Boğa Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Jüpiter ile karşıt, Pluto ve Mars ile uyumlu açıda. Satürn ile 135 derece. Yeni ay ayaklarımızı yere sağlam basmayı, güvenli, dayanıklı ve sabırlı olmayı gösteriyor. Kendi güvenliğimizi oluşturmak, iş ya da maddi konularla ilgili planlarımızı gerçekleştirmek için adım atabiliriz.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar söz konusu. Ani çıkışlar, beklenmedik tavırlarla karşılaşabiliriz.

Boğa burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. İş ve parayla ilgili başlangıçlar, olumlu gelişmeler var. Yeni bir iş ya da proje alabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Son 2 aydır yoğun çalıştınız, şimdi bu çalışmanızın takdir edilmesi ve finansal olarak olumlu sonuçlar söz konusu. Yine de fazla risk almamaya dikkat edin.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar söz konusu. Parasal riskler, arkadaşlarla ani kopuşlar, çatışmalar söz konusu olabilir.

Ayın 2. yarısında sosyal hayatınız canlanıyor ya da sosyal çalışmalara katılıyorsunuz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir ve dernek, kulüp vb. yerlerde aktif rol alabilirsiniz. İş hayatında grup çalışmaları gündeme geliyor, işle ilgili projeleri ilerletmeye çalışacaksınız.

Yükselen Boğa

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Yeni kararlar alabilir, istekleriniz doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Son 2 aydır öğrendikleriniz sonucunda hayata bakış açınız değişti ve vizyonunuz genişledi. Şimdi yeni başlangıçlar zamanı.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar söz konusu. Ani kararlar verebilir ve beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz.

Ayın 2. yarısında işte yoğunluk ve mücadele var. Rekabetçi yönünüzü uyandıran ve daha hırslı olmanıza neden olan koşullar ortaya çıkıyor. Çok çalışabilir, hedefleriniz için harekete geçebilir, çok iş halledebilirsiniz. Başına buyruk davranmanız ve üstlerle çatışmanız da olası.

Yükselen İkizler

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Kendi içinize dönebilir, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. İçsel olarak önemli bir değişim sürecindesiniz. Bilinçaltı çalışmalardan ve terapiden fayda sağlayabilirsiniz.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar söz konusu. Seyahatlerde dikkatli olun, ani, beklenmedik gelişmeler olabilir. İnanç ve görüşlerle ilgili tartışmaya girmeyin. İnançlarınızı sarsan ve görüşlerinizi değiştiren olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Ayın 2. yarısında seyahat, eğitim, hukuk, medya ve yayıncılık gündeme geliyor. Yurtdışına seyahat edebilir, yabancılarla bir araya gelebilir, eğitim alabilirsiniz. Kendinizi geliştiriyorsunuz, hayata bakış açınız değişiyor, ufkunuz genişliyor.

Yükselen Yengeç

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Yeni gruplar, arkadaşlar hayatınıza girebilir. Son 2 aydır ilişkilerle ilgili önemli testlerle karşılaştınız. Şimdi ise sosyal çevreniz, gelecek hedefleriniz ve planlarınızda yeni bir döneme giriyorsunuz.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar söz konusu. Ani, beklenmedik masraflar, finansal riskler ortaya çıkabilir.

Ayın 2. yarısında yatırım, kredi, borç-alacak, vergi, sigorta, miras konuları ile uğraşmanız gerekebilir. İçsel olarak önemli bir değişim sürecine gireceksiniz. Korku ve bağımlılıklarla yüzleşecek ve yenileneceksiniz.

Yükselen Aslan

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. İşle ilgili olumlu gelişmeler, başlangıçlar var. Son 2 aydır yoğun bir şekilde çalışıyor ve yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Şimdi bu çalışmanızın sonucunu alacaksınız. Terfi edebilir, yeni bir iş/projeye başlayabilir, öne çıkabilir, dikkat çekebilirsiniz.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, partnerinizin ani, beklenmedik tavırları, ikili ilişkilerde gerginlik söz konusu olabilir.

Ayın 2. yarısında partneriniz ya da ortağınızla ilgili konular gündeme geliyor. Eğer yalnızsanız, aktif, girişken, iddialı biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Partneriniz ya da birlikte çalıştığınız kişilerle işbirliği yapmakta zorlanabilir, başına buyruk davranabilirsiniz.

Yükselen Başak

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Seyahat ya da eğitim gündeme gelebilir. Hayata bakış açınızı genişletecek koşullar var. Son 2 aydır gençler ya da çocuklarla uğraşıyorsunuz ve anlayışınız artıyor, ufkunuz genişliyor.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, iş arkadaşları ya da sizin için çalışan kişilerin ani, beklenmedik tavırları, iş ortamında gerginlik ya da sakarlık, kaza söz konusu olabilir.

Ayın 2. yarısında çok çalışıyor, çok iş bitiriyor, günlük iş ve görevlere odaklanıyorsunuz. Günlük hayatınızda yapmanız gerekenler artıyor. Başkalarıyla uyumlu çalışmakta zorlanabilir, kendi başınıza hareket etmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Terazi

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Borç, kredi ya da başkalarından finansal destek bulabilirsiniz. Eşinizin geliri artabilir ve yakınlarınızdan maddi manevi destek görebilirsiniz. İçsel olarak yenileniyor, korku ve koşullanmalardan kurtuluyorsunuz.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, aşk, çocuklar ve parayla ilgili ani, beklenmedik krizler ve gerginlik söz konusu olabilir.

Ayın 2. yarısında aşkta daha aktif, girişkensiniz. Kendinizi daha çok ifade ediyorsunuz. Hobilerinizle ilgileniyor ya da yaratıcı bir proje üzerinde çalışıyorsunuz. Spora başlayabilirsiniz.

Yükselen Akrep

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Yeni bir ilişki ya da ortaklık, dostluk gündeme gelebilir. Partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerde yeni bir dönem başlıyor.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, ev, aile ve ikili ilişkilerde ani, beklenmedik krizler ve gerginlik söz konusu olabilir.

Ayın 2. yarısında evle daha fazla meşgul olacaksınız. Taşınabilir, evde değişiklik yapabilirsiniz. Aile meseleleri ile uğraşmanız gerekebilir. Bilinçaltı koşullanmalarınız ortaya çıkıyor, dürtüsel bir şekilde davranabilir, kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Evde daha çok vakit geçirecek ve ailenizle ilgileneceksiniz.

Yükselen Yay

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da proje gündeme gelebilir. Eğer eleman arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulacaksınız. Diyete ya da egzersize başlamak için iyi bir dönemdesiniz.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, seyahatlerde terslik veya iş ortamında ani, beklenmedik krizler gündeme gelebilir. Sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor.

Ayın 2. yarısında yakın çevrenizle ilişkiler ya da zihinsel çalışmalar sizi meşgul ediyor. İletişim trafiğiniz artıyor. Okumak, yazmak, konuşmak, öğrenmek, öğretmek veya gezmek öne çıkıyor.

Yükselen Oğlak

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Aşk ya da çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler var. Tatile çıkabilir, eğlenebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Son 2 aydır sorumluluklar sizi yordu, üzerinizdeki yükler arttı. Biraz dinlenmek ve eğlenmek iyi gelebilir.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, aşk ya da çocuklarla ilgili ani gelişmeler ve finansal riskler, beklenmedik masraflar söz konusu olabilir.

Ayın 2. yarısında parayla ilgili risk alabilir, gelirinizi artırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Hesapta olmayan masraflar çıkabilir. Değer verdiğiniz konular ya da kendi değerinizle ilgili mücadele etmeniz de olası.

Yükselen Kova

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Ev ya da aileyle ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Evde değişiklik yapabilir, ailenizle bir araya gelebilir, anne-babanızla ilgilenebilirsiniz. Son 2 aydır bilinçaltınızda yaşadığınız değişim iç huzurunuza yansıyacak.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, ev, aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir, tepkisel davranabilir, ani çıkışlar yapabilirsiniz.

Ayın 2. yarısında girişken, aktif olacak ve bağımsız hareket etmek isteyeceksiniz. Başına buyruk olabilirsiniz. İstekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda harekete geçiyorsunuz. Enerjiniz yüksek olduğundan çok çalışabilir ve çok iş bitirebilirsiniz. Aniden parlamaya eğilimlisiniz, ilişkilerinize dikkat edin, uyumu korumak için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Yükselen Balık

15 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay var. Yeni bir eğitim ya da kursa başlayabilir, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Okumak, yazmak ya da gezmek ve kardeşler, komşularla ilişkiler öne çıkıyor.

Mars ise 16 Mayıs’ta Kova’ya geçiyor. 13-19 Mayıs arasında Mars ve Uranüs sert açıda olacak. Bu açı kazalar, tartışmalar, ani tepkilerle ilişkili. Hızlı gelişen olaylar, seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir, dikkatli olun.

Ayın 2. yarısında kontrolünüzde olmayan ya da anlam veremediğiniz nedenlerle huzursuz olabilir, kolay sinirlenebilirsiniz. Gizli konular ya da sırlarla uğraşabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projeye odaklanmanız da mümkün.

error: Content is protected !!