Terazi Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay var. Dolunay geri giden Merkür ile karşıt, Mars ve Satürn ile kare, Kuzey ay düğümü ile sekstil açıda. Dolunay haritasında Mars ve Satürn Oğlak’ta birleşiyor.

İkili ilişkilerde çatışma veya otorite figürleri ile zorluk yaşanabilir. Geri adım atma ve uzlaşma gereği var. Diplomatik davranmak kazandıracak. İkili ilişkilerde önemli değişimler, ortaklıklarda dengenin yeniden kurulması söz konusu.

Bugünlerde bazı ilişkilerde ayrılık gündeme gelebilir. Ortaklık ve ilişkilerde çözmemiz gereken problemler var. Dolunay bunları önümüze getiriyor. İhmal ettiğimiz, görmezden geldiğimiz ya da bir süredir devam eden sorunlar yüzeye çıkıyor.

Venüs 31 Mart’ta Boğa burcuna geçiyor ve Nisan ayında birçok gezegenle uyumlu açı yapacak. Dolunay her ne kadar gerginliği gösterse de önümüzdeki günlerde işleri yoluna koyabilir ve ilişkilerde mutlu olabiliriz.

Terazi burcunda Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay eşiniz, ortağınız ya da birlikte çalıştığınız kişilerle çatışmaya ya da bu kişilerle ilgili olaylara işaret ediyor. İkili ilişkilerde bir dönüm noktasına geldiniz. Önemli kararlar ya da ayrılık gündeme gelebilir.

Yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilir, kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilir, olayları yanlış değerlendirebilirsiniz. Çevrenizde etkili olabileceğiniz bir dönemdesiniz ancak uzlaşmacı olmalısınız. Otorite figürleri ile çatışma, işle ilgili sorumluluklar ve yorgunluk söz konusu olabilir.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs maddi konularda sizi destekliyor. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise hedeflerinize ve işinize odaklandığınızı gösteriyor. 6-12 Nisan arasında iş hayatında başarılı olabilir, gelirinizi artırabilir ya da yatırım yapabilirsiniz.

Yükselen Boğa

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay işle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili gelişmelere ya da bu kişilerle çatışmaya işaret edebilir. Bir iş ya da projeyi yetiştirmek için çok çalışmak durumunda kalabilir ve yorulabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin. Yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilir, kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilir, olayları yanlış değerlendirebilirsiniz. Eğitim ya da yurtdışı ile ilgili zorluklar, seyahatlerde terslik olabilir. Yorgunluk veya endişe yaşamanız olası. Yeterince dinlenmeye ve sakin kafayla olayları düşünmeye dikkat edin.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Kontrolünüz dışındaki şeyleri ya da geçmişi düşünebilir, bazı şeyleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Ancak olumsuz düşüncelerden uzak durun.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs hoş ve uyumlu tavırlarla diğer insanları etkilediğinizi gösteriyor. Dış görünüşünüzle ilgileniyor, kendinizi iyi hissediyor ve güzelleşiyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise aktif, girişken ve maceracı olduğunuzu gösteriyor. 6-12 Nisan arasında seyahate çıkabilir, iyi vakit geçirebilir, düşüncelerinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir ve diğerlerini etkileyebilirsiniz.

Yükselen İkizler

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay kendinizi ifade etmeniz gerektiğini gösteriyor. Aşk ya da çocuklarla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Arkadaşlarla yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları yaşayabilirsiniz. Anlaşmazlıklar değerlerinizin farklı olması ya da para ile ilgili olabilir. Grup içinde gerginlik, finansal ve duygusal endişeler söz konusu.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Sosyal çevrenizde ya da grup içinde yanlış anlama, anlaşılmalar, iletişim kazaları yaşanabilir. Arkadaşlarla aranızda geçmişten gelen konular gündeme gelebilir, konuşulabilir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlar ya da tanıdıklarla karşılaşmanız ve onlardan haber almanız mümkün.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs tek başınıza vakit geçirmekten keyif aldığınızı gösteriyor. Kafa dinlemeye ve kendi içinize dönmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise borç-alacak, kredi, yatırım vb. konuları gündeme getiriyor. 6-12 Nisan arasında ortak finansal konuları yoluna sokabilir, terapiden, ruhsal ya da duygusal çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz. Bu ay yoğun bir içsel değişim içerisindesiniz.

Yükselen Yengeç

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay eşiniz, ortağınız ya da birlikte çalıştığınız kişilerle sorunlara ve huzursuzluğa işaret edebilir. Yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilir, ikili ilişkilerde zorluk, işle ilgili aksaklık yaşayabilirsiniz. İş hayatında etkili olabileceğiniz bir dönemdesiniz ancak uzlaşmacı olmalısınız. Zor insanlarla karşılaşmanız, otorite figürleri ile çatışmanız, beraber çalıştığınız kişiler ya da partnerinizle sorun yaşamanız mümkün. Bu dönemde ilişkilerinize özen göstermeniz, rakiplerinize dikkat etmeniz, sakin ve tedbirli olmanız gerek.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. İşle ilgili gecikme ve aksaklık olabilir, daha önce başlamış ancak yarım kalmış projeler, işler tekrar gündeme gelebilir. Üstlerinizle iletişimde yanlış anlamalar, iletişim kazaları yaşamanız mümkün. Anlaşma ya da sözleşme yapmanız gerekirse iki kere kontrol edin ve her detayı netleştirin.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs sosyal çevrenizde iyi vakit geçirdiğinizi gösteriyor. Arkadaşlardan destek görüyor, grup çalışmalarından keyif alıyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise ikili ilişkilerde aktif, girişken olduğunuzu gösteriyor. 6-12 Nisan arasında partnerinizle sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Eğer yalnızsanız, sosyal çevrenizde biriyle tanışmanız da mümkün.

Yükselen Aslan

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla ilgili gelişmelere ya da bu kişilerle anlaşmazlığa işaret edebilir. Eğitimde terslik, seyahatlerde aksama olabilir, yabancılarla iletişimde zorluk yaşayabilirsiniz. Yorulabilirsiniz ve sağlık sorunları gündeme gelebilir. Görüşlerinizi iyi ifade edeceksiniz ancak bazı şeyleri yeniden değerlendirmeniz ve düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Günlük iş ve sorumluluklar hayatınızı kısıtlıyor gibi hissedebilir, yapmak istediğiniz şeylere vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Eğitimle ilgili aksaklıklar, yolculuklarda terslik yaşanabilir. Görüşlerinizi gözden geçirmeniz ve bazı şeyleri tekrar değerlendirmeniz gerekiyor. Yabancılarla iletişimde sorun çıkabilir.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs iş hayatında öne çıktığınızı gösteriyor. Üstlerinizle iyi ilişkiler kuruyor, beğeniliyor ve takdir ediliyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise projelerinize odaklandığınızı ve çok çalıştığınızı gösteriyor. 6-12 Nisan arasında verimli çalışmanız sayesinde projelerinizi ilerletecek ve olumlu sonuç alacaksınız.

Yükselen Başak

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay para ile ilgili krizleri çözme gereğine ya da bazı masraflara işaret edebilir. Ortak finansal konular, borç-alacak, kredi ve yatırımlarla ilgili sorunlar çıkabilir, yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilirsiniz. Çocuklarla ilgili sorumluluklar maddi olarak sizi zorlayabilir, eşinizle bu konuda tartışabilirsiniz. Kendinizi olumlu bir şekilde ifade etmeye ve uzlaşmacı olmaya çalışın. Partnerinizle değerlerinizin farklı olması ya da parasal konular yüzünden ters düşebilirsiniz.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Tahsilâtlarda gecikme, ortak finansal konularla ilgili yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Partneriniz ya da ortağınızla parasal konuları yeniden konuşmanız ve değerlendirmeniz gerekecek. Ertelenmiş borçları ödeyebilir ya da tahsil edemediğiniz alacakları tahsil edebilirsiniz.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs seyahatlerde iyi vakit geçirdiğinizi gösteriyor. Yeni şeyler öğrenmekten, gezmekten keyif alıyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise aktif, girişken ve maceracı olduğunuzu, kendinizi güçlü bir şekilde ifade ettiğinizi gösteriyor. 6-12 Nisan arasında sevgilinizle seyahate çıkabilir, yeni yerler görebilirsiniz. Eğer yalnızsanız, yurtdışında ya da yolculuk sırasında biriyle tanışmanız mümkün.

Yükselen Terazi

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay kendinize, isteklerinize odaklanmanız ve bir karar vermeniz gerektiğini gösteriyor. İkili ilişkilerde yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilir, kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilir, karşınızdakini yanlış anlayabilirsiniz. Partnerinize ve ilişkilerinize odaklandığınız bu dönemde kendi isteklerinizi göz ardı etmeyin. Ailevi durumlar, sorunlar ya da sorumluluklar ilişkinizi etkileyebilir.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Partneriniz, ortağınız ya da yakın dostlarla iletişimde yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat edin. Geçmişten gelen konular gündeme gelebilir ve konuşulabilir.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs maddi konularda sizi destekliyor. Eşinizden ya da yakınlarınızdan maddi manevi destek görüyorsunuz. Partnerinizle yakınlaşıyor ve daha çok şey paylaşıyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise evinizde hareketli günlere, taşınmaya ya da değişikliğe işaret ediyor. 6-12 Nisan arasında evinizi yenilemek için maddi destek bulabilirsiniz. İç dünyanızda önemli farkındalıklar var.

Yükselen Akrep

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay biraz yalnız kalmanız, dinlenmeniz ve kendinize vakit ayırmanız gerektiğini gösteriyor. Yorgunluk sağlığınızı etkileyebilir. İşle ilgili terslikler, işyerinde yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilir, sivri dilli ve tartışmacı olabilirsiniz. Kardeş, yakın akraba ya da komşularla ilgili sorunlar ya da sorumluluklar işleri zorlaştırabilir, bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. Gündelik işlere yetişmekte zorlanabilir, zihinsel olarak yorulabilirsiniz.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. İş ya da projelerle ilgili aksama/gecikme söz konusu olabilir. İş ortamında yanlış anlamalar, iletişim kazaları yaşanabilir. Çalışma ortamını düzenlemek, dosyaları elden geçirmek içinse iyi bir dönem. Projelerin üzerinden geçebilir, eksikleri tamamlayıp hataları düzeltebilirsiniz. Eski müşteriler arayabilir, daha önce birlikte çalıştığınız kişilerle tekrar görüşebilirsiniz.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs ikili ilişkilerde mutlu olduğunuzu gösteriyor. Eşinizden ya da yakınlarınızdan destek görüyorsunuz. Partnerinizle yakınlaşıyor ve iyi vakit geçiriyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise yakın çevrenizde hareketli günlere, seyahat ve iletişim trafiğine işaret ediyor. 6-12 Nisan arasında eşinizle kısa bir seyahate çıkabilir, yakın çevrenizde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Yükselen Yay

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay bir arkadaşınızla ters düşmeye ya da arkadaşlarla ilgili olaylara işaret ediyor. Partnerinizle yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Parasal meseleler çocuklar ya da yapmak istediklerinizle ilgili kısıtlamalara neden olabilir. Maddi sorunlar ya da sorumluluklar canınızı sıkıyor.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Kendinizi ifade etmekle ilgili kuşkuya düşebilirsiniz. Partneriniz ya da çocuklarla yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları yaşanabilir. Eski sevgilinizle karşılaşabilir ya da ondan haber alabilirsiniz. Geçmişten gelen konular kafanızı karıştırabilir.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs çalışmaktan keyif aldığınızı gösteriyor. İş arkadaşlarınızla iyi anlaşıyor, sizin için çalışanlardan destek görüyorsunuz. Fazla yeme eğilimine dikkat edin. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise hesapta olmayan masraflara işaret edebilir, bütçenizi kontrol etmeniz zor. Gelirinizi artırmak için çaba göstereceksiniz. 6-12 Nisan arasında verimli çalışmanız işinize yansıyabilir, kazancınızı artırabilir ya da iş ortamını güzelleştirmek için para harcayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay üstlerle çatışmaya ya da işle ilgili gelişmelere işaret ediyor. İşe odaklanmanız gerekiyor. Yanlış anlama, anlaşılma ve iletişim kazaları ile karşılaşabilir, fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Aile içerisinde tartışma, evle ilgili sorunlar ve yorgunluk söz konusu. Uzlaşmacı olun, iletişime dikkat edin ve tepki vermeden önce iki kere düşünün.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Aile içerisinde geçmişten gelen konular gündeme gelebilir, konuşulabilir. Ancak yanlış anlamalar da olabilir, dikkatli olmak gerekiyor. Geçmişi düşünebilir, geçmiş olayları hatırlayabilirsiniz. Kendi içinize dönmek, yazmak iyi olabilir.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs aşktan yana sizi destekliyor. Sevgilinizle güzel vakit geçiriyor, eğleniyorsunuz. Hobilerinize vakit ayırıyor, hayattan zevk alıyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise aktif, girişken olduğunuzu gösteriyor. Enerjiniz yüksek, azimli ve kararlısınız.  6-12 Nisan arasında diğer insanların ilgisini çekebilir, eğer yalnızsanız biriyle tanışabilirsiniz.

Yükselen Kova

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay görüşlerinizin değişeceğini gösteriyor. Eğitim, yabancılar ve yurtdışı ile ilgili sorunlar çıkabilir. İç dünyanızdaki huzursuzluklar yakın çevrenizle ilişkilerinizi etkileyebilir, iletişiminize yansıyabilir. Kastetmediğiniz şeyleri söyleme ve yanlış anlaşılma riski var. Kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilir, olayları yanlış değerlendirebilirsiniz. Eğitim hayatında sorunlar, seyahatlerde aksaklık ve zihinsel yorgunluk söz konusu olabilir. Sözlerinize dikkat edin, kendinize zaman ayırın.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Bu dönemde önemli kararlar almayın, anlaşma ya da sözleşme yapmayın. Ancak daha önce başlamış fakat ertelenmiş konular tekrar önünüze gelirse onları sonuçlandırabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişimde sorun çıkabilir; yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Seyahatlerde evrak, rezervasyon vb. iki kere kontrol edin.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs evinizde mutlu, huzurlu olduğunuzu gösteriyor. Evinizi güzelleştiriyor, ailenizden destek görüyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise kendi içinize döndüğünüzü gösteriyor. Tek başınıza çalışabilir, projelere odaklanabilir, bilinçaltı çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz. Bu dönemde geri planda kalmanız daha uygun. 6-12 Nisan arasında dinlenmek, evinizde ailenizle vakit geçirmek iyi gelecek.

Yükselen Balık

31 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay finansal ya da duygusal bir krizi çözmeniz gerektiğini gösteriyor. Bir arkadaşınızla para yüzünden ya da değer verdiğiniz şeylerin farklı olması nedeniyle ters düşebilirsiniz. Yanlış anlama ve anlaşılmalar söz konusu olabilir. Para ile ilgili endişeler gelecek planlarınıza yansıyabilir, sosyal hayatınız bütçenizi etkileyebilir.

Merkür 15 Nisan’a dek geri harekette olacak. Para ile ilgili gecikme ve aksaklık, hesap işlerinde yanlışlık olabilir. Ödemeleri, fatura ve hesapları iki kere kontrol edin. Ödenmemiş ya da ertelenmiş alacakları tahsil etmeniz mümkün.  Karşınıza çıkan iş fikirlerine temkinli yaklaşın, düşünceleriniz bir süre sonra değişebilir.

24 Nisan’a dek Boğa’da ilerleyen Venüs yakın çevrenizde keyifli vakit geçirdiğinizi gösteriyor. Yakınlarınızdan destek görüyor, gezmek, okumak, konuşmak ve öğrenmekten keyif alıyorsunuz. Ay boyunca Oğlak’ta olan Mars ise arkadaşlıklara ve grup çalışmalarına dikkat çekiyor. Arkadaşlarla bir araya geliyor, gruplar içerisinde aktif rol alıyorsunuz. 6-12 Nisan arasında arkadaşlarınızla seyahate çıkabilir, güzel zaman geçirebilirsiniz.

error: Content is protected !!