Jüpiter Akrep’te Sizi Nasıl Etkiliyor?

Jüpiter, 10 Ekim 2017 – 8 Kasım 2018 tarihleri arasında Akrep burcunda.

9 Eylül 2016’dan beri Terazi’de olan Jüpiter, 10 Ekim 2017’de Akrep burcuna geçti ve 8 Kasım 2018’e dek bu burçta olacak.

Jüpiter 9 Mart’a dek düz harekette olacak. 9 Mart – 10 Temmuz arasında geri gidiyor.

Jüpiter’in düz harekette olacağı 10 Ekim 2017 – 9  Mart 2018 ve 10 Temmuz – 8 Kasım 2018 arasında etkisini daha fazla gözlemleyeceğiz.

Önümüzdeki 1 yıl boyunca Jüpiter’in yıldız haritamızda geçtiği evle ilgili alanlarda daha şanslı olacağız. Olumlu gelişmeler yaşayacak, daha kolay destek bulacak, büyüme ve gelişme fırsatları ile karşılaşacağız. Eğitim, seyahat, hukuk, şifa, yabancı ülkeler ve yurtdışı ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Jüpiter Akrep’te sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde finansal ortaklıklar, yatırımlar, borç, alacak, krediler, vergi, sigorta konularıyla ilgili şansınız açık. Tazminat, bonus, prim, miras ya da sigorta ödemesi gibi toplu bir ödeme alabilirsiniz. Yakın ve derin ilişkilerle ilgili, ruhsal iyileşme ve kişisel dönüşüm potansiyeli getiren olumlu koşullar var. Anlayışınız yükseliyor ve partnerinizle ilişkiniz derinleşiyor. Korkularınızla yüzleşiyor ve duygusal olarak yenileniyorsunuz. Yakın ilişkiler, ortağınız ya da partneriniz dolayısıyla finansal koşullarınız iyileşecek. Partnerinizin geliri artabilir. Ortaklıklardan finansal kazanç sağlayabilirsiniz. Kredi çekebilir, borç alabilir, tahsil edemediğiniz alacakları tahsil edebilirsiniz. Bir yakınınızdan size miras kalması olasılığı da var.

Yükselen Boğa

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıkla ilgili olumlu koşullar var. Partneriniz, dostlarınız ve birlikte çalıştığınız kişilerden destek göreceksiniz. Partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir. Evlenebilir, yakın dostluklar, iş ortaklıkları kurabilirsiniz. Evlendiğiniz kişi başarılı biri olabilir, ilişkiniz ufkunuzu genişletecek ve size çok şey katacak. Partneriniz ya da yakın dostlarınızla daha mutlu olacak, birlikteliğinizden daha çok keyif alacaksınız. Varsa partneriniz ya da ortağınızla aranızdaki anlaşmazlıklar çözülecek. Danışmanlık almak için de uygun bir dönem. Davalar lehinize sonuçlanabilir. Bir türlü bitiremediğiniz ancak artık yürümeyen ilişkilerde, ayrılık kararı almak ya da dostça ayrılmak daha kolay olabilir.

Yükselen İkizler

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde sağlık, işyeri, çalışma şartları ve iş arkadaşları ile ilgili olumlu koşullar var. Birlikte çalıştığınız kişilerle iyi ilişkiler kuruyor ve onlardan destek görüyorsunuz. İş ortamında keyifli ve mutlu olacaksınız. Geliriniz artabilir, yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Günlük hayatınızda yapılması gereken işleri daha iyi planlayacak ve detayları daha çok fark edeceksiniz. Verimli çalışmanız dikkat çekecek. Eğer birilerini işe almanız gerekiyorsa ya da eviniz için yardımcı arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulabilirsiniz. Varsa sağlık problemleriniz düzelebilir ancak kilo alma eğilimine karşı dikkatli olun.

Yükselen Yengeç

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde aşk, romantizm, eğlence, yaratıcılık ve çocuklardan yana olumlu koşullar var. Neşeli ve keyiflisiniz. Sosyal hayatınız canlanıyor, daha fazla dışarı çıkıyor, eğleniyorsunuz. Aşktan yana şanslısınız, eğer biriyle birlikteyseniz yakınlaşıyor ve beraberliğinizden daha çok keyif alıyorsunuz. Eğer yalnızsanız, aşık olabilir, sizinle ilgilenen ya da ilginizi çeken kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilir, yaratıcı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Çocuk sahibi olabilirsiniz ya da çocuklarla ilişkiniz iyileşebilir, onların başarıları ile gurur duyabilirsiniz. Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Hayattan tat alıyor ve kendinizi özgürce ifade ediyorsunuz.

Yükselen Aslan

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde kendinizi daha güvende ve iyi hissedeceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Anne-babanızla ilişkiniz iyileşiyor, onlardan destek görüyorsunuz. Ailenizle daha fazla bir araya geleceksiniz, varsa aranızdaki problemler çözülecek. Aile bağlarınız güçleniyor, aileniz kalabalıklaşabilir. Ev satın alabilir, gayrimenkul yatırımından kazanç elde edebilirsiniz. Daha büyük bir eve taşınabilir ya da evinizi dekore edebilir, güzelleştirebilirsiniz. Ev, aile ve sevdiklerinizle ilgilenmekten mutluluk duyuyorsunuz.

Yükselen Başak

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde gündelik iletişiminiz, telefon ve e-mail trafiğiniz yoğunlaşıyor, yakın çevre, kardeşler ya da yakın akrabalarla ilgili olumlu gelişmeler var. Yeni şeyler öğrenmek ya da öğretmek için güzel bir dönemdesiniz. Bir kursa başlayabilir ve devam ettiğiniz kurslardan daha çok yararlanabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. Daha çok konuşuyor, okuyor ve yazıyorsunuz. Kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla vakit geçirmekten keyif alıyorsunuz. Yakın çevrenize geziler hayatınızı güzelleştiriyor. Varsa kardeşlerinizle aranızdaki problemler çözülüyor, onlardan destek görüyorsunuz. Hayata daha geniş bakıyorsunuz. Eğer öğrenci ya da öğretmenseniz, bu transit sizi özellikle olumlu etkiliyor. Okulda ya da çalıştığınız kurumda başarılı olacak, iyi sonuçlar alacaksınız.

Yükselen Terazi

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde gelirinizi arttırmak ve maddi durumunuzu iyileştirmek için olumlu koşullar var. Maaşınıza zam alıyorsunuz ya da yeni gelir kaynakları ortaya çıkıyor. Yüklü miktarda prim ya da pahalı bir hediye alabilirsiniz. Ev ya da araba gibi büyük bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Maddi sorunlarınız varsa bu sorunları çözme, borçları ödeme ve bütçenizi yoluna koyma fırsatı var. Finansal durumunuzdaki iyileşme fazlaca harcama yapmanıza yol açabilir, tutumlu olun. Yeteneklerinizi geliştirecek ve ne kadar değerli olduğunuzu fark edeceksiniz.

Yükselen Akrep

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde birçok yönden hayatınız daha iyiye gidecek ve olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Daha cömert ve iyimser, diğer insanları oldukları gibi kabul eden tavrınız ilişkilerinize olumlu yansıyor. Dış görünüşünüzü yeniliyor, olumlu alışkanlıklar ediniyor, yeni tanıştığınız insanların dikkatini çekiyorsunuz. Daha çok risk alabilir, yeni şeylere başlayabilirsiniz. Yeni deneyimlere açık olarak kendinizi geliştiriyor, ufkunuzu genişletiyorsunuz. Geçmişte takıldığınız konuları geride bırakıyorsunuz. Kendinize güveniniz artıyor ve hayata olumlu bakıyorsunuz. Savurganlık eğilimine, aşırı iyimserliğe ve kilonuza dikkat edin.

Yükselen Yay

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde daha şefkatli ve duyarlısınız, sevdiklerinizi destekliyor ve özverili davranıyorsunuz. Empati yeteneğiniz artıyor. Korkularınızla yüzleşiyor, duygularınızı kabul ediyor ve kendiyle barışık bir insan oluyorsunuz. Kendini sabote etme eğiliminden ya da suçluluk duygusundan arınabilirsiniz. Gönüllü çalışmalar yapabilir, başkalarına yardım edebilirsiniz. Hayal gücünüz artıyor, kendinize vakit ayırmaktan ve tek başına zaman geçirmekten keyif alacaksınız. İç dünyanıza yöneliyorsunuz. Meditasyonla ilgilenebilir, inzivaya çekilebilirsiniz. Her şeyi kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçin. Hayata güvenmeyi öğreniyor, kendinizi daha derinden tanıyorsunuz. Ruhsal konular, din ya da metafizikle ilgilenebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde hayata ilişkin idealler, umutlar, geleceğe dair planlar, arkadaşlar, gruplar, dernekler, organizasyonlar, sosyal hayatınız ve sosyal çevrenizden yana olumlu koşullar var. Arkadaşlarınızdan destek görüyor, grup çalışmalarına katılıyor, yeni arkadaşlar ediniyor, sosyal çevrenizi genişletiyorsunuz. Grup çalışmalarında eğlenebilir, yaratıcı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bu dönemde kurduğunuz arkadaşlıklar ilerde kalıcı dostluklara dönüşebilir. Hayatla ilgili idealleriniz üzerinde düşünecek, geleceğe dair plan ve projelerinize odaklanacaksınız. Sosyal çalışmalara katılabilir, aynı ideali paylaştığınız kişilerle birlikte olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. İşinizden, kariyerinizden gelen gelir artıyor.

Yükselen Kova

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde iş hayatında, kariyerinizde olumlu koşullar var. Uzun zamandır süregelen çabalarınızın sonuçlarını almaya başlıyor, işinizde istediğiniz noktaya geliyorsunuz. Terfi edebilir ya da üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Buna bağlı olarak sorumluluklarınız artabilir ve çok çalışmanız gerekebilir. Kariyeriniz ve işinizle ilgili gelişmeler işinizde daha mutlu olmanızı ve daha özgür hissetmenizi sağlayacak. İşle ilgili seyahat edebilir, yabancılarla bir araya gelebilirsiniz. İyi bir iş teklifi alabilir, alanınızda tanınabilir, ödül alabilirsiniz. Jüpiter’in temsil ettiği bir alanda çalışmaya başlayabilirsiniz. (Yabancılarla yapılan işler, seyahat içeren işler, yüksek öğrenim, yoga gibi) Jüpiter burada evliliğe de işaret edebilir. (Özellikle kadınlar için)

Yükselen Balık

Jüpiter’in Akrep’te olduğu dönemde seyahat, eğitim, yayıncılık ve ufuklarınızı genişletmekle ilgili olumlu koşullar var. Birçok konuda daha meraklısınız ve hayatla ilgili daha çok şey öğrenmek istiyorsunuz. Yabancı ülkelere seyahat edebilir, iş ya da özel hayatınız dolayısıyla yabancılarla bir araya gelebilirsiniz. Öğretmek ya da yazmakla uğraşıyorsanız, daha üretken olabilir, yazdıklarınızı yayınlayabilirsiniz. Felsefe ya da dinle ilgilenmeniz de olası. Üniversiteye dönebilir, akademik alanda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Davalar lehinize sonuçlanabilir, yasal problemler çözülebilir. Hayata bakış açınız genişliyor, bildiğinizden farklı hayatların var olduğunu görüyor ve hayatın akışına güven duyuyorsunuz.

error: Content is protected !!