Koç Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

16 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Uranüs ile kavuşumda, Pluto ile kare açıda. Yeni ay haritasında Venüs, Mars ve Pluto ile olumlu açı yapıyor.

Yeni ay beklenmedik gelişmelere ve ani olaylara işaret ediyor. Yeni girişimler için heyecan ve cesaret var. Bu geçmişten gelen konular ya da yapmak isteyip de ertelediğimiz şeylerle ilgili olabilir. Sürprizlere açık olalım. Düşünmeden tepki verme ve harekete geçme eğilimindeyiz ancak toprak burçlarındaki üçgen (Venüs, Mars, Pluto) sağduyu getiriyor ve ayaklarımızı yere sağlam basmamızı sağlıyor.

Koç burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Ani tepkiler verebilir, dürtüsel davranabilir, harekete geçmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Heyecanlı ve girişken olacaksınız. Enerjiniz yüksek, tepkileriniz ve yapmak istediklerinizle ilgili kendinizi tutmanız zor. İşle ilgili talepler ve sorumluluklar yorucu olabilir, bir şeyleri kestirip atmanıza neden olabilir. Ya da önemli girişimler için harekete geçecek cesareti bulacaksınız. Dış görünüşünüzü yenilemeniz de mümkün. Özgürlük, yenilik ve heyecan var.

Yükselen Boğa

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Gizli konular, sırlar bir anda ortaya çıkabilir. Bu durum sarsıcı olsa da özgürleşmeyi de beraberinde getirecek. Bilinçaltında farkında olmadığınız duygu ve düşünceleri fark edebilirsiniz. Bir şeyleri bitirmek ve geride bırakmak söz konusu.

Yükselen İkizler

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Farklı bir gruba girebilir, beklenmedik şekilde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni bir çevreye girmek sizi canlandıracak. Sıra dışı, ilginç insanlarla tanışacaksınız. Gelecek planlarınız aniden değişebilir. Bir arkadaşınızla ilgili umulmadık gelişmeler olabilir.

Yükselen Yengeç

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. İş hayatında ani gelişmeler, üstlerle ilgili beklenmedik olaylar söz konusu. Özgür olmak ve bağımsız hareket etmek istiyorsunuz. Yeni fikir ve projeler size heyecan veriyor. Yapmak istedikleriniz için harekete geçebilir, sürpriz bir teklif alabilirsiniz.

Yükselen Aslan

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Aniden seyahate çıkmaya ya da yeni girişimlerde bulunmaya karar verebilirsiniz. Görüşleriniz beklenmedik şekilde değişiyor. Yeni fikirler, yerler, insanlarla karşılaşıyor, alıştığınız kalıpların dışına çıkıyor, dünyayı farklı gözlerle görmeye başlıyorsunuz. Yeni bir eğitim ya da kursa başlayabilirsiniz.

Yükselen Başak

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Finansal konularda ani gelişmeler, beklenmedik yatırım ya da ortaklık fırsatları karşınıza çıkabilir. Borç ya da kredi bulabilir, yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Fazla düşünmeden hareket etme eğilimindesiniz ancak tedbiri elden bırakmayın. Korkularınızla yüzleşmeniz, hayatınızda bir dönemi geride bırakmanız ve özgürleşmeniz mümkün.

Yükselen Terazi

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. İkili ilişkilerde ani gelişmeler karşılaşabilir, umulmadık bir şekilde yeni biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Tanıştığınız kişi sıra dışı ve farklı biri olacak. Yeni bir ortaklık da gündeme gelebilir. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkiniz yenilenecek, canlanacak. Partnerinizle ilgili ani olaylar söz konusu olabilir.

Yükselen Akrep

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. İş ortamında ani gelişmeler, yeni bir iş ya da proje ortaya çıkabilir. Yeniliklere açık olacak, bağımsız hareket etmek isteyeceksiniz. İş arkadaşları ya da sizin için çalışan kişilerle ilgili beklenmedik olaylar, ani değişimler ve başlangıçlar söz konusu. Farklı bir beslenme ya da egzersiz programına başlayabilir, günlük hayatınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Yükselen Yay

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Beklenmedik bir hamilelik ya da çocuklarla ilgili ani olaylar söz konusu olabilir. Eğer yalnızsanız, sıra dışı ve farklı biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kendinizi özgürce ifade ediyorsunuz, yaşama sevinciniz, neşeniz yerine geliyor.  Alışılmadık konularla ilgilenebilir, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Aniden taşınmaya ya da evinizde değişiklik yapmaya karar verebilirsiniz. Anne- babanızla ilgili beklenmedik gelişmeler, ailevi konularda başlangıçlar söz konusu. Bilinçaltı kalıpları, koşullanmaları fark edecek ve bunların dışına çıkmak için adım atacaksınız. Fevri ve duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Yükselen Kova

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Ani kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizde beklenmedik olaylar, kardeş, kuzen, komşu ya da akrabalarla ilgili gelişmeler var.  Düşünceleriniz değişebilir, aniden kısa bir seyahate çıkmaya karar verebilir ya da yeni bir kursa, eğitime başlayabilirsiniz. Fevri çıkışlar yapmanız ve düşüncelerinizi ifade etmeniz mümkün.

Yükselen Balık

16 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da gelir kaynağı gündeme geliyor. Gelirinizi artırmak için farklı fikirler ortaya koyabilir, yeni projelere girebilirsiniz. Ani bir kararla önemli bir satın alma yapmanız da mümkün. Para konusunda düşünmeden davranma eğilimindesiniz. Sahip olduklarınızdan özgürleşebilir, değer verdiğiniz şeylerin o kadar da önemli olmadığını düşünebilirsiniz.

error: Content is protected !!