Akrep Burcunda Yeni Ay Sizi Nasıl Etkiliyor?

18 Kasım’da saat 14:42’de Akrep burcunda Yeni ay var. Venüs ve Jüpiter de Akrep’te ve Neptün’le olumlu açı yapıyor. İlişkiler, ortaklıklar, yatırımlar ve ortak finansal konularla ilgili başlangıçlar var. Sezgilerimiz bize doğru yolu gösterecek. Finansal konularda ortaklıklar ve yakın ilişkiler de olumlu görünüyor. Derinleşmek, kendimizi daha iyi tanımak, korkularımızla yüzleşmek ve yenilenmek için güzel bir dönemdeyiz. Sevdiklerimizle yakınlaşmak ve daha derin paylaşımlar için de.

Akrep burcunda Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre yorumunuza bakmayı unutmayın.

Yükselen Koç

Finansal konularda yaşayacağınız olumlu gelişmeler hem finansal hem de duygusal olarak kendinizi güvende hissetmenize neden olacak.

Yeni bir finansal ortaklığa girebilir, yatırım yapabilir, yatırımlardan kazançlı çıkabilirsiniz. Eğer borç ya da kredi almak istiyorsanız, istediğiniz koşullarda borç, kredi ya da finansal destek bulacaksınız. Yakınlarınızdan hem maddi hem manevi destek göreceksiniz. Eşinizin, ortağınızın geliri artabilir. Yüklü bir miras, sigorta ya da tazminat ödemesi alabilirsiniz. Bu konularla ilgili en şanslı dönem 13-23 Kasım arası.

İçsel olarak da önemli bir değişim dönemindesiniz. Hayatınızda bir sayfayı kapatıyor ve yeni bir aşamaya geçiyorsunuz. Bazı korkuları geride bırakacak ve özgür hissedeceksiniz. Psikoloji, psikoterapi, metafizik, ölüm, ölüm ötesi ya da ruhsal çalışmalar ilginizi çekecek ve bu konularda anlayışınız derinleşecek.

Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da beraber çalıştığınız kişilerle ya da sorumluluklar vb. sebebiyle eşinizle sorun yaşayabilirsiniz. Diğerleri size karşı çıkabilir, tepkisel davranabilir.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay; yeni bir finansal ortaklığı, borç, kredi, tazminat, miras, prim, bonus gibi toplu bir ödemeyi gösteriyor. Başkalarının kaynaklarından yararlanmaktan yana şanslısınız. Eşinizin ya da ortağınızın finansal durumunda da iyileşme var.

Yükselen Boğa

Yeni bir ilişki ya da ortaklık kapıda. Geçtiğimiz ay Akrep burcuna ilerleyen Jüpiter, önümüzdeki bir yılda ilişkilerden yana oldukça şanslı olduğunuzu gösteriyor. Yeni biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayatınıza girecek kişi güzel, zarif, hoş, başarılı, saygın, iyi kalpli ve cömert biri olacak. Eğer biriyle birlikteyseniz, birlikteliğinizde hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Eşiniz sizi maddi manevi destekleyecek. Eşinizin hayatında olumlu gelişmeler olacak, bu gelişmeler size de olumlu yansıyor. Eğer işle ilgili bir ortaklık gündemde ise, bu ay maddi açıdan güçlü biriyle ortaklık yapmanız da mümkün. Bu konularla ilgili en şanslı dönem 13-23 Kasım arası.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay; yeni bir ilişki, ortaklık ya da dostluğun başlangıcını gösteriyor. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkinizde yeni bir dönem başlıyor. Nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verebilir, ilişkinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da yorgunluk sağlığınızı etkileyebilir, yeterince dinlenmeye özen gösterin. Bugünlerde işle ilgili terslikler ve tartışmalar sizi yorabilir. Yasal meseleler ya da yurtdışı ile ilgili sorunları çözmeniz gerekebilir. İşyerinde beraber çalıştığınız kişilerle zıtlaşabilir, evde veya işte sizin için çalışan kişilerle problem yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiler tepkisel davranabilir, muhalefetle karşılaşabilirsiniz. İş kazalarına ve sakarlıklara da dikkat edin. İş ortamında sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz.

Yükselen İkizler

Hem iş hem özel hayatınızda olumlu gelişmeler var. Aktif, girişken ve çekicisiniz. Spora, hobilere ve eğlenceye vakit ayırıyor, kendinizi özgürce ifade ediyorsunuz. Yeni insanlarla tanışabilir, diğer insanların dikkatini çekebilir, kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerle ilgili olasılıklar iş ortamında karşınıza çıkabilir…

Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da sevgilinizle ters düşebilir, kıskançlık ya da parasal meseleler nedeniyle tartışabilirsiniz. Çocuklarla ilgili problemler gündeme gelebilir. Bugünlerde spor yaparken kendinizi zorlamamaya dikkat edin.

18 Kasım’da Akrep burcundaki Yeni Ay’da yeni bir projeye başlayabilir, yeni bir departmana ya da işe geçebilirsiniz. Gelirinizi artırmanız da mümkün. İşyerinde olumlu gelişmeler olabilir, çalışma ortamınız güzelleşebilir, yenilenebilir, beraber çalıştığınız insanlardan destek görebilirsiniz. Eğer evde ya da işte sizin için çalışacak eleman arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulacaksınız. Verimli ve keyifli çalışıyor ve yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz.

Yükselen Yengeç

Aşktan yana uzun zamandır hiç olmadığı kadar şanslısınız. Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen Jüpiter, önümüzdeki bir yılda aşktan yana oldukça şanslı olduğunuzu gösteriyor. Yeni biriyle tanışabilir, aşık olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler de şanslı. Eğer çocuğunuz varsa, onların hayatındaki olumlu gelişmeler size de yansıyor. Hayattan daha çok keyif aldığınız bir dönemdesiniz, tatile, eğlenceye ve hobilere vakit ayırın. Sanatla ya da yaratıcı uğraşlarla ilgilenmekten mutlu olabilir, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni bir hobiye ya da kursa başlamanın tam sırası.

Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da anne-babanızla ilgili sorunlar ya da eşiniz/ortağınızla ilgili gelişmeler huzurunuzu kaçırabilir. Bugünlerde ev kazaları ve sakarlıklara karşı da dikkatli olun.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay; kendini ifade etme ve hayatın tadını çıkarma yönünde sizi olumlu etkiliyor. Hayattan keyif alıyor ve kendinizi özgürce ifade ediyorsunuz. Yaşama sevinciniz artıyor. Eğer yalnızsanız, yeni biriyle tanışabilir ve bu kişiden çok etkilenebilirsiniz. Ya da çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir. Belki de yeni bir hobiye başlayacaksınız. Eğer sanatla uğraşıyorsanız, bu yeni ay size çok iyi gelecek, çalışmalarınız takdir edilecek ve beğeni toplayacak.

Yükselen Aslan

Ev ve aile ile ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Bu alanda yaşadığınız problemleri geride bırakacaksınız. Eğer taşınmak istiyorsanız, istediğiniz gibi yeni bir ev bulacaksınız. Evi, eşyaları yenilemek, dekorasyon, tadilat yaptırmak için iyi bir dönemdesiniz. Gayrimenkul alım-satımından kazançlı çıkabilir, yatırım amaçlı da olsa bu konuyla ilgilenebilirsiniz. Eğer ailenizle aranızda problemler varsa, bunlar çözülüyor. Anne-babanızdan destek görecek, onlarla vakit geçirmekten mutlu olacaksınız. Anne-babanızın hayatındaki olumlu gelişmeler size de yansıyacak. Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen şans gezegeni Jüpiter, önümüzdeki bir yıl ev ve aile ile ilgili konularda şanslı olduğunuzu ve olumlu gelişmelerle karşılaşacağınızı gösteriyor. İç dünyanızda kendinizi uzun zamandır hiç olmadığınız kadar güvende hissedeceksiniz. Hayatınızda yeni bir temel atıyorsunuz.

Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da kardeş, kuzen ya da komşularla ilgili sorunlar huzurunuzu kaçırabilir. Bugünlerde kaza ve sakarlıklara karşı da dikkatli olun.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay; taşınmayı, ev-arsa satın almayı, ev ve aileyle ilgili başlangıçları gösteriyor. Anne-babanızla ilgili olumlu gelişmeler var. Onlardan destek görüyorsunuz. Evinizi güzelleştirebilir, yeniden dekore edebilir, gayrimenkul alım satımından kazançlı çıkabilirsiniz. Bu yeni ayın sizin için anlamı duygusal iyileşme ve huzur…

Yükselen Başak

Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen şans gezegeni Jüpiter, önümüzdeki yıl yeni şeyler öğrenmek ve kendini ifade etmek yönünde sizi destekliyor. Kardeş, kuzen ya da komşularla ilişkilerden fayda göreceğinizi gösteriyor. Yeni bir eğitime ya da kursa başlamanın tam sırası. Okumak, yazmak ve konuşmaktan oldukça keyif alıyorsunuz. Medya ve yayıncılıkla ilgilenmeniz de mümkün. Diğer insanlarla iletişim halinde olmak ve düşüncelerinizi ifade etmek sizi mutlu ediyor. Kardeşinizin hayatında da olumlu gelişmeler var ve yakın akrabalardan destek görüyorsunuz. Hayata bakış açınız genişliyor, düşünceleriniz olumlu yönde değişiyor. Eğer öğrenci ya da öğretmenseniz, bu transit sizin için daha da iyi. Yazar ve konuşmacılar için de. Ticaretle uğraşan kişiler de şanslı.

Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da çocuklar, tatil, eğlence ya da hobilerle ilgili harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Parayla ilgili tartışmalar gündeme gelebilir.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay’da yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Güzel haberler alacaksınız. Yeni bir anlaşma ya da sözleşme imzalamak için iyi bir dönemdesiniz. Komşularınızla ilgili başlangıçlar da olumlu görünüyor. Ya da kısa bir seyahate çıkabilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz.

Yükselen Terazi

Gelirinizi artırmanız için olumlu koşullar var. Bu konuda uzun zamandır hiç olmadığı kadar şanslısınız. Yeni bir işe geçebilir ya da maaşınıza zam alabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları gündeme gelebilir. Başkalarıyla ortak işlerden kazançlı çıkacaksınız.

Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen şans, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, önümüzdeki yıl maddi konularda şanslı olduğunuzu gösteriyor. Yeteneklerinizi geliştirecek ve kendi değerinizi fark edeceksiniz. İstediğiniz şeyleri satın almanın veya yatırım yapmanın tam sırası. Güzel şeylere ve keyiflere para harcayabilirsiniz ancak tutumlu olmaya da dikkat edin. Jüpiter gereğinden fazla risk alma ve harcama yapma eğilimi getirebilir.

Girişken olabilir, inisiyatif alabilir, kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sabırsız olmanız ve fevri davranmanız da mümkün. Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da kendinizi zorlamayın, yeterince dinlenmeye özen gösterin. Ailevi sorumluluklar istediğiniz yönde ilerlemenize engel olabilir. Gergin hissedebilir ve bunu çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz.  Bugünlerde kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olun.

18 Kasım’da Akrep burcundaki Yeni Ay, finansal konularda olumlu gelişmelere işaret ediyor. Güneş, Ay, Venüs ve Jüpiter Akrep’te para ile ilgili 2. Evinizde olacak. Gelirinizde artış, önemli bir satın alma ya da yeni gelir kaynakları gündeme geliyor. Ortak bir işe girişmek kazançlı olabilir. Beğendiğiniz şeyleri satın alma eğiliminde olacaksınız, bütçeniz dâhilinde harcama yapmaya dikkat edin.

Yükselen Akrep

18 Kasım’da Akrep burcundaki Yeni Ay’la birlikte hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen şans gezegeni Jüpiter, önümüzdeki bir yılda fırsatlar ve olumlu gelişmelerle karşılaşacağınızı gösteriyor. Kendinize güven tazeleyeceksiniz ve hayata bakışınız olumlu yönde değişecek. Her konuda fırsatlar ve yeni başlangıçlar var. Dış görünümünüzü yenilemenin ve kendinize özen göstermenin tam sırası.

Terazi burcunda ilerleyen Mars, her ne kadar oldukça iyi hissetseniz de dikkatinizin bir kısmının iç dünyanızda olduğunu gösteriyor. Mars burada bazı endişeleri tetikleyebilir, kendinizden kuşku duymanıza neden olabilir. Üzerinde çalıştığınız projelere yoğunlaşabilirsiniz. Gizli işler, konular gündeme gelebilir. Arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanlara karşı dikkatli olun. Mars Akrep burcuna geçtikten sonra -7 Aralık- enerjiniz ve motivasyonunuz artacak. Kendinden emin bir şekilde daha hızlı ilerleyeceksiniz. Özellikle Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da dinlenmeye ve yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay’la birlikte kendinize ve isteklerinize odaklanacaksınız. Diğerleri yapmak istediklerinizle ilgili sizi destekleyecek çünkü karizmanız had safhada. İnsanların ilgisini çekecek ve iyi bir izlenim bırakacaksınız. Şartları istediğiniz gibi yönlendirmeniz mümkün. Bu aralar yeme-içme, keyif ve eğlenceye düşkün olabilirsiniz.

Yükselen Yay

Bilinçaltında sizi engelleyen düşünceleri ve inançları fark edeceksiniz. Dikkatiniz iç dünyanıza ve duygularınıza yönelik. Yalnız kalmak, kendi içinize dönmek ve dinlenmek istiyorsunuz. Ruhsal çalışmalar, meditasyon, bilinçaltını keşfe yönelik uğraşlar ya da terapiden faydalanmak için iyi bir dönemdesiniz. İç sesiniz, rüya ve sezgileriniz farkına varmanız gereken şeylere ışık tutuyor. Gizli bazı şeylerin, sırların açığa çıkması da mümkün. Ya da gizli bazı konular üzerinde çalışabilirsiniz. Başkalarına yardım edecek ve sevdiklerinize karşı özverili davranacaksınız. Bu dönem harekete geçmek ve ön plana çıkmak için uygun değil, perde arkasında çalışmalarınızı sürdürün, önümüzdeki ay yenilenmiş bir şekilde ortaya çıkabilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Terazi burcunda ilerleyen Mars, sosyal hayatınızın hareketli olduğunu gösteriyor. Arkadaşlarla bir araya geliyor, yeni insanlarla tanışıyor, grup çalışmalarına ya da sosyal çevrenize vakit ayırıyorsunuz. Dernek, kulüp, vb. çalışmalarda yer alacaksınız. Sosyal çevrenizde ya da ekip çalışmalarında tartışmalar gündeme gelebilir, grup içinde gerginlik yaşanabilir. Özellikle Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da arkadaşlarınızdan biriyle parasal konular ya da değer verdiğiniz şeylerin farklı olması nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Grup içinde anlaşmazlık olabilir. Bir arkadaşınızın fevri tavırları ile karşılaşmanız mümkün.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay var. Yeni ay hayatınızda bazı şeylerin bitişine işaret edebilir. Bir şeyleri sonlandırmak, geride bırakmak gerekiyor. Gizli bazı şeyler ortaya çıkıyor. Hayata güvenin ve akışla birlikte hareket edin. Yalnız kalmaktan ve içe dönmekten, düşünmekten keyif aldığınız bir dönemdesiniz. Kendinize vakit ayırın.

Yükselen Oğlak

Bu dönemde arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz daha önce hiç olmadığı kadar destek size. Geleceğe ilişkin plan ve hedefleriniz de netleşiyor. Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen şans gezegeni Jüpiter, önümüzdeki bir yılda grup çalışmaları ve arkadaşlardan yana güzel gelişmeleri gösteriyor. Sosyal çevrenizi genişletecek, arkadaşlarınızla olmaktan, ekip çalışmalarından keyif alacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni gruplara girebilirsiniz. Bu ilişkiler sonraki dönemlerde iş ya da dostluk anlamında destekleyici olabilir.

Terazi burcunda ilerleyen Mars, iş hayatınızın yoğun ve hareketli olduğunu gösteriyor. Çok çalışıyorsunuz, kararlı ve azimlisiniz. Bağımsız hareket etmek istemeniz ve üstlerinizle ters düşmeniz de mümkün.  Özellikle Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da iş yükü nedeniyle yorulabilirsiniz, dinlenmeye özen gösterin. Üstlerinizle iletişiminize dikkat edin, tartışmalar gündeme gelebilir.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay; sosyal çevrenizde başlangıçları ya da gelecekle ilgili yeni planları gösteriyor. Grup, dernek vb. bir yere üye olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İş ortamında ekip çalışmaları gündeme gelebilir, yeni bir ekip oluşabilir. Gelecekte yapmak istediklerinizle ilgili bir karara varabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar kuracaksınız. Sosyal çevrenizde katıldığınız çeşitli organizasyonlar keyifli geçecek. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla gezip eğleneceksiniz.

Yükselen Kova

Kariyerinizde güzel gelişmeler var. Terfi edebilir, ödül alabilir, yeni bir işe ya da pozisyona geçebilirsiniz. Bu kadınlar için evlilik anlamına da gelebilir. Eğer hali hazırda toplumun gözü önünde bir iş yapıyorsanız, dikkat çekecek ve ön plana çıkacaksınız. Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen şans gezegeni Jüpiter, önümüzdeki bir yılda iş ve kariyer anlamında şanslı olduğunuzu gösteriyor. Güçlü kişilerin, üstlerinizin desteğini alacak ve kariyerinizde yeni bir aşamaya geleceksiniz. Çalışmaktan, işinize ve projelere yoğunlaşmaktan mutlu olacaksınız. Önünüze çıkacak fırsatları değerlendirecek ve diğer insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakacaksınız. Eğer mevcut işinizde mutlu değilseniz, yeni bir iş teklifi alabilir ve iş değiştirebilirsiniz.

Terazi burcunda ilerleyen Mars, eğitim, seyahat, hukuk ya da yayıncılıkla ilgili yoğun ve hareketli günleri gösteriyor. Eğitim için çaba sarf edebilir, seyahate çıkabilir, hukuki meselelerle uğraşabilirsiniz. Görüşlerinizi güçlü bir şekilde ifade edecek ve karşınızdakileri ikna edeceksiniz ancak tartışmacı olmanız da mümkün.  Özellikle Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da görüş ayrılıkları nedeniyle çevrenizdekilerle ters düşebilirsiniz. Seyahatlerde aksaklıklar, hukuki konularda terslikler olabilir.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay, iş hayatında yeni başlangıçlara işaret ediyor. Terfi edebilir ve yeni bir pozisyona geçebilirsiniz. Yeni bir projeye ya da işe başlayabilirsiniz. Eğer kendi işinizi kurmak istiyorsanız, bunun için de uygun bir dönemdesiniz. Diğer insanlar tarafından takdir edilmeniz, ödül almanız ve alanınızda tanınmanız mümkün.

Yükselen Balık

Hayata bakış açınız olumlu yönde değişiyor, yabancı ülkeler, seyahat ve eğitim fırsatları gündeme geliyor. Ufkunuzu genişletecek ve kendinizi geliştireceksiniz. Geçtiğimiz ay Akrep burcuna geçen şans gezegeni Jüpiter, önümüzdeki bir yılda yurtdışı, seyahat, eğitim ve hukuk alanında olumlu gelişmeleri gösteriyor. Yeni bir kursa ya da eğitime başlayabilir, çok şey öğreneceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Medya, yayıncılık, dış ticaret ve turizmle uğraşanlar da şanslı olacak. Öğretmen ve yazarlar için de verimli bir yıl. Yabancı kültürlerle ilgilenecek, yeni şeyler öğrenmekten zevk alacak, yabancılardan destek göreceksiniz.

Kasım ayında Terazi burcunda ilerleyen Mars, finansal konulara dikkat çekiyor. Ortak harcamalarınız yüksek, borç-alacak, kredi işleri gündemde. Mars bu konularla ilgili masrafları ve tartışmaları gösterebilir. Mars’ın Pluto ile sert açıda olacağı 18-20 Kasım’da sosyal hayatınızda yaptığınız harcamalar bütçenizi zorlayabilir ya da bir arkadaşınızla borç-alacak meselesi yüzünden ters düşebilirsiniz.

18 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay, yeni bir kursa ya da eğitime başlayacağınızı gösteriyor. Üniversiteye dönmek, akademik bir çalışmaya katılmak söz konusu olabilir. Ya da yurtdışına seyahate çıkacak ve yabancılarla bir araya geleceksiniz. İnanç ve görüşlerinizi olumlu yönde değiştirecek olaylar olacak. Fikirlerinizi yaymak için iyi bir dönemdesiniz. Bu konuda adım atabilirsiniz.

error: Content is protected !!