlu, keyifli seyahatler ya da aşkta mutluluk gündeminizde.

Yükselen Yay

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yeni başlangıçlar ya da kararlar gündeme geliyor. Kendinize, isteklerinize odaklanacak ve harekete geçeceksiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilir, değişiklik yapabilirsiniz. İç dünyanızda mutlu huzurlu olduğunuz bir dönemdesiniz.

Yükselen Oğlak

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yalnız kalmaya ve kafa dinlemeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Sezgileriniz, rüyalarınız dikkat çekiyor. İkili ilişkilerde mutluluk, sosyal hayatınızda keyifli günler var.

Yükselen Kova

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, gruplar içerisinde aktif olabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ilgili gelişmeler öne çıkabilir. İş hayatında mutluluk, iş ortamınızda keyifli arkadaşlıklar, işte başarı gündeme geliyor.

Yükselen Balık

29 Mayıs’ta ise Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş hayatında olumlu gelişmeler var. Terfi edebilir, takdir görebilir ve öne çıkabilirsiniz. Hayata olumlu bakıyorsunuz, görüşleriniz netleşiyor. Aşkta mutluluk var, sevgilinizle seyahate çıkabilirsiniz.

error: Content is protected !!