Oğlak Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

17 Ocak’ta sabaha karşı Oğlak burcunda Yeni Ay var. Önümüzdeki ay iki tutulma var. 31 Ocak Ay Tutulması (Aslan’da) ve 16 Şubat Güneş Tutulması (Kova’da) ile birlikte gelişmeler hızlanacak ancak şimdi 17 Ocak’ta gerçekleşecek olan Yeni Ay’a bakalım.

Yeni ay Oğlak burcunda, üstelik Güneş ve Ay’ın yanı sıra Merkür, Venüs, Satürn ve Pluto da Oğlak burcunda. Yeni Ay Venüs ve Pluto ile kavuşumda, Mars ve Jüpiter’le uyumlu, Uranüs ile ters açıda.

Bu dönemde Oğlak burcundaki gezegen yoğunluğu görevlere, sorumluluklara, iş hayatına ve amaçlara vurgu yapıyor. İşle ilgili başlangıçlar yapabilir, profesyonel davranabiliriz. Yapmak istediklerimize odaklanmamız ve çok iş halletmemiz mümkün.

Mars ve Jüpiter ise Akrep’te ilerliyor. Gökyüzüne en dayanıklı ve kararlı, gölge yönüyle ise en hırslı ve acımasız iki burç -Oğlak ve Akrep- hâkim.

Uranüs açısı beklenmedik, ani bazı gelişmeleri, bireysel isteklerimiz ile profesyonel hırslarımızın çatıştığını, hızlı başlangıçları ve bir miktar huzursuzluğu gösteriyor. Yeni fikirleri hayata geçirebiliriz.

Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

Yeni ay kariyer evinizde. Oğlak burcundaki gezegenler iş hayatınıza vurgu yapıyor. Yeni bir iş ya da proje gündeme gelebilir. Sorumluluklarınız artabilir. Sorumluluklar ile kişisel istekleri ve özgürlük ihtiyacını dengelemeniz gerekiyor.

Hedeflerinizi gözden geçirin, iş hayatında yapmak istediklerinizle ilgili harekete geçin. Yeni projeler için maddi-manevi destek ve finansal kaynak bulmanız zor olmayacak.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza vakit ayıracak, onlardan destek göreceksiniz. Ekip çalışmalarında uyumlu davranacak ve iyi vakit geçireceksiniz.

Yükselen Boğa

Yeni ay ufuklarınızı genişletmek ve kendinizi geliştirmekle ilgili sizi olumlu etkiliyor. Yeni girişimler, eğitim, seyahat, yurtdışı ya da yayıncılıkla ilgili konular gündeme geliyor. Önünüzde yeni kapılar açılıyor. Farklı görüşlere ve deneyimlere açık olun. Eşiniz, sevgiliniz ya da ortağınızın desteğini alacaksınız, belki de birlikte bir şeyler yapabilirsiniz.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. İş hayatına odaklanabilir, iyi ilişkiler kurabilir, üstlerinizden destek görebilirsiniz.

Yükselen İkizler

Yeni ay derinleşmek ve yakın ilişkiler kurmak için sizi olumlu etkiliyor. Ortak finansal konularda olumlu gelişmeler olabilir, bonus, prim, vb. bir ödeme alabilir, borç ya da kredi bulabilirsiniz. İç dünyanızda önemli değişimler var. Ruhsal çalışmalar veya terapi ile ilgilenmeniz de mümkün. Yenileniyorsunuz.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Eğitim ya da seyahat gündeme gelebilir, özgürlük sizin için önemli olabilir, seyahatlerde iyi vakit geçirebilir ve ilginizi çeken kişilerle tanışabilirsiniz.

Yükselen Yengeç

İkili ilişkilerde başlangıçlar var. Yeni bir ilişki, dostluk ya da ortaklık söz konusu olabilir. İş hayatında yeni gelişmeler, girişimler mümkün. İlişkilerle ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir, işbirliği yapma, birlikte çalışma gereği var. Karşınızdaki kişiye uyum göstermek ve uzlaşmak durumunda olabilirsiniz.

Bu dönemde aşktan yana da şanslısınız. Ciddi bir birliktelik başlayabilir.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Finansal konular öne çıkıyor, yakınlarınızdan maddi-manevi destek göreceksiniz.

Yükselen Aslan

Yeni bir proje ya da işe başlayabilir, başka bir departmana geçebilirsiniz. Yeni ay hayatınızı düzene sokmak için sizi olumlu etkiliyor. Egzersize ya da spora başlayabilir, yeni bir beslenme düzenine geçiş yapabilirsiniz. İşle ilgili projelerinize odaklanın, hedeflerinizi yazın ve verimli çalışmanın yollarını arayın.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Sizi ikili ilişkilerden yana olumlu etkiliyor. Sevdiklerinizden destek görecek, partnerinizle aranızdaki uyumu yeniden yakalayacaksınız. Yeni ilişki ya da ortaklıklar gündeme geliyor.

Yükselen Başak

Aşktan yana şanslısınız, biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni bir hobi ya da çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade ettiğiniz ve ortaya koyduğunuz bir dönemdesiniz. İş hayatında sunum vb. yapabilir, göz önünde olabilirsiniz.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. İş ortamında mutlu olacak ve çalışma arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz.

Yükselen Terazi

Bu aralar ev ve aile ile ilgili konular gündeminizde. Ev satın alabilir, taşınabilir ya da evinizde değişiklik yapabilirsiniz. Anne babanızla ilgilenmeniz gerekebilir, ailenizle daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Dış dünyadan uzaklaşmak, kendi kabuğunuza çekilmek istemeniz mümkün.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Hobilerinize zaman ayıracak, eğlenecek ve güzel vakit geçireceksiniz.  Aşktan yana şanslısınız.

Yükselen Akrep

Yakın çevrenizde hareketli bir dönemdesiniz. Yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilir, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Zihinsel çalışmalar ve yeni fikirler öne çıkıyor. Yeni bir anlaşma ya da sözleşme gündeme gelebilir. Kardeş, kuzen ya da komşularla ilgili gelişmeler olabilir.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Evinizi güzelleştirebilir, evde ailenizle iyi vakit geçirebilirsiniz. Anne-babanızdan destek göreceksiniz.

Yükselen Yay

Geliriniz artabilir, yeni gelir kaynakları gündeme gelebilir. Üretken olduğunuz bir dönemdesiniz. Finansal konulara odaklanmanız ve hesap işleriyle uğraşmanız da olası. Yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz, kendinize güveniniz artıyor.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Kardeş, kuzen ya da komşularınızdan destek görecek, birlikte iyi vakit geçireceksiniz. Keyifli geziler ve sohbetler söz konusu.

Yükselen Oğlak

Bugünlerde tüm gözler üzerinizde. 6 gezegen birden burcunuzda, yeni kararlar, başlangıçlar ve sorumluluklar gündeme geliyor. Dış görünüşünüzü yenileyebilir, yapmak istediğiniz şeylerle ilgili harekete geçebilirsiniz.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Güzellik, estetikle ilgili konulara ya da zevklerinize para harcayabilirsiniz. İlişkileri sağlamlaştırmak ve uzun vadeli kararlar almak söz konusu olabilir.

Yükselen Kova

Yeni ay bazı şeylerin sonunu gösterebilir. Gizli konular gündeme gelebilir, yalnız kalmaya, düşünmeye ve dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. 6 gezegen birden 12. Evinizde ilerliyor, kontrolünüz dışında bazı gelişmeler olası.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Çekici, sempatik ve uyumlusunuz, diğer insanları etkiliyorsunuz. Dış görünüşünüzle ilgilenmek için uygun bir dönem.

Yükselen Balık

Grup, dernek vb. çalışmalara katılacak ve yeni çevrelere gireceksiniz. İş hayatında ekip çalışmaları ve bunlarla ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. Geleceğe dair hedefleriniz netleşiyor.

Venüs 18 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor ve 11 Şubat’a dek burada olacak. Yalnız kalmaktan keyif alacak, tek başınıza vakit geçirmek ve dinlenmek isteyeceksiniz. Sevdikleriniz için özveride bulunabilirsiniz.

error: Content is protected !!