İkizler Burcunda Dolunay: Sisli Puslu

3 Aralık’ta 18:46’da İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay Neptün’le partil kare. Merkür durağan ve Satürn’le kavuşumda.

Olan biteni fazlaca ciddiye alabilir, endişe ve karamsarlığa meyilli olabiliriz. Olumsuz düşüncelere takılmayalım. Zihinsel çalışmalara odaklanmak iyi olabilir. Etkilenen kişiler için aksaklık, gecikme ve terslikler söz konusu olabilir. Teknoloji, iletişim ve ulaşımla ilgili sorunlar yaşanabilir.

Dolunay Neptünle kare açıda, belirsizlik, hassasiyet ve endişe söz konusu olabilir. Net olmayan durumlar var. Önemli kararlar almak için pek iyi bir zaman değil. Yanılma olasılığı yüksek. Dikkatli olalım. İletişim sorunları ve yanlış anlamalarla karşılaşabiliriz. Bir süre sonra, bu dönemde karşımıza çıkan bilgilerin doğru olmadığını fark edebiliriz, düşünce ve kararlarımız değişebilir.

Bu hafta etkin olan Jüpiter-Neptün üçgeni ise özverili davranmak, başkalarına yardım etmek, ruhsal çalışmalar, sanat, yaratıcılık, hayaller ve sezgiler açısından güzel bir dönemde olduğumuzu gösteriyor. Her şeyden ilham alacak, duyarlı ve merhametli davranacağız.

İkizler burcunda Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre yorumunuza bakmayı unutmayın.

Yükselen Koç

Ayın ilk haftasında hayatla ilgili ciddi düşüncelere dalabilir, görüş ve inançlarınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Eğitimle ilgili konulara odaklanabilir, yoğun çalışabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Gelecekle ilgili düşünebilir ve olan biteni gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz ancak karamsarlıktan ve olumsuz düşüncelerden uzak durun.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Yakın çevreniz ve kardeşinizle ilgili gelişmeler, hassasiyetler söz konusu olabilir. Eğer anlaşma ya da sözleşme imzalamanız gerekirse dikkatli olun ve her detayı netleştirmeye çalışın. Evrak işlerinde hata çıkabilir, düşünce ve kararlarınız bir süre sonra değişebilir.  Seyahatlerde terslik yaşanabilir. Bu dönemde okumaktan, yazmaktan, hayal kurmaktan keyif alacaksınız. İletişim açısından kaotik bir dönem, yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli olun.

Yükselen Boğa

Aralık ayının ilk haftasında ortak finansal konularla ilgili daha fazla düşünebilir ve karamsarlığa kapılabilirsiniz. Kredi, borç, alacak ve ödemelerle ilgili bazı engel ve gecikmeler söz konusu olabilir. Ortağınızla ilgili problemler çıkabilir.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Daha önce yaptığınız bir işle ilgili bir ödeme alabilir ya da ödenmeyen alacakları tahsil edebilirsiniz. Finansal konularda önemli kararlar almak için uygun bir dönem değil. Düşünceleriniz daha sonra değişebilir, yanlış ya da eksik bilgi ile hareket ettiğinizi fark edebilirsiniz. Önemli bir satın alma yapmak da uygun değil.

Yükselen İkizler

Aralık ayının ilk haftasında ikili ilişkilerle ilgili düşünebilir, karamsarlığa düşebilir ya da kararsız kalabilirsiniz. Bu hafta hem iş hem özel hayatınızda iletişime dikkat edin. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden ve karşınızdakini doğru anladığınızdan emin olun.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dış görünümünüzle ilgilenebilir, tarzınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Ancak büyük değişiklikler yapmayın. Bir süre sonra yaptığınız değişimlerden memnun olmama ihtimali var. Dolunay sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğine ve bazı konularda kararsız kalacağınıza işaret ediyor. Dengeli beslenmeye, yeterince dinlenmeye ve iyi uyumaya özen gösterin. Eğer sağlık problemleri gündemde ise birkaç doktora gidin ve doğru teşhis konulduğundan emin olun.

Yükselen Yengeç

Aralık ayının ilk haftasında iş ortamında, teknoloji ve iletişimle ilgili sorunlar yaşanabilir.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Biraz yalnız kalmaya ve kafa dinlemeye ihtiyacınız var.  Kafanız karışık olabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor, dengeli beslenmeye, yeterince dinlenmeye ve iyi uyumaya özen gösterin. İşle ilgili konular zihninizi meşgul edebilir, günlük koşuşturmalardan yorulabilirsiniz.

Yükselen Aslan

Aralık ayının ilk haftasında aşk ve çocuklarla ilgili düşünebilirsiniz. Başlamış ancak yarım kalmış yaratıcı bir projeyi tekrar ele alabilir ve üzerinde çalışabilirsiniz. Daha önce tıkandığınız bazı konuları çözüme kavuşturacaksınız.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay arkadaşlarla ilgili konuları gündeme getiriyor. Bir arkadaşınızla iletişimde sorun yaşayabilir, yanlış anlama/anlaşılma ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili konularda daha duyarlı olacaksınız. Bir arkadaş ortamında yeni biriyle tanışmanız ve bu kişiden etkilenmeniz mümkün. Bu dönemde geleceğe yönelik planlarla ilgili kafanız karışabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Önemli kararlar almak için uygun bir dönem değil.

Yükselen Başak

Aralık ayının ilk haftasında ev ve aile ile ilgili düşünebilirsiniz. Ev ya da işle ilgili karışıklık ve terslik olabilir.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatında ön plana çıkacağınızı gösteriyor. Yeni bir iş teklifi ya da yeni bir pozisyon gündeme geliyor. Ancak net olmayan durumlar var. Eğer bir iş teklifi alırsanız, bu işle ilgili eksik ya da yanlış bilgiler size aktarılabilir. Bir süre sonra bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Üstlerinizle iletişimde yanlış anlama/anlaşılmalar yaşanabilir.  Bu dönemde karşınıza çıkan yeni iş ya da projelerle ilgili dikkatli olun. Yanılma/yanıltılma olasılığı var.

Yükselen Terazi

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Şehir ya da yurt dışına seyahate çıkabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenecek, ufkunuzu genişleteceksiniz.

Genel olarak olumlu bir dönem olsa da Merkür ayın büyük kısmında geri harekette olacak. Ulaşım, iletişim, teknoloji, elektronik, posta, kargo vb. ile ilgili aksaklıklara, yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli olun.

Yükselen Akrep

Aralık ayının ilk haftasında para ile ilgili düşünebilir ve endişelenme eğiliminde olabilirsiniz. Hesap işlerine odaklanmanız gerekebilir.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay borç-alacak, kredi ya da vergi, sigorta, miras işleri ile ilgili gelişmelere işaret ediyor. Karışıklıklar ve net olmayan durumlar var. Finansal konularda yanılma ve yanıltılma riski yüksek olduğundan önemli kararlar vermeyin. Hesapları, fatura ve ödemeleri iki kere kontrol edin.

Yükselen Yay

Aralık ayının ilk haftasında kendinizi ifade etmekte ve karar vermekte zorlanabilir, çevrenizdekilerle iletişim problemi yaşayabilirsiniz.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay ikili ilişkilerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Partneriniz ya da yakın bir dostunuzla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakınlarınızla ilgili konularda daha duyarlı olacaksınız. İkili ilişkilerde iletişim sorunları ve belirsizlikler yaşanabilir. Kafanızda ilişkinizle ilgili soru işaretleri olabilir, belki de ilişkiye devam edip etmemekte kararsızsınız.  Eğer yalnızsanız, eski sevgilinizle tekrar görüşebilir ve yeniden denemeyi düşünebilirsiniz. Yanılma veya yanıltılma riski yüksek, önemli kararlar vermeyin.

Yükselen Oğlak

Aralık ayının ilk haftasında karamsarlığa kapılabilir, düşüncelerinizi anlamlandırmakta ve kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay iş ortamıyla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Bugün Merkür geri gitmeye başlıyor. Bazı gecikme ve aksaklıklar, teknoloji ile ilgili terslikler, iş arkadaşları ile iletişim sorunları yaşanabilir. Eski bir proje ya da iş tekrar gündeme gelebilir ancak net olmayan durumlar var. Detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde yanılma veya yanıltılma olasılığı yüksek, işle ilgili önemli kararlar vermeyin. Bünyeniz hassas olabilir, sağlığınıza özen gösterin. Dengeli beslenmeye, yeterince dinlenmeye ve iyi uyumaya dikkat edin.

Yükselen Kova

Aralık ayının ilk haftasında gelecekle ilgili düşünebilir, ne yapmak istediğinizi sorgulayabilirsiniz. Gruplar içerisinde düşüncelerinizi ifade etmek zor olabilir.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay aşk ya da çocuklarla ilgili bir konuyu gündeme getiriyor. Bu konularda daha duyarlı olduğunuz günlerdesiniz. Çocuklarla ilgili hassasiyetler, net olmayan ya da geçmişten gelen durumlar söz konusu. Bazı yükselen Kovalar için bir arkadaş ortamında eski sevgili ile karşılaşma olasılığı var. Belki de eski sevgilinizle bir araya gelecek ve tekrar görüşmeyi düşüneceksiniz.

Yükselen Balık

Aralık ayının ilk haftasında iş ve kariyerle ilgili düşünebilir, olayları ciddi ve gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz.  Üstlerinizle iletişimde bazı sorunlar çıkabilir.

3 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay var. Dolunay ev ya da aile ile ilgili bir konuyu gündeme getiriyor. Bu konularda daha duyarlı olduğunuz günlerdesiniz. Aile içerisinde ya da evle ilgili konularda bazı belirsizlikler ya da fedakârlık gerektiren durumlar var. Bu, iş hayatınızdaki gelişmelerle de bağlantılı görünüyor. Ev ya da işle ilgili kararsızlık yaşayabilirsiniz.

error: Content is protected !!